TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VATERPOLO

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

VATERPOLO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VATERPOLO   VATERPOLO - Page 2 Icon_minitimesri tra 04, 2007 12:21 am

Doček je bio fantastikus a posebno što su tražili Mišu,ajme rasplaka se ja ko godina i malo se razveselila i meni dosta!!
op.a.inače ne slušam Mišeka,al sad sam poskidala sve pisme VATERPOLO - Page 2 848425 VATERPOLO - Page 2 848425 VATERPOLO - Page 2 848425 VATERPOLO - Page 2 848425
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

VATERPOLO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VATERPOLO   VATERPOLO - Page 2 Icon_minitimesri tra 04, 2007 12:23 am

hop je napisao/la:
nek nam elektrica radi, i bolje....

ovoga, šta me briga meni fora, bolje da tu stavljam imam na jednom mjestu nego da moram čitati od svugdje po malo, kog zanima zanima, kog ne zaboli me, mene zanima

OOOOOOOOOOOO sad me zanima sad sam ih dobro odmjerila,a i ima puno mojih Jugovaca iz Dubrovnika,a tamo sam bila na tekmama!!Ahahahahah!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

VATERPOLO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VATERPOLO   VATERPOLO - Page 2 Icon_minitimepet tra 06, 2007 1:23 am

eh, da, ja taman u pol 2 prošla trgom, neš malo ljudi bili, program je već trajao i krenula na gornji grad na konzultacije koje su ni manje ni više bile od 3-4, dobro je profesorica rekla jel samo ja i vi...mislim svi dr. su na trgu i taman oko 4 i nešto opet dolje na trg sišla i više nigdje nikoga tek pokoji klinac omotan u zastavu, al čuh od mojih da je bilo odlično, eto baksuza, uf sve bih dala da sam bila bar na minut, dva da doživim to, al nikaj, tako i dolazak tenisača, a ja sjedim na ispitu, uffffffffffffff.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





VATERPOLO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VATERPOLO   VATERPOLO - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VATERPOLO
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: SPORT-
Forum(o)Bir: