TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 POBJEDNIK VELIKOG BRATA

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimesub oľu 24, 2007 5:05 am

POBEDNIK JE IVAN!!!


Dan 108
23:59 | 31. 12. 2006.
Pobednik Velikog Brata je Ivan Ljuba.
Izjava

Mislim da treba da uđem u Kuću jer mi kažu da nema kraja mojim iznenađenjima. Kada bih postao poznat, vrisnuo bih od sreće. Kažu mi da nisam „svetac“ i da nema kraja mojim iznenađenjima i zato mislim da treba da učestvujem u Velikom Bratu.

Biografija

Ivan ima 25 godina i živi u Beogradu. Bavi se plivanjem što mu je ujedno i omiljeni sport. Uzor mu je Jevgenjin Kišin – čovek koji je našao svoje izražajno sredstvo. Najviše se ponosi time što je u detinjstvu hvatao papagaje. Omiljeni filmski žanr mu je naučna fantastika. Omiljena grupa Queen. Bio je na nudističkoj plaži i nema neke utiske. Plaši se visine. Voli životinje, a za kućnog ljubimca navodi da je imao puno papagaja. U kuću Velikog Brata bi poneo mobilni telefon.
Moto

Dela, a ne reči.
Motiv

Filmovi „Isijavanje“ i „Testera“ – gde su ljudi osuđeni da žive jedni sa drugima sami.
Savršen dan

Nema savršen dan.


Ime i prezime: Ivan Ljuba
Nadimak: Ljuba
Datum rođenja: 31.12.1980.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Jarac
Zanimanje: Diplomirani muzičar pijanista
Obrazovanje: Fakultet muzičke umetnosti - odsek klavir
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Neoženjen


SLIKA:

POBJEDNIK VELIKOG BRATA 4d1mpuw

samo eto priča se po cyber prostoru da je gay.........tko zna............
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:28 am

samo ću ti reć maloumna budala, fuj gadi mi se taj čovjek, gledala sam malo taj bb i oduran je lik, i previše sam rekla o kretenu
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimesri tra 11, 2007 2:09 pm

Ivan? Uzas....
Ja ne mogu da verujem da je on pobedio...umesto da cene simpaticne, duhovite i iskrene ljude kao sto su Ena i Marko, njih prozivaju, a uzdizu jednog Ivana koji samo zonglira, kupa sa na -5 i smara, pa ubija....
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimesri tra 11, 2007 10:53 pm

k@lle je napisao/la:
Ivan? Uzas....
Ja ne mogu da verujem da je on pobedio...umesto da cene simpaticne, duhovite i iskrene ljude kao sto su Ena i Marko, njih prozivaju, a uzdizu jednog Ivana koji samo zonglira, kupa sa na -5 i smara, pa ubija....
svaka čast, točno takavje bio kako si napisala
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimečet tra 12, 2007 12:30 am

Evo vam nesto iz Sveta, pa vi sami prosudite koliko je nas pobednik normalan:


UCIO DA POBEDI!

PRED ULAZAK U KUCU VB IVAN JE MESEC I PO DANA ZIVEO U SATORU PROUCAVAJUCI LITERATURU O OVOM SOUU!

Cudno ponasanje Ivana Ljube od pocetka do kraja emitovanja soua “Veliki brat” podstaklo je brojne komentare. Kontroverzni Ivan se potrudio da bude skolski primer dobrog ukucanina, a niko nije ni sanjao koliko u tome ima istine! Kada je njegovo ponasanje postalo sumljivo, Ivan je svojim sustanarima posle brojnih ispitivanja priznao da se detaljno pripremao za ucesce u ovom souu. Naime, pre nego sto je usao u kucu, Ljuba se izolovao kako bi se psihicki pripremio za ucesce u Velikom bratu! U potpunoj divljini, stotinka kilometara od Beograda, razapeo je sator u kom je proveo mesec I po dana, I to sam. Tamo je, kako je kasnije ispricao ukucanima, proucavao literaturu, tacnije knjige ciji su autori nekadasnji ucesnici poznatog soua. Da je dobro protumacio literature, uverili smo se tokom njegovog boravka u kuci. Za razliku os ostalih ukucana, on recimo nikadanije pio, a jednom prilikom je I rekao zasto- da ne bi izgubio koncentraciju koja mu je tokom svih 100 dana bila na zavidnom nivou. Koliko se Ivan potrudio da igra po pravilima Velikog brata, najbolje govori anegdota koja se I danas prepricava u Emotionu! Naime, kada je jedno vece pao u iskusenje da zavrsi sa Gagom u krevetu, Ivan je otisao u ispovedaonicu I pitao kako bi se to odrazilo na njegov status u kuci, I da li bi seks bio emitovan. U svakom slucaju, trud nije bio uzaludan jer je najdisciplinovaniji ukucanin na kraju osvojio nagradu od 100 000 evra
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimečet tra 12, 2007 1:19 am

ma luđak, ja sam ga gledala, pa znam da nije najnormalniji, ljigav totalno, bilo me čak i sram gledati ga :)
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimečet tra 12, 2007 1:32 pm

A kade se nasmeje...majko moja ja se sva najezim! Pazite njegove odvale:

Ivan: Imam osecaj da nas neko posmatra!

Dragana: da li je ovo sada vise big Brother ili big Sister?
Ivan (posle pet minuta razmisljanja): Trenutno nisam skoncentrisan za ovakvu vrstu razgovora!


Ivan: jadranka koliko imas svinja?
Jadranka: 2 krmace i 4 mala prasica!
ivan: To je dirljivo!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:37 pm

ajmeeeeeeeeeeee....
sad opet kad ovo čitam ne znam jel bi se smijala il šta, ma umirem od smijeha u biti kad se sjetim koji je on užasan lik....

al nije to ništa dok se samo ovako piše, njega fakat treba doživjeti
[Vrh] Go down
Sponsored content





POBJEDNIK VELIKOG BRATA Empty
PostajNaslov: Re: POBJEDNIK VELIKOG BRATA   POBJEDNIK VELIKOG BRATA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
POBJEDNIK VELIKOG BRATA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: