TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitimesub oľu 24, 2007 5:21 am

Savin intervju


Dan 86
23:00 | 09. 12. 2006.
Pročitajte Savin intervju koji je dao po izlasku iz kuće Velikog Brata.

Savo, koliko se nemački Veliki Brat razlikuje od domaćeg po tvom mišljenju?

Temperament ljudi, ponašanje, jezik, po meni je puno, puno interesantniji naš, ja sam iz ove zemlje i više mi leži naš način i stil.

Da li si koristio iskustvo iz prethodnog Velikog Brata u ovom?

Znao sam otprilike kako, šta, gde, to sam znao, ali tu ne vredi nikakvo iskustvo, to je život, ponašanje je drugačije. Šta god da planiraš teško je izmeriti.

Da li si prešao na ljubavnu igru sa Draganom iskreno ili iz koristi?

Dragana je po meni jedna vrlo inteligenta, interesantna, dobra devojka. Na početku sam bio zbunjen zato što je bila toliko direktna i iskrena. Što je vreme prolazilo svidelo mi se nešto na njoj što je ona imala tu neku finu unutrašnju lepotu, naravno da je i spolja lepa, ništa joj ne fali.

Koja ukućanka ti se najviše dopadala u startu?

Po izgledu Ena, celokupno mi se najviše svidela Dragana, verovatno što sam najviše vremena provodio sa njom. Daliborka je osećajna osoba koja sa svojom mirnoćom zrači.

Ko će pobediti?

Obično u Velikom Bratu pobeđuju oni najmirniji o kojima se ništa ne čuje. Mislim na Ivana. Nadam se da će ovaj naš Veliki Brat biti drugačiji zato što uvek pobeđuju neki mirni i oni koji ne pokažu ništa. To se desilo u nemačkom Velikom Bratu, pobedio je dečko koji je bio skroz miran, na kraju kada smo svi izašli napolje i seli na piće nije se setio da plati piće drugima. Draže mi je da pobedi neko nemiran, ko pokaže svoj karakter pa makar bio negativan.

Kakav će biti tvoj odnos sa Draganom, posle njenog izlaska?

Drugarski i prijateljski, ništa drugačije, ona zna kakav sam ja.

Kratka biografija:

Ime i prezime: Sava Radović
Nadimak: Kuler
Datum rođenja: 23.12.1974.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Jarac
Zanimanje: Student i promoter
Obrazovanje: Studira DIF
Mesto stanovanja: Šabac
Bračno stanje: Neoženjen

Izjava

Možda i ne zaslužujem da učestvujem u Velikom Bratu!
Biografija
Sava ima 32 godine i rođen je u Boru. Voli život i devojke, a najviše se ponosi svom zdravom razumu.


INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU 2cfpok3
INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU 4g82m2r
INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU 4d4vb42
INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU 2hhq4ux
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: Re: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:31 am

taj li je takav luđak, ja sam njemu pišala od smijeha iako je često znao biti naporan....
ali nitko nije više provocirao bb-a od njega, on je sve živo išprdavao, ništa nije htio raditi šta mu bb zada, svađao se s njim, izluđivao ga, šprdao, na kraju svi bili nominirani zbog njega i kad je ispao taj tjedan taj lik (marko) on je zbog osjećaja krivnje sam otišao, mislim tobože osjećaja krivnje, jer kao neće moć gledati enu kako pati a on je nominiran kao zbog njega.... i tak svašta neš...ak koga zanima nek pita ispričat ću mu....hehehehehehehhe
a ono da ne trkeljam beveze
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: Re: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitimesri tra 11, 2007 2:16 pm

Sava? Jao vise ni sama ne znam sta da mislim o njemu....Cas me je nervirao, cas mi bio dobar...a kad je reko VB-u: Veliki Brate ti mozes ove sudove da zavuces tamo de ne treba, ja odoh..." ja sam umirala od smeha...imao je taj odvale...na primer: "Nasa narodna izreka kaze ima nesto trulo u drzavi Danskoj"... Nisam verovala da ce izaci za Markom, al izasao covek...i nije mu bilo lose, ludovao sa Markom i Majom po diskotekama (posle im se i ena pridruzila)... smuvao voditeljku Vb-a i sad , kaze, oce da je zeni...zivi bili, pa videli...
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: Re: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitimesri tra 11, 2007 10:02 pm

haahhahahahaahahah
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: Re: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitimesri tra 11, 2007 10:52 pm

k@lle je napisao/la:
Sava? Jao vise ni sama ne znam sta da mislim o njemu....Cas me je nervirao, cas mi bio dobar...a kad je reko VB-u: Veliki Brate ti mozes ove sudove da zavuces tamo de ne treba, ja odoh..." ja sam umirala od smeha...imao je taj odvale...na primer: "Nasa narodna izreka kaze ima nesto trulo u drzavi Danskoj"... Nisam verovala da ce izaci za Markom, al izasao covek...i nije mu bilo lose, ludovao sa Markom i Majom po diskotekama (posle im se i ena pridruzila)... smuvao voditeljku Vb-a i sad , kaze, oce da je zeni...zivi bili, pa videli...
k@lle dobro došla, sjećam se toga, umirala sam mu od smijeha kada je imao taj zadatak, ma nikako nije bio čista osoba, nikako, mislim pozitivno
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: Re: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitimečet tra 12, 2007 12:39 am

Evo vam nesto o Savi iz Sveta:


VELIKI VODITELJ

TREBALO JE DA SAVA SA ANOM MIHAJLOVSKI VODI “VELIKOG BRATA”!

Kada se prvi put pojavio u kuci „Velikog brata“, Sava Radovic je privukao ogromnu paznju predstavnika lepseg pola, zamenivsi, do tada, najveceg smekera Marka. Po izlasku iz kuce Sava je postao poznat pre svega po svojim osvajackim pohodima i brojnim avanturama u kojima je uzivao sve dok se nedavno nije smirio pored voditeljke Irine Vukotic! Medjutim, malo je poznato da je, pre nego sto je odluceno ta bude jedan od stanara kuce, trebalo da vodi „Velikog brata“ u tandemu sa Anom Mihajlovski. U medjuvremenu, sou je zbog problema u relaciji odlozen, Mihajlovska je zatrudnela, tako da su prvobitni planovi u vezi sa voditeljskim parom pali u vodu.
U ostroj konkurenciji za voditelja najvise srece imala je Marijana Micic, dok je nesudjeni domacin emisije Sava dobio ponudu da postane jedan od ukucana, sto je oberucke prihvatio. Sada, s vremena na vreme, vodi program po klubovima i diskotekama i, kako kaze, ceka neku dobru ponudu za posao. Ko zna, mozda cemo ga gledati u sledecoj sezoni „Velikog brata“, ali sa ove strane „zlatnih vrata“...






Mada Sava nije zamenio Marka....on je i dalje ostao najveci smeker u Kuci...ja ne znam kako neko moze da kaze da je Ivan kao bolji frajer nego Marko (ne znam da li Ivana treba svrstati u frajere)...Marko je najlepsi decko koga ce VB gledati u ispovedaonici!!!
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: Re: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitimepet tra 13, 2007 9:16 pm

Mare & Sava


INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU 130610

Za one koji mozda ne znaju...Sava je ovaj sa kacketom, a Mare je ovaj lepsi!
[Vrh] Go down
Sponsored content





INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Empty
PostajNaslov: Re: INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU   INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
INTERVJU SA SAVOM,KOJI JE BIO I U NJEMAČKOM BB-RU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: