TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MARIO ANČIĆ+DORIS

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

MARIO ANČIĆ+DORIS Empty
PostajNaslov: MARIO ANČIĆ+DORIS   MARIO ANČIĆ+DORIS Icon_minitimesub vel 24, 2007 1:26 am

Scena : MARIO ANČIĆ LJUBUJE S DJEVOJKOM IZ SUSJEDSTVA
Objavio ero uključeno 18.06.2006 12:06:00 (803 čitanja)

Splitski tenisač Mario Ančić nedavno se našao među Top 10 svjetskih tenisača, a usporedno s odličnim plasmanom na sportskim ljestvicama, mladi as vrtgoglavo obuzima srca obožavateljica diljem svijeta.
Unatoč tome što ga djevojke oblijeću sa svih strana, Mario skromno priznaje da je zaljubljen u jednu Doris. Odabranica Marijeva srca, Doris Goleš, živi u susjedstvu, a studentica je prve godine farmacije. Završila je prvu gimnaziju u Splitu i imala samo najbolje ocjene. Aktivno se bavi plesom te je sudjelovala u sportskim natjecanjima standardnih i latinoameričkih plesova...


MA KOJA DORIS,AJDE MARIO,TEK SI POČEO......!

http://www.hercegovina24.de/modules/news/article.php?storyid=547



- Najvažnije mi je međusobno uvažavanje i poštovanje. Za svoju Doris reći ću samo da je studentica farmacije. I ništa ne želim pričati o tome - škrto je o svojoj ljubavi progovorio Mario. Ipak, iz splitskih kuloara doznajemo da ta ljubav traje dulje od godine dana, da je par ludo zaljubljen i da se rijetko razdvaja tijekom Marijeva boravka kod kuće.
Dok Marijo slijepo voli Doris, po stranim internetskim forumima djevojke se natječu koja će imati ljepšu Marijevu sliku ili razglabaju o tome kako će izgledati njegova djeca. Ni Hrvatice nisu imune na njegov dječački šarm te ga oblijeću na svakom koraku, šalju poruke i vatreno navijaju raznoraznim parolama.
- Bilo je svega, čak i bračnih ponuda, posebno nakon Davis Cupa. Bilo je poruka, različitih natpisa i SMS-ova. To je cijena popularnosti i dobrih igara. A meni je drago da nas navijači prate, gledaju i bodre. Sve je to jako zanimljivo - skromno je komentirao Mario koji se trenutno priprema za nove sportske pothvate, piše zagrebački dnevnik Jutarnji list.
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

MARIO ANČIĆ+DORIS Empty
PostajNaslov: Re: MARIO ANČIĆ+DORIS   MARIO ANČIĆ+DORIS Icon_minitimeuto vel 27, 2007 11:47 pm

kasnije je bilo nešto i da je s anom ivanović, srpskom tenisačicom.....
nakon toga nikakvih novosti....još ima nade za hop :)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

MARIO ANČIĆ+DORIS Empty
PostajNaslov: Re: MARIO ANČIĆ+DORIS   MARIO ANČIĆ+DORIS Icon_minitimepet oľu 02, 2007 2:46 pm

ma riknut ću od smijeha, pa to je prastara vijest.....
ma uostalom ne da ima nade za mene, nego on mene čim uoči moj je, to nek vam je jasno.... Rolling Eyes
nikakva cura mene ne može spriječiti, šta ti sura znači :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

MARIO ANČIĆ+DORIS Empty
PostajNaslov: Re: MARIO ANČIĆ+DORIS   MARIO ANČIĆ+DORIS Icon_minitimepet oľu 02, 2007 2:48 pm

gledam ga tamo na trgu preko puta hotela dubrovnik ima na izlogu njegova ogromna reklama kak sjedi za laptopom s nekim klincem, nikako se ja odljepit svaki put kad prolazim onuda :P
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

MARIO ANČIĆ+DORIS Empty
PostajNaslov: Re: MARIO ANČIĆ+DORIS   MARIO ANČIĆ+DORIS Icon_minitimesub oľu 10, 2007 1:00 am

hop je napisao/la:
gledam ga tamo na trgu preko puta hotela dubrovnik ima na izlogu njegova ogromna reklama kak sjedi za laptopom s nekim klincem, nikako se ja odljepit svaki put kad prolazim onuda :P
KAKO TE POZNAM,ZALIPIĆEŠ GLAVOM U PLAKAT ILI STAKLO lol! lol!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

MARIO ANČIĆ+DORIS Empty
PostajNaslov: Re: MARIO ANČIĆ+DORIS   MARIO ANČIĆ+DORIS Icon_minitimesub oľu 10, 2007 4:45 pm

Blues je napisao/la:

KAKO TE POZNAM,ZALIPIĆEŠ GLAVOM U PLAKAT ILI STAKLO lol! lol!
ma kakvi pa ja sam ti cool kad sama šetam zg-om, nosom nebo param lol! lol! lol! lol! lol!
ko je mario ančić tada, nikakva važna ličnost, kao ni mnogi "estradnjaci" ja ih i ne pogledam.....ako nemam sunčane naočale, pa da mi ne vide oči ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





MARIO ANČIĆ+DORIS Empty
PostajNaslov: Re: MARIO ANČIĆ+DORIS   MARIO ANČIĆ+DORIS Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MARIO ANČIĆ+DORIS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: SPORT-
Forum(o)Bir: