TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.

Go down 
+9
MalaJa
silk82
Admin
eireen
Bestija_NeOpravljiva
hop
Nelson_Blues27
elektra
Blues
13 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
Autor/icaPoruka
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimesub svi 05, 2007 10:43 pm

[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimeuto svi 08, 2007 2:05 pm

Nu der,samo da rečen,ja došla,čujemo se kad dođem sebi,možda će mi trebati par dana.ne znam ni tipkati,sve mi novo.
Oke,prilagodba sad.

Puuuuuuusa svima!!;);)
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimesri svi 09, 2007 2:15 am

Blues je napisao/la:
Nu der,samo da rečen,ja došla,čujemo se kad dođem sebi,možda će mi trebati par dana.ne znam ni tipkati,sve mi novo.
Oke,prilagodba sad.

Puuuuuuusa svima!!;);)
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 E035 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 E035 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 E035
Tu siiiiiiiiiiiiiiii! SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 A010

Kako je sve proslo? Izvjestaj hocemo. Ne mozes ti tako neopravdano izostajati sa foruma. SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 O075
[Vrh] Go down
eireen
već 3 stars
već 3 stars
eireen


Female
Broj postova : 418
Age : 44
Lokacija : zadar
humor : vrlo crn
posao/hobi : imam/nemam
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimesri svi 09, 2007 10:56 am

nakon duugog izbivanja, samo pozdrav putnicima namjernicima.
nadam se da vas je lipo vrime izvuklo vani, a ne neke druge stvari.
@ Blues: brz oporavak ti želim!
¨@svi: valjda ćemo se brzo ponovno naći....
[Vrh] Go down
http://alsinija.blog.hr
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimesri svi 09, 2007 1:33 pm

i ja se nadam da ćemo se naći.

Pusa Blues
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimesri svi 09, 2007 9:57 pm

Bestija_NeOpravljiva je napisao/la:
Blues je napisao/la:
Nu der,samo da rečen,ja došla,čujemo se kad dođem sebi,možda će mi trebati par dana.ne znam ni tipkati,sve mi novo.
Oke,prilagodba sad.

Puuuuuuusa svima!!;);)
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 E035 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 E035 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 E035
Tu siiiiiiiiiiiiiiii! SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 A010

Kako je sve proslo? Izvjestaj hocemo. Ne mozes ti tako neopravdano izostajati sa foruma. SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 O075
hm................ispočetka mi je bilo sve jako smiješno i ko u nekom hotelu,jer je taj odjel novouređen,al zadnja dva dana sam pucala po šavovima.
Gledaš svakakve slučajeve oko sebe,pa ti baš nije više smiješno.
Inače,toliko: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 385415 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 385415 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 385415
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 36406 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 921242
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimepet svi 11, 2007 6:23 pm

ajmeeeeeeee..... taj bb vip je sprdačina žešća, nisu načisto likovi nikako, samo se svađaju i ajme meni... tobože neke zvjezde,m očekivala sam puno veće face tamo...

ali maca je legenda žešća, lik nije čist nikako, samo u gaćama hoda, ajme meni koji je to luđak ja mu umirem od smijeha, a gledala svega par puta, 2,3 čini mi se....
goga mi se čini ok likuša za sada, ona emina je užaš žešći, al sve u svemu svi su preufurani svojom "slavom"
[Vrh] Go down
Fjaka
idemo još!
Fjaka


Female
Broj postova : 52
Lokacija : nigdjezemska
humor : ala Pink Panter
posao/hobi : besposlena
Registration date : 27.03.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitimened svi 13, 2007 12:29 pm

blues lijepo što si se vratila.....bila sam nešto zauzeta pa nisam često svračala..............pozdrav svima


flower
[Vrh] Go down
http://tuznevibracije.editboard.com/index.htm
Sponsored content





SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 40 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.
[Vrh] 
Stranica 40 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: