TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BIG BROTHER

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesub vel 24, 2007 6:15 pm

[b]Sad ću ja nešto pametno,ko što bi rekli neki moji "drugovi" s caffe-a.Čast iznimkama.
Dakle moram napisati ovaj topic iz nekoliko razloga.
Prvi je taj što smo se većina nas tamo sreli i donekle upoznali.
Mislim da slučajnosti u životu ne postoje i da je to tako moralo biti.

Zašto ja volim BB?
Zašto moj muž pobjegne iz sobe ili ode prošetat van dok ne prođe, jer dobije napad od samog pogleda na tu emisiju,kao i recimo i na FF,ali to i mene ne zanima,tako da oko toga se slažemo.
Ali poštuje moju volju ili želju i razumije me.(za BB)
Inaće je on izjavio da je bolestan onaj tko je smislio FF i da su bolesni oni koji se tu natječu,
kad neke stvari mogu uraditi da se većini smuči život.

BB!
Prvu sezonu sam gledala svaki dan,kupovala sve novine u kojima bi izašlo nešto o tome.
Bila sam zaljepljena za ekran u 20,05 h.
Drugu sezonu sam pratila na preskoke,nešto me odbijalo,nešto mi je falilo,nije mi bilo
dovoljno zanimljivo.Nisu mi bili zanimljivi najvjerojatnije stanari.
Hamdija mi je bio intrigantan,ali ne dovoljno da bih zbog njega to pratila.
Bila mi je najotkačenija Sanja Močibob -valjda.
A iz prve sezone pamtim osobu koju valjda nitko i ne pamti više,Valentinu.
Ona mi je bila genijalna.

BB promatram na neki način kao eksperiment.Možda je to ružno za reći,jer onda naravno stanari ispadaju automatski zamorci.
Kao eksperiment,kako i koliko uglavnom su to mlađi ljudi,može izdržati u tim uvjetima,pa sad bilo riječ od 5 miliona kuna ili dolara ili eura.
Neki će to mirne duše i reći.
Puno njih skriva da ga gleda,(jako puno)ima ljudi raznih profila od male djece,preko omladine(neću reći mladeži namjerno),do ljudi s različitom stručnom spremom,od niske do visoke ss.

Dosta penzionera to gleda.Moji starcii su također zaljepljeni tada za ekran..
Mama iz jednog razloga,tata iz drugog.Valjda gleda kad će se koja skinuti,ali uvijek pogodi karakter osobe,uvijek!I odmah je rekao za Jamjesi da mu se ne sviđa.
Mama i ja vjerojatno imamo isti razlog,samo što se nikad ne slažemo u favoritima.
Nikad!
Gledam ga jer me opušta,jer promatram te ljude kako se ponašaju u takvim uvjetima,jer
promatram kakvi su u četvrtak iza 21 sat,kad razgovaraju s psihologinjom-ama.
Gledam im mimike na licima ne bi li nešto iz toga zaključila,otkrila.
Žestoko se ljutim na neke stanare,ali ove godine svi znaju,mene Tanja uopće nije iritirala,
bila mi je totalno razumljiva bez obzira na sve.

Već su mi neki uradili profil pa su rekli da vidm sebe u njoj ili nekog moga.
Ali mene to ne tangira ni malo.
Također mi je Danijel bio užasno zabavan i zanimljiv,ne zato jer je iz moga grada,nego tako, bio mi je smiješan i gotovo.
Pokušavala sam ga povatati,ali jesam i nisam.

Užasno sam se bojala da ne pobijedi Jamejsi,jer mi se nikako,ama nikako nije svidio njen
karakter.I svi njeni ispadi.
Koliko možemo biti licemjerni pokazuje to da sam ipak na kraju vidjevši je s mamom,
odjednom razumila tu malu.Okej,ne skroz,ali malo.

Ali kad je došla Tanjina mama,suza suzu goni.

I tako redom.

Sad mi samo nije jasna jedna stvar,zašto se ne prikazuje više apsolutno ništa o njima na RTL-u i ako je već urađena emisija i sa Sašom,a,pogotovo cijeli cirkus oko Hamdije,BBC i to sve,
zašto nema ništa o Danijelu-pobjedniku BB-ra?
Ma o nikome!
Npr.ja sam uspjela vidjeti Antu na Ri tv i bio mi je baš smiješan.


Za neke stanare koji su mi bili dragi(Dacu sam zaboravila),ima tu nekih mojih samo meni poznatih subjektivnih razloga,ali ni jedan ne bi bio dovoljno jak,ako mi se osoba ne bi svidjela.
Eto toliko od mene,pa nek stoji ovo, a vi ako nešto saznate o nekom stanaru,
molim napišite.
Ili napišite što god želite ovoj temi.
Pa niste valjda zaboravili???
Kako smo se dobro zabavljali!Pa dobro i svađali i vrijeđali,ali nema veze.
BIG BROTHER Daniel10tn0
BIG BROTHER Tanjaou7

[b]
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesub vel 24, 2007 10:06 pm

naš BB
ah... Smrda je najgnusniji stanar u sve 3 sezone... da je smrda odnjela pare ja bi TV prodala nikad biše ništ ne bi gledala...
Tanja...Tanja je Tanja...tulava do bola ali u bazi dobrodušna iako nekad prehisterična
Valentina je u prvoj sezoni meni bila smijurija teška..plakala sam od smijeha kad sam ju vidjela svaki put
Daca je bila legenda
Zdravko Beckham nije imo obrve i bio je kreten
Ozren je bio zgodan do bola
Kristina iz 2 sezone mi je prva 2 tjedna bila ko utvara...samo nešto blijedo s kosom u crvenom onom nečem za spavanje prođe kroz kadar...bez riječi
Cuni je legenda...kad se sjetim samo lunaticinih transkripta... ( blues ajd iskopaj koji ako su tamo pa kopipejstaj )
Kraljica Lea i Frflja.... Frflja je ok kad nije s Leom u kombinaciji bila... a Lea...zbog nje se sramim svog godišta i struke
Soky je bio slatkica
Ana mi je bila kao zrak tamo...nit smrdi nit miriši...nisam ju doživljavala uopće
Keko je priča za sebe bio...
Onte...uberzabavan...NOT
jel jošt ko? hmmm...ako se sjetim iskomentirat ću
o da ova moja Željka sugrađanka...jebeni sajko
Kićo... " šta stvarno?" lol! lol!

uglavnom..mislim da ih niti ne treba po novinama povlačit...ako ovako nastavimo svi će u ovoj prčiji od zemlje biti medijske ličnosti...nema smisla... bolje ovako
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesub vel 24, 2007 10:15 pm

MalaJa je napisao/la:
naš BB
ah... Smrda je najgnusniji stanar u sve 3 sezone... da je smrda odnjela pare ja bi TV prodala nikad biše ništ ne bi gledala...
Tanja...Tanja je Tanja...tulava do bola ali u bazi dobrodušna iako nekad prehisterična
Valentina je u prvoj sezoni meni bila smijurija teška..plakala sam od smijeha kad sam ju vidjela svaki put
Daca je bila legenda
Zdravko Beckham nije imo obrve i bio je kreten
Ozren je bio zgodan do bola
Kristina iz 2 sezone mi je prva 2 tjedna bila ko utvara...samo nešto blijedo s kosom u crvenom onom nečem za spavanje prođe kroz kadar...bez riječi
Cuni je legenda...kad se sjetim samo lunaticinih transkripta... ( blues ajd iskopaj koji ako su tamo pa kopipejstaj )
Kraljica Lea i Frflja.... Frflja je ok kad nije s Leom u kombinaciji bila... a Lea...zbog nje se sramim svog godišta i struke
Soky je bio slatkica
Ana mi je bila kao zrak tamo...nit smrdi nit miriši...nisam ju doživljavala uopće
Keko je priča za sebe bio...
Onte...uberzabavan...NOT
jel jošt ko? hmmm...ako se sjetim iskomentirat ću
o da ova moja Željka sugrađanka...jebeni sajko
Kićo... " šta stvarno?" lol! lol!

uglavnom..mislim da ih niti ne treba po novinama povlačit...ako ovako nastavimo svi će u ovoj prčiji od zemlje biti medijske ličnosti...nema smisla... bolje ovako


ha,ha,odlično,bravo mala ja,neš ti u farmaciju nego u pisce,kritičare,parlament mladih ko moja,navalila,oće govoriti!!!
svima!!! lol!

tila sam kopirati,ali ne znam smijem li to??
:?: :?: :?: :?: :?:

bila sam tamo i mislila se................


Zadnja promjena: ; sub vel 24, 2007 10:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesub vel 24, 2007 10:29 pm

Bluzerici se svidila Valentina jer je i
ona imala bliske susrete sa NLO, ako se ne varam lol!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesub vel 24, 2007 10:37 pm

Desire1 je napisao/la:
Bluzerici se svidila Valentina jer je i
ona imala bliske susrete sa NLO, ako se ne varam lol!

ne varaš se,a inaće to je sve što imaš reći....mogla si mi bar rećii da sam lijepo napisala,
dosadno,glupo,po šabloni,zanimljivo,jednostavno ili bilo što.
Valentina je bila genijalaka,samo nas genijalace malo tko razumije,težak je naš život!
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesub vel 24, 2007 10:53 pm

Nije mi se dalo sad o tome pisati. Drugom prilikom...

Ja te skoro uvijek razumijem. Valjda zato što sam jako pametna... ;) ;)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimened vel 25, 2007 5:38 pm

ajme ne da mi se nikako pisati, ali...kako ću da ja ne iskomentiram ovako nešto...hehehehehhhe
pokušat ću što brže i sažetije....

1. sezona- prva pa automatski i najzanimljivija, iskreno do dana kada su krešo i ozren otišli, e od tada mi je postalo malo dosadno.... ozren zgodan lik, koji nažalost ispade papučar i kreten, al šta ćeš ima nas svakakvih, krešo takav lik se ne rađa 2 puta...taj lik jednostavno nije normalan, plakala sam kad bih ga god pogledala....kad ga se sjetim kako je prešetavao u onom bijelo šlafruku i kratkim hlačicama i obvezno ko tetkica prekrižio noge svaki put....legenda definitivno.... saša ok lik, jedini za kojeg mi je drago da je pobijedio... malo me pred kraj počeo živcirati, ali sve u svemu ok... tonka je bila carica najveća milju je zaslužila definitivno, macinić također smiješan lik, pogotovo u kombinaciji s tonkojm i njenim pišanjem po njemu, s marinom je pretjerivao al neka... egle-nezmjećena totalno, ana mi je bila super likinja i ona je jadna svašta prošla u životu, totalno ok cura, draga mi je bila, valentina malo ludasta osoba, al super je provocirala, iako malo mutava ponekad, sanja-pojma nemam, nit smrdi, nit miriše, ona vlatka što je naknadno ušla-luda žena, s onim ususavačem o my god.... željko- jadnik neki, 2 najiritantnija stvorenja, najveća smrada, najveća idiota, koja nisam željela ni slušat, a gledat još manje su kreteni nad kretenima bekem i idiot filip
al sve u svemu najzabavnija ekipa, najpametnija i najobrazovanija, možda jer je bila prva sezona pa mi je bila i najzabavnija i najbolja...iako zadnja 2 tjedna sam jako slabo gledala zbog krivog odabira finalista ;)

2. sezona- ok je počelo, a postalo iritantno do bola.... kad se samo sjetim ulazaka, svi su pljuvali po meni za 1. sezonu a 2. su svi počeli manijakalno prtiti, kad bi god bio najavljen stanar koji ulazi u kuću meni zvonio telefon, pa smo se prija i ja (koja je btw. bila jedna od onih koja se smijala bb-u) smijale i šprdale ko ulazi ili djelile oduševljenje, ona pomalo brije na alternativu i te fore, pa je bila oduševljena kićom, koji je i meni aj bio ok..... 2 sezona je po meni upropaštena ulascima novih stanara svako malo, 1. i 3. su bile najbolje,ko je tu je i gotovo nema više novih...to mi je najbolje.... stanari- kićo- bio ok, postao malo ljigav, sanja močibob- najveća legenda svih bb-a do sada kod nas definitivno, iako kad je vidim ljeti uživo likuša je malo onak ne baš simpa, al u kući je bila nejveća legenda, lana- čudna osoba, brankica- ona je trebala ostat duže, ta cura je bila za show, nataša-psiho žešći, kako je samo širila oči u onoj ispovjedaonici kad bi pričala, pravi psiho, kristina- smiješn i čudna osoba, da bi na kraju bila prava legenda, umirala sam joj od smijeha, daleko najpametnija i najinteligentnija osoba u svim bb-ima, monika- tešanj, užas ženska, biba- e takvim osobama nije mjesto u bb-u, ipak šta je je to je za mlađe ljude, daca- carica, matea- iritantna do bola i natrag, hana- mamina i tatina razmažena curica. ma razmaženo derište bagljavo s pantovščaka, tatjana (pupsi)- ok cura, željka- ne mogu se odlučiti ko mi je veći psiho ona, ana, ili nataša, tu su si negdje definitivno, al daleko ona prednjači, kad se sjetim njene izvale kako joj je tata umro, bilo bi bolje kad je već morao da je poginuo pa da ona ima ona prava branitelja, e od tada ja organski ne mogu smisliti tu odurnu osobu, a da ne pričam kako se odmah počela bacat po ivanu, pa po matku, pa po kići..... matko-ajme, meni al smiješan lik, aj, hamdija-idiot, ivek-iritantan, igor-nemam mišljenje, rene-lik je trebao ostat definitivno, išao mji je na jetra samo tako, ali on je ko rođen za ovakav idiotizam, duje- taj je u kategoriji s bekemom i fićom, fuj, fuj, fuj...ljigavija osoba ne postoji, ružan ko pas...tristan...buhahahahahaha, maroje i dominik-niš ne mislim
tu sam sezinu gledala tu i tamo, kad je hana ušla bilo mi je već bzvz, a tek ovih 4 e onda mi je postalo užas, a kad je močibob ispala za plakat je bilo...kako je ta likinja jaukala, bacala se po podu, ma carica.....

3.sezona- nisam pratila od početka, nisam imala priliku gledat prva 3, 4 dana, al sam telefonski izvještaje dobivala.... osoba koja mi je prenosila rekla je ima jedna tvoja imenjakinja i iskreno ženska je najbolja, najljepša i najotkačenija (još se ja šalim to ti govoriš samo zato što se zove kao ja, pa je zato i najbolja, jer te podsjeća ne mene, al kao uz to stvarno je super), al kad sam čula kak kopira sevku i sve to, reko meni se ta neće svidjet, naravno prevarih se, heheheheheheh, pa kaže ima neka ufurana plava lea, neka malo ko cajka-frflja, a tebi će se 100% svidjet dečko iz opatije, super je lik, vidjet ćeš.... eto dalje se ne sjećam kako mi je koga opisivao, al sve je spomenuo....
pa treća sezona je meni bila ok, da, bila bi još bolja da nije bilo cenzuriranih DE i da se situacija nije izokretala, zato hvala bogu na ljudima s max tv-om koji su nam prenosili realnu situaciju, pogotovo stinger koji je fakat bio najrealniji.....
zna se da su meni od samog početka favoriti bili tanja i ante, i romina mi je bila ok, nažalost brzo je odustala, al je postala i luckasta već sa izljevima oko cigareta, išli su mi na živce ljudi koji su pljuvali bez razloga po ovo dvoje, tj. nalazili su neke banalne razloge i bili totalno zatupljeni takvim mišljenjem, al nebitno, svatko ima pravo na svoje mišljenje.... tanja i ante znači ok, najbolji, homica najodvratniji i najiritantniji uz kraljicu i frflju- njih dvije u isti koš s bekemom i fićom i dujom, fuj, fuj, fuj...... ana- najžešći psiho slučaj, romina- ok u početku, smrada- draga, dobra, simpatična, smiješna, dobroćudna (ironiko i ciniko je ovo bilo), dragica- nit smrdi nit miriši, danijel- hmmmmmmmm.... a onak, tu i tamo smiješan, tulast, smo5tan, ma ni sama ne znam, zoki-balonja koji se još nije pronašao pa izigrava facu, al ok, mathias-pojma nemam, dizo mi tlak, previše se ufurao u zadatak onaj, al ko zna...da je ostao.... keko- bio mi je super dok nije počeo s frfljom, mislim super, smiješan, ljigav, al smiješan, onak to je jednostavno bio on, galeb dalmoš, simon- fuj, fuj, fuj, fuj...od početka mi se gadio.....
eto napisala sam i previše, a u biti ništa......
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimeuto vel 27, 2007 12:10 am

ne kužim zašto je Ozren papak???

i zašto ti smiješ pljuvati, a drugi ljudi ne??? Basketball
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimeuto vel 27, 2007 3:34 pm

Desire1 je napisao/la:
ne kužim zašto je Ozren papak???

i zašto ti smiješ pljuvati, a drugi ljudi ne??? Basketball
nije baš da te kužim al nema veze....
ja nisam po nikome pljuvala samo sam iznesla svoje mišljenje i na tome stala, da mi je netko drugi napisao možda bi i shvatila, ali ti koja si bila na forumu koliko i ja i pratila sve što i ja trebala bi jako dobro znati na šta ja mislim po pljuvanje i znaš jako dobro kakve su se sve banalne i užasne stvari pisale o tanji i anti, a ti se odmah naljepila na mene kad sam samo rekla da je ana psiho...sjeti se toga....
ne da se meni sad prepirat tu ni sa kim, ja sam rekla šta ja mislim i to je to...
ozren, da papak je ispao i dalje to tvrdim, jednostavno zato jer je, jer mrzim takve plačljive ljude koji samo sažaljevaju sebe i misle na sebe a za druge im se j... što je on napravio... eto, točka. rekla sam bio mi je ok, na kraju ispao papak i to je to i dalje nemam niš protiv njega
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimeuto vel 27, 2007 7:57 pm

Mislila sam da ti je Ozren papak zbog Viktorije...

Znači tvoje pljuvanje je iznošenje mišljenja...Rolling Eyes Rolling Eyes

Napisala si da su ti išli na živce oni koji su bez razloga (po tvom mišljenju)
pljuvali po Anti i Tanji, a daj pročitaj što si ti o nekima napisala...

Ajmo se opet svađati radi BB stanara bounce bounce
Njihov lik i djelo je i dalje među nama!

pssss (kako bi Tanja rekla) kaj je sa dijetom? kod mene ništa :cry:
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesri vel 28, 2007 12:31 am

Desire1 je napisao/la:
Mislila sam da ti je Ozren papak zbog Viktorije...

Znači tvoje pljuvanje je iznošenje mišljenja...Rolling Eyes Rolling Eyes

Napisala si da su ti išli na živce oni koji su bez razloga (po tvom mišljenju)
pljuvali po Anti i Tanji, a daj pročitaj što si ti o nekima napisala...

Ajmo se opet svađati radi BB stanara bounce bounce
Njihov lik i djelo je i dalje među nama!

pssss (kako bi Tanja rekla) kaj je sa dijetom? kod mene ništa :cry:
e da te koliko toliko ne znam, iznervirala bi se...ali pošto znam da ti voliš namjerno provocirati odustajem....
pa da i zbog viktorije je papak i dalje stojim iza svojih riječi i uvijek ću, pa makar bila u krivu, ja sam uvijek u pravu :P

psssss- dijeta prva liga, super napreduje, toliko da sam maloprije skoro plakala jer mi je sve veliko, pa su mi mama i sestra i najbolja prija rekle ako je tebi onako bolje ti sjedi i najedi se, ma napucaj se svega i sve ćeš moć već sutra opet obuč.... eto... :P al ja sam fakat u komi ko siroće sam, niš više ne mogu nosit No
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesri vel 28, 2007 12:50 am

hop je napisao/la:


e da te koliko toliko ne znam, iznervirala bi se...ali pošto znam da ti voliš namjerno provocirati odustajem....
pa da i zbog viktorije je papak i dalje stojim iza svojih riječi i uvijek ću, pa makar bila u krivu, ja sam uvijek u pravu :P

psssss- dijeta prva liga, super napreduje, toliko da sam maloprije skoro plakala jer mi je sve veliko, pa su mi mama i sestra i najbolja prija rekle ako je tebi onako bolje ti sjedi i najedi se, ma napucaj se svega i sve ćeš moć već sutra opet obuč.... eto... :P al ja sam fakat u komi ko siroće sam, niš više ne mogu nosit No

cheers cheers cheers da bar mene muče takvi problemi...BRAVO!
vidiš da ide cheers

ono sam ozbiljno mislila, a ne možeš ti biti u pravu kada sam to uvijek JA ;) ;)
ti si znači još u fazi kad se pališ na "frajere"...
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimesri vel 28, 2007 1:21 am

Desire1 je napisao/la:

cheers cheers cheers da bar mene muče takvi problemi...BRAVO!
vidiš da ide cheers

ono sam ozbiljno mislila, a ne možeš ti biti u pravu kada sam to uvijek JA ;) ;)
ti si znači još u fazi kad se pališ na "frajere"...

dobro je dobro, ide... tako i treba.. bit će još bolje nadam se ;) još 2.mj. tj. mjesec i pol....

ne vjeruj mi ja sam uvijek, al uvijek u pravu ;)

ne kužim ovo kad se palim na frajere :?: :?: :?:
još nisam ni došla u tu fazu, još se uvijek samo oni pale na mene..... :P
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimečet oľu 01, 2007 2:27 am

mislila sam na macho tipove...

nikada ti se nitko nije sviđao???
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimepet oľu 02, 2007 2:42 pm

Desire1 je napisao/la:
mislila sam na macho tipove...

nikada ti se nitko nije sviđao???
moja ti opet ja tebe ne kužim :P
pa ozren je i bio mačo tip... pa nisam ja njega branila da bi ti zaključila tako nešto da se ja palim na mačo tipove....
ne ne podnosim mačo tipove (mislim ovisi šta sve ti spada pod to), kao ni nabildane likove, umišljene šminkere i tako to....
osim maria ančića, wentwortha millera, i koga još???? ante (ahahahahahaha), u mom okruženju samo su mi se 2 lika sviđala, baš ono skroz.... i to jedan od 4. osnovne, a dr. od 1. srednje.... eto od tada si još nisam našla nikoga tko bi me bio dostojan :P (a da to ujedno bude izgled, psiha i sve skupa) Rolling Eyes
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimečet oľu 08, 2007 2:23 am

šta ste stali s ovom temom, ajmeeeeeeeee
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimečet oľu 08, 2007 2:27 am

sad sam tu prešla na monologe, evo vam malo 3 dame iz prve sezone
BIG BROTHER 42n8w2f
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimečet oľu 08, 2007 2:27 am

ajmeeeeeeeee..... prevelika slika.... sorry blues, reci ak treba brisati
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimečet oľu 08, 2007 2:40 am

namjenjeno isključivo za desire.... sretan ti 8. mart uz prigodan poklon...cccc.....
BIG BROTHER 30hrard
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimečet oľu 08, 2007 3:36 am

ništa ti ja nemam protiv njih...mogli su mi ići na živce jedino dok sam ih
bila prisiljena gledati...zapravo, on mi je išao na živce, a ona ne...
što se nje tiče, samo se nisam mogla načuditi njenim izjavama,
i to je sve :shock: :shock: :shock: ;)

Ana iz BB 1 mi je bila draga :heart: :geek:
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitimečet oľu 08, 2007 3:46 am

je i meni je ana iz bb1 bila super...i ante i tanja isto.... hehehehehehe
idem spavat pobogu koliko je sati
adio
[Vrh] Go down
Sponsored content





BIG BROTHER Empty
PostajNaslov: Re: BIG BROTHER   BIG BROTHER Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BIG BROTHER
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: