TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prepoznavanje novog člana

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Farscape
novak/inja
novak/inja



Male
Broj postova : 6
Age : 53
Lokacija : Zagreb - Dubrava
humor : mrgud
posao/hobi : genstilator/sušač pofarbanih zidova
Registration date : 12.04.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimečet svi 03, 2007 3:00 pm

Rođen sam kao sasvim mali na drugom katu rodilišta u jednom manjem gradu na području nekadašnjeg Panonskog mora, koje se povuklo neposredno prije mog rođenja kako se ja ne bih rodio kao riba. Od tada pa nadalje i ubuduće počinje moj dugi životni put koji me je na kraju doveo na ovaj forum. Događaj hvale vrijedan sigurno se nije dogodio slučajno jer sve u životu ima svoj smisao, osim besmislenih stvari. no, da se vrati malo u prošlost. Nakon avanturama ispunjenih prvih skoro sedam godina života u jesen 1977. upisao sam se u osnovnu šklu, odabravši onu koja mi je najbliže doma bila. Tu je moj iznimni multitalent vrlo brzo došao do izražaja, te sam nakon osam godina kao jedan od odabranih poslan u srednju školu 2500 metara od kuće, odnosno 2380 metara od osnovne škole. Ne trebam posebno ni napominjati da sam i tamo imao istaknutu ulogu realizaciji srednješkolskog obrazovanja što je za posljedicu imalo odlazak na fakultet, pa na drugi fakultet istog usmjerenja ali u drugom gradu.
Nakon završetka faksa radio sam u preko nekoliko firmi, ne mijenjajući ured. Vrlo dinamičan posao koji me je na kraju doveo ovamo, spletom nevjerojatnih okolnosti.

Eto, toliko o mom životnom putu i postignućima.

Da ne stavljam sliku opisat ću se ukratko: imam rijetko lijepu dlakavu kosu i noge do zemlje, dvije ruke, dvije noge, nekoliko komada ušiju, očiju i drugih ekstremiteta i inremiteta.
[Vrh] Go down
Farscape
novak/inja
novak/inja



Male
Broj postova : 6
Age : 53
Lokacija : Zagreb - Dubrava
humor : mrgud
posao/hobi : genstilator/sušač pofarbanih zidova
Registration date : 12.04.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimečet svi 03, 2007 3:01 pm

Želio bih u ovom trenutku napomenuti da sam novak, a ne novakinja!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimesub svi 05, 2007 4:06 pm

pozdrav Farscape !
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimepet svi 18, 2007 9:38 am

Farscape je napisao/la:
Rođen sam kao sasvim mali na drugom katu rodilišta u jednom manjem gradu na području nekadašnjeg Panonskog mora, koje se povuklo neposredno prije mog rođenja kako se ja ne bih rodio kao riba. Od tada pa nadalje i ubuduće počinje moj dugi životni put koji me je na kraju doveo na ovaj forum. Događaj hvale vrijedan sigurno se nije dogodio slučajno jer sve u životu ima svoj smisao, osim besmislenih stvari. no, da se vrati malo u prošlost. Nakon avanturama ispunjenih prvih skoro sedam godina života u jesen 1977. upisao sam se u osnovnu šklu, odabravši onu koja mi je najbliže doma bila. Tu je moj iznimni multitalent vrlo brzo došao do izražaja, te sam nakon osam godina kao jedan od odabranih poslan u srednju školu 2500 metara od kuće, odnosno 2380 metara od osnovne škole. Ne trebam posebno ni napominjati da sam i tamo imao istaknutu ulogu realizaciji srednješkolskog obrazovanja što je za posljedicu imalo odlazak na fakultet, pa na drugi fakultet istog usmjerenja ali u drugom gradu.
Nakon završetka faksa radio sam u preko nekoliko firmi, ne mijenjajući ured. Vrlo dinamičan posao koji me je na kraju doveo ovamo, spletom nevjerojatnih okolnosti.

Eto, toliko o mom životnom putu i postignućima.

Da ne stavljam sliku opisat ću se ukratko: imam rijetko lijepu dlakavu kosu i noge do zemlje, dvije ruke, dvije noge, nekoliko komada ušiju, očiju i drugih ekstremiteta i inremiteta.

e ovo je zbilja hvalevrijedno predstavljanje!
samo ....znatiželja u meni puca(iako znam da je ona ubila mačku,ali hu kers!) i traži odgovor na pitanje,kojim spletom neobičnih okolnosti si došao evo tu ,na naš mali forum??
Plizzzzzzzzz,reci!!

Prepoznavanje novog člana 9537 Prepoznavanje novog člana 199568
[Vrh] Go down
aquaria
novak/inja
novak/inja
aquaria


Female
Broj postova : 9
Age : 59
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.06.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimeuto lip 19, 2007 11:41 pm

Bila sam već na tri adrese ovoga foruma prije par mjeseci, isti nadimak i potpis koristim i dalje, avatar je novi... Prepoznavanje novog člana 464484
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimesri lip 20, 2007 12:31 pm

aquaria je napisao/la:
Bila sam već na tri adrese ovoga foruma prije par mjeseci, isti nadimak i potpis koristim i dalje, avatar je novi... Prepoznavanje novog člana 464484
jes aj nou.............duhovnost je bila tvoja tema:))))

Prepoznavanje novog člana 358410
[Vrh] Go down
aquaria
novak/inja
novak/inja
aquaria


Female
Broj postova : 9
Age : 59
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.06.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimesri lip 20, 2007 9:00 pm

Blues je napisao/la:
aquaria je napisao/la:
Bila sam već na tri adrese ovoga foruma prije par mjeseci, isti nadimak i potpis koristim i dalje, avatar je novi... Prepoznavanje novog člana 464484
jes aj nou.............duhovnost je bila tvoja tema:))))

Prepoznavanje novog člana 358410

Aha, nešto sam žvrljala po tome, ali stalno smo se selili i nitko nije komentirao... :)))
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimečet lip 21, 2007 3:27 pm

VIŠE SE NE SELIMO :)
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
aquaria
novak/inja
novak/inja
aquaria


Female
Broj postova : 9
Age : 59
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.06.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimesub lip 23, 2007 11:49 pm

Admin je napisao/la:
VIŠE SE NE SELIMO :)

To je dobra vijest! Prepoznavanje novog člana 358410
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitimepon lip 25, 2007 11:28 am

di si aquaria, jel ideš na more?
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Sponsored content





Prepoznavanje novog člana Empty
PostajNaslov: Re: Prepoznavanje novog člana   Prepoznavanje novog člana Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prepoznavanje novog člana
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: UPOZNAVANJE novih članova-
Forum(o)Bir: