TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)

Go down 
+5
hop
Bestija_NeOpravljiva
elektra
Admin
Blues
9 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 09, 2007 9:59 pm

Novi topic
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimečet svi 10, 2007 8:27 am

meni se oće :)
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimečet svi 10, 2007 6:54 pm

točkica svima....počeo vb na pinku, gledala sam samo kad su ulazili, vidim da je beštijica dala izvještaj....
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimečet svi 10, 2007 11:03 pm

elektra je napisao/la:
točkica svima....počeo vb na pinku, gledala sam samo kad su ulazili, vidim da je beštijica dala izvještaj....
I ja na zalost vidjela samo ulazak i jedan dan kratko dok su Maca i fudbaler Curcic presetava svoje stomacine poslije tusiranja (tj. fudbaler prije tusiranja).
I vidjeh kad je Maca skinuo gace i pokazivao dupe.
Cuh da je danas go prosetao od kupatila do sobe uhvativsi samo 'podmladak' rukom.

I vidjela sam tog fudbalera kad je pjevao (dnevni zadatak valjda) pjesmu od grupe "No name". Grozno pjeva. Laughing
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimepet svi 11, 2007 7:58 am

Boun Jutro !
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimepet svi 11, 2007 6:24 pm

ajmeeeeeeee..... taj bb vip je sprdačina žešća, nisu načisto likovi nikako, samo se svađaju i ajme meni... tobože neke zvjezde,m očekivala sam puno veće face tamo...

ali maca je legenda žešća, lik nije čist nikako, samo u gaćama hoda, ajme meni koji je to luđak ja mu umirem od smijeha, a gledala svega par puta, 2,3 čini mi se....
goga mi se čini ok likuša za sada, ona emina je užaš žešći, al sve u svemu svi su preufurani svojom "slavom"
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimepet svi 11, 2007 6:24 pm

točkica svima


i da počele su prijave za naš bb, bit će žuti logo, u biti to sam došla i napisati
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimepet svi 11, 2007 11:47 pm

Ma radi se o tome sto to i nisu neke zvijezde, bas da su zvijezde, ali oni sami za sebe upravo to misle, da su ekstra, ekstra, ekstra i poznati i popularni. Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) G025
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimepet svi 11, 2007 11:55 pm

pa da skapirala sam ja to sve....

kažem ne znam kakvi su oni inače, namam pojma uopće tko su oni, oni su meni totalni anonimusi kao i oni iz prvog bb-a, znači koji nije vip, poznat mi je jedino lik iz no name-a, i to samo zato jer je bio na euroviziji i onaj skandal što je prošle god. nastao oko njih i flamingosa....

zato ne mogu tvrditi kakvi su iako ih većina sada vjerovatno gleda s nekim predrasudama odavno, onako kako ih je štampa opisivala, a to mi se gadi totalno, nisu oni neš ekstra umišljeni, malo ufurani jesu to da, al to je sve....
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimepon svi 14, 2007 12:44 am

Ne znam, na onom uvodnom predstavljanju fudbaler je odmah rekao (znaci moze reci neke 3 recenice o sebi) kako je u jednom trenutku bio sa 25 ili 28 cura (i ne sjecam se vise). Rolling Eyes
Mislim, to mi je tako nadmen podatak i dosta govori o njemu sto je bas to izabrao za predstaviti sebe, a dovoljno je pogledati ga kako izgleda pa da shvatis zbog cega su te sve cure bile s njim, a najgore je to sto i on mora biti toga svjestan, jer ima ogledalo i vidi da izgleda skroz obicno i prosjecno, a pokazao nam je da mu ni prezentacija nije najsarmantnija, pa...

Isto je neka od cura rekla - ne, nisam bila iznenadjena kad sam dobila poziv u BB poznatih. Rolling Eyes
Da sam na mjestu bilo koga od njih bila bih iznenadjena, buduci da oni i nisu nesto bas ekstra, ekstra poznati.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimeuto svi 15, 2007 2:25 pm

Admin je napisao/la:
meni se oće :)
misliš ono hoće ti se?? Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 317713 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 470205 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 28787 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 914245 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 956286
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimeuto svi 15, 2007 2:27 pm

Bestija_NeOpravljiva je napisao/la:
elektra je napisao/la:
točkica svima....počeo vb na pinku, gledala sam samo kad su ulazili, vidim da je beštijica dala izvještaj....
I ja na zalost vidjela samo ulazak i jedan dan kratko dok su Maca i fudbaler Curcic presetava svoje stomacine poslije tusiranja (tj. fudbaler prije tusiranja).
I vidjeh kad je Maca skinuo gace i pokazivao dupe.
Cuh da je danas go prosetao od kupatila do sobe uhvativsi samo 'podmladak' rukom.

I vidjela sam tog fudbalera kad je pjevao (dnevni zadatak valjda) pjesmu od grupe "No name". Grozno pjeva. Laughing

kad prije kod njih drugi??
a jesmo jebeni!!U pm!

Što mi čekamo ??K??
baš sam ljuta danas!!

ali ne na vas,naravno!!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimeuto svi 15, 2007 2:29 pm

Bestija_NeOpravljiva je napisao/la:
Ma radi se o tome sto to i nisu neke zvijezde, bas da su zvijezde, ali oni sami za sebe upravo to misle, da su ekstra, ekstra, ekstra i poznati i popularni. Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) G025

a sad kužim,počeo na Pinku VB celebrity.
e baš mi se ne da okretati antenu opet!!
jer mi je GF na jednoj str a Pink na drugoj,uglavnom ne znam ni ko je pobijedio na GF???
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimeuto svi 15, 2007 2:30 pm

hop je napisao/la:
pa da skapirala sam ja to sve....

kažem ne znam kakvi su oni inače, namam pojma uopće tko su oni, oni su meni totalni anonimusi kao i oni iz prvog bb-a, znači koji nije vip, poznat mi je jedino lik iz no name-a, i to samo zato jer je bio na euroviziji i onaj skandal što je prošle god. nastao oko njih i flamingosa....

zato ne mogu tvrditi kakvi su iako ih većina sada vjerovatno gleda s nekim predrasudama odavno, onako kako ih je štampa opisivala, a to mi se gadi totalno, nisu oni neš ekstra umišljeni, malo ufurani jesu to da, al to je sve....

Vidite vi ovo pametno dite,ma nema je Euroazijski kontinent!:)
Uglavnom,mislim i ja da je tako nekako.
U biti su svi oni očajno i neizlječivo nesigurni,a inače odavno je poznata
ona stara da su veliki ljudi uvijek bili i biće jednostavni obični ljudi.
Narodski,što bi se reklo.
No naravno tu ne govorimo o velikim ljudima koji su nešto učinili
za čovječanstvo,nego eto o tim "vipovcima".
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimeuto svi 15, 2007 2:35 pm

elektra je napisao/la:
točkica svima....počeo vb na pinku, gledala sam samo kad su ulazili, vidim da je beštijica dala izvještaj....

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 605707 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 605707
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimeuto svi 15, 2007 3:07 pm

[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 9:29 am

JUTROOOOOOOOOOOO!!
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 12:59 pm

Šta ima di je onaj Master of Admins jel proša na natječaju jel iša uopšte

@Blues si počela radit?
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 1:20 pm

ČEKA ME POSAO,NISAM JA KRIVA NEGO TI IDIOTI,NIKAKO DA KRENU!!A DI JE MASTER NE ZNAMMMMMMM,MASTEREEEEEEEEEEEEEEE???JESI PROŠA???
ELEKTRA JESI POČELA RADITI-NISI-ZIHER I TAKO ETO
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 3:10 pm

Blues je napisao/la:

a sad kužim,počeo na Pinku VB celebrity.
e baš mi se ne da okretati antenu opet!!
jer mi je GF na jednoj str a Pink na drugoj,uglavnom ne znam ni ko je pobijedio na GF???

pobijedio je onaj milo (ufurani lik, što je bio s onom plavušom guendalinom)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 3:13 pm

Bestija_NeOpravljiva je napisao/la:
Ne znam, na onom uvodnom predstavljanju fudbaler je odmah rekao (znaci moze reci neke 3 recenice o sebi) kako je u jednom trenutku bio sa 25 ili 28 cura (i ne sjecam se vise). Rolling Eyes
Mislim, to mi je tako nadmen podatak i dosta govori o njemu sto je bas to izabrao za predstaviti sebe, a dovoljno je pogledati ga kako izgleda pa da shvatis zbog cega su te sve cure bile s njim, a najgore je to sto i on mora biti toga svjestan, jer ima ogledalo i vidi da izgleda skroz obicno i prosjecno, a pokazao nam je da mu ni prezentacija nije najsarmantnija, pa...

Isto je neka od cura rekla - ne, nisam bila iznenadjena kad sam dobila poziv u BB poznatih. Rolling Eyes
Da sam na mjestu bilo koga od njih bila bih iznenadjena, buduci da oni i nisu nesto bas ekstra, ekstra poznati.

evo smo da se nadovežem, iskreno meni su goga i olja super cure (iako su pevaljke i svi ih mrze i ne podnose, opet govorim zbog j... predrasuda o pevaljkama), naravno da nisam ni ja bila ništa drugačija od mase i da sam imala predrasude, al sad kad ih gledam cure su totalno normalne, a po njima se i dalje pljuje i prati svaki njihov korak, od strane zatucanog naroda i kretenskih, idiotskih novinara, a zašto, koji je razlog da su samo one pod povećalom, e pa upravo taj jer su pevaljke, ma fuj....
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 3:13 pm

ja uvijek moram biti kontra svih, pa zato ja stajem na njihovu stranu, hehehehehehe
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 3:15 pm

Blues je napisao/la:

Vidite vi ovo pametno dite,ma nema je Euroazijski kontinent!:)
Uglavnom,mislim i ja da je tako nekako.
U biti su svi oni očajno i neizlječivo nesigurni,a inače odavno je poznata
ona stara da su veliki ljudi uvijek bili i biće jednostavni obični ljudi.
Narodski,što bi se reklo.
No naravno tu ne govorimo o velikim ljudima koji su nešto učinili
za čovječanstvo,nego eto o tim "vipovcima".

ta sam, ta sam
Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 434235 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 434235 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 434235 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 434235 Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) 434235
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 3:15 pm

eto sad sam se ispisala, sad mogu otići

točkica
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitimesri svi 16, 2007 11:18 pm

hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:

a sad kužim,počeo na Pinku VB celebrity.
e baš mi se ne da okretati antenu opet!!
jer mi je GF na jednoj str a Pink na drugoj,uglavnom ne znam ni ko je pobijedio na GF???

pobijedio je onaj milo (ufurani lik, što je bio s onom plavušom guendalinom)

AUUUUUUUUUUUUUUUUU!!FUJ,FUJ,KOJA MRCINA!!SRAMOTA!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Empty
PostajNaslov: Re: Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)   Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Idemo dalje,ako se nekome oće;)ako ne-opet dobro!:)
[Vrh] 
Stranica 1 / 10.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!
» PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.
» IDEMO SVE NANOVO NO 1.
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: