TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MARIO ANČIĆ :)

Go down 
Autor/icaPoruka
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

MARIO ANČIĆ :) Empty
PostajNaslov: MARIO ANČIĆ :)   MARIO ANČIĆ :) Icon_minitimened tra 01, 2007 10:02 pm

Najveća želja splitskog tenisača za 23. rođendan jest što brži oporavak
Ančić: Borac sam, vraćam se među prvih deset



Svoj 23. rođendan splitski je tenisač Mario Ančić proslavio tiho. Nakon kratkog ručka s nekoliko najbližih brzo se vratio kući, na odmor.
Ma bit će vremena za slavlja. Nadoknadit ću prijateljima kad se sasvim oporavim poručio je Ančić.
Oporavak od mononukleoze teče polako. Koliko je ta bolest dosadna, Ančić se uvjerava iz dana u dan.

Ne želim ništa riskirati. Svaki pogrešni korak, pretjerivanje može me vratiti nekoliko mjeseci unatrag. Stoga se minimalno umaram, izbjegavam i prevelike kontakte s medijima. Najveći mi je napor petnaestak minuta do pola sata na dan prošetati se, ali samo ako je lijepo vrijeme.

Ako je hladno, ostanem među četiri kućna zida opisao je Ančić dnevni ritam.
Monotoniju "zatvora" donekle razbijaju njegovi prijatelji.
Dolazi mi ekipa iz osnovne škole, njih nekoliko iz srednje škole, nekoliko prijatelja s fakulteta. Ali i to traje kratko, mala ćakula uz kavicu ili sok i to je to.

E, kad je Mario spomenuo fakultet?
Naravno, sada kada ne treniram, učim više. No, učio sam i cijelo vrijeme dok sam bio u punome pogonu. Kako bih inače došao do četvrte godine Pravnog fakulteta pita se Ančić.

Ovog je tjedna Ančić obavio nekoliko zdravstvenih pretraga.
Rezultate očekujem tijekom idućeg tjedna. No, ne nadam se ničemu spektakularnome. Kakvi god rezultati bili, znam što me očekuje spori oporavak. Jer i dalje se ne osjećam najbolje.

Oporavak može trajati šest mjeseci, a može trajati i godinu dana. A kada i budem spreman za povratak, krenut ću od nule. Dugo će trebati dok se sasvim vratim u igru svjestan je Ančić.
No, kao pravi sportaš, nikad ne očajava. Zna Ančić koliko vrijedi i što može u surovom teniskom svijetu.

Fajter sam i znam da ću se vratiti među deset najboljih tenisača svijeta. Uspio sam se vratiti i nakon ozljede koljena pa ću se vratit i sada. Osvojio sam već puno toga, i sam, i s Ljubičićem i ostalima u reprezentaciji. No, još sam gladan uspjeha i oni će doći siguran je Ančić.
[Vrh] Go down
 
MARIO ANČIĆ :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: SPORT-
Forum(o)Bir: