TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 IDEMO SVE NANOVO NO 1.

Go down 
+7
m@ster
elektra
Nelson_Blues27
MalaJa
eireen
Blues
Admin
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimesri vel 21, 2007 10:26 pm

Blues je napisao/la:

fala,uvik me prestigneš,nju ću tražit,čim mi se veza malo oslobodi,jer je grrrrrrrr raskopana na 3 strane...grrrrr....

iden jednu zapalit,more??
mala pauza??
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
sorry, ali kod mene će biti malo veća...idem na učenje.....pusa :heart: :heart: :heart: :heart:
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimesri vel 21, 2007 10:29 pm

Blues je napisao/la:
elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:
'majka ciganske duše' Ljiljana Petrović Buttler

kriva pjesmaaaaaaaaaaaaaaa
a to je ta iz msr.....nisam još čula kako pjeva

sad ću ti dati link,al ne sviđa mi se tu
na pm...hahahahah............
može.....pošalji pa ću pogledati navečer kad navratim ponovo :heart:
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimesri vel 21, 2007 10:32 pm

elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:

fala,uvik me prestigneš,nju ću tražit,čim mi se veza malo oslobodi,jer je grrrrrrrr raskopana na 3 strane...grrrrr....

iden jednu zapalit,more??
mala pauza??
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
sorry, ali kod mene će biti malo veća...idem na učenje.....pusa :heart: :heart: :heart: :heart:

sori,samo idi!!rekla si da ti se ka ne da,al svaka čast!!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimesri vel 21, 2007 11:11 pm

elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:

je,je bila je,ali onda je slijedila neprospavana noć.....
ma znam da je bila, ali pitam što je bila? :D

hahaah,sad sam shvatila,
ako je i bio Danijel,bio je zamaskiran!
hahahha!
ma da je bio,ako si me to pitala,rekla bi mi ona ,valjda bi ga se vidilo.
bilo je ko u maškarama,inaće,vrlllllo zanimljivo.Ništa posebno!


Vraca se Mujo od doktora i stalno nesto spominje riba, zaba, kornjaca te se udari po celu i vrati nazad kod doktora i pita ga:
- "Jel doktore sta ja ono imam?"
Doktor:
- "RAK jebo ga ti."
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 12:02 am

evo me...blues znaš da se javim kad idem van tako da nemaš brige ako nema maila..ima mene navečer:)
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 12:07 am

MalaJa je napisao/la:
evo me...blues znaš da se javim kad idem van tako da nemaš brige ako nema maila..ima mene navečer:)
ma no frks,mala ja!znammmm!
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 12:09 am

nego..opet nema nikog...
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 12:16 am

MalaJa je napisao/la:
nego..opet nema nikog...
Elektra uči doći će kasnije,Hop uči,doći će sutra,Master je preumoran ošo leći,Desire ne znam,nije se još uspjela logirati,Nelson,ne znam-uči i on nešto,svi učeeeeeeeeeee,
Ajrin je jutarnja smjena i tako....
Bojim se da ću ja zaspat,oš kviz il kaladont il ideš spavati?? :cry:
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 12:18 am

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 486
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 12:19 am

a nemam pojma...ajd kaladont malo
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 12:21 am

MalaJa je napisao/la:
a nemam pojma...ajd kaladont malo
aj
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:32 am

Blues je napisao/la:
elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:

je,je bila je,ali onda je slijedila neprospavana noć.....
ma znam da je bila, ali pitam što je bila? :D

hahaah,sad sam shvatila,
ako je i bio Danijel,bio je zamaskiran!
hahahha!
ma da je bio,ako si me to pitala,rekla bi mi ona ,valjda bi ga se vidilo.
bilo je ko u maškarama,inaće,vrlllllo zanimljivo.Ništa posebno!


Vraca se Mujo od doktora i stalno nesto spominje riba, zaba, kornjaca te se udari po celu i vrati nazad kod doktora i pita ga:
- "Jel doktore sta ja ono imam?"
Doktor:
- "RAK jebo ga ti."
hehehe Laughing ...
a mi nikako da se skužimo za maškare, ja pitam u što ti se mala maskirala, ne za danijela :)
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:34 am

i blues, hvala za link....našla sam i ja nešto na shareazi pa ću to sutra probati skinuti
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:49 am

elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:
elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:

je,je bila je,ali onda je slijedila neprospavana noć.....
ma znam da je bila, ali pitam što je bila? :D

hahaah,sad sam shvatila,
ako je i bio Danijel,bio je zamaskiran!
hahahha!
ma da je bio,ako si me to pitala,rekla bi mi ona ,valjda bi ga se vidilo.
bilo je ko u maškarama,inaće,vrlllllo zanimljivo.Ništa posebno!


Vraca se Mujo od doktora i stalno nesto spominje riba, zaba, kornjaca te se udari po celu i vrati nazad kod doktora i pita ga:
- "Jel doktore sta ja ono imam?"
Doktor:
- "RAK jebo ga ti."
hehehe Laughing ...
a mi nikako da se skužimo za maškare, ja pitam u što ti se mala maskirala, ne za danijela :)

a to,u ništa neka kapa,suknja,šminka i tako.....
na sharezi,pošalji na mail ako budeš mogla ili sl
evo za NELSONA:::



N. Node is in 14 Degrees Leo.
You prefer to take the leadership role when it comes to dealing with others. You enjoy administering and organizing group activities. Others tend to listen to your suggestions because you aren't usually overly domineering or patronizing in your interactions. You love to entertain in a big way -- you're at your best when throwing a large and lavish party. Your popularity and social success are assured as long as you don't take others for granted -- resist the temptation to become snobbish and arrogant.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:49 am

SAD ĆEMO VIDIT MJ.U RAKU
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:52 am

Mjesec, taj moćni i sjajni Zemljin saputnik, uvijek je u pokretu, nemiran i lutalica. Njegovo svijetlo lice vijekovima je inspirisalo pjesnike, davalo snagu zaljubljenima i bilo oličenje romantike. Ali romantika u današnje vrijeme nije naročito popularna stvar. Nije ni poezija. Jednostavno, nije cool pokazati se slabim i mekim, osjećajnim. Čak i ako ste žena, danas će se od vas tražiti da budete uspješna i ambiciozna, privlačna, jaka, da negovorite previše o svojim osjećanjima i onome što sanjate, priželjkujete ili onom što vam daje motiviranost da budete emotivno sretni i ispunjeni. U današnje vrijeme emocije se skrivaju. Važno je biti na vrhu.



Govorim o ovome jer sam i sama dio korporacijske mašinerije u kojoj nema puno mjesta za emotivnost, slabost, naklonjenost ili nježnost. Profesionalizam toliko svojstven planeti Saturn i njegovoj desetoj astrološkoj kući, sektoru karijere i uspjeha, normalno, dominira u ovim sferama. Ono što je domaće i meko, nježno i osjetilno ostavlja se za neke privatne i skrivene trenutke i porodicu, ako ste sretni toliko da je u trci s vremenom i novcem uopšte imate energije održavati.



Upravo je Mjesec u astrologiji 'zadužen' za emocije. Sunce vlada danju, našim aktivnostima i poslovima, dok noću caruje Luna. U zavisnosti od toga gdje je smještena u trenutnku rođenja neke osobe, u kojem znaku i kojoj 'kući' kao i u kakvim se aspektima nalazi sa ostalim planetama, može tokom života djelovati jače ili slabije, pa se emotivnost i ljubav prema domu kao i sposobnost balansiranja emocija mogu na različite načine manifestirati.



MJESEC U OVNU imaju osobe koje vole akciju i brzinu. Lako planu, često se nerviraju i emocije su im jake ali njihova nervoza ne traje dugo. Ljudi s Mjesecom u Ovnu poput onih rođenih u znaku Ovna, veoma su svjesni sebe i brzo donose važne odluke.



MJESEC U BIKU Veoma ste odani, volite dobru hranu, muziku i cvijeće. Katkad teško mijenjate svoja mišljenja zato što ste vrlo stabilni i istrajni u onome što želite. Ljudi s Mjesecom u Biku ponekad su konzervativni.





MJESEC U BLIZANCIMA govori da osoba voli kretanje, pisanje, kontakte. Ako imate Mjesec u znaku Blizanaca, vjerovatno jako volite da čitate i da se informišete a mogli biste se baviti i medijima ili marketingom. Telefoni, radio, Internet i ostala sredstav komunikacije veoma su važni za vas.





MJESEC U RAKU Mjesec pripada ovdje, vladar je Raka i u tom se znaku najbolje osjeća. Ako imate Mjesec u Raku, vjerovatno ste veliki patriota i volite sve što je domaće. Ako u mladosti možda i nećete priznati, vrlo ste vezani za roditelje.





MJESEC U LAVU Mjesec u ovom znaku Zodijaka je pomalo teatralan, vješt u pokazivanju onoga što osjeća i želi. Ambiciozni ste i vjerovatno ćete biti veoma uspješni, imate jako i izdržljivo srce kojim se čitav život vodite.





MJESEC U DJEVICI Volite da usrećite druge ali i sebe tako što ćete pomoći, uraditi, sve dovesti pod konac. Vaša priroda je vrlo odgovorna pa iako ste možda naizgled hladni, u vama kuha bura emocija. veoma ste radoznali, inteligentni i praktični.





MJESEC U VAGI je koketan, zavodljiv, prijatan. Sa Mjesecom u Vagi vi vjerovatno volite da se pokazujete pred svijetom i stalno se slikate u nekim velikim društvima jer prijatelji su dio vašeg života i puno vam znače. Bit ćete veliki šarmer i brak vam je jako važan.





MJESEC U ŠKORPIJI Od svih znakova kojim prolazi, Mjesec je u Škorpiji osjeća pomalo nelagodno jer mu je tu donekle mračno i depresivno, mada se zna snalaziti. Ipak, ako ste rođeni sa Mjesecom u Škorpiji, ne pretjerujte i ne preuveličavajte ono što osjećate. Sigurno je da imate jaku intuiciju.





MJESEC U STRIJELCU Kad se Mjesec nađe u Strijelcu prilikom rođenja, osoba će žarko željeti da putuje i vjerovatno imati veliki talenat za strane jezike i odlične veze sa inostranstvom i daljim rođacima. Nemirni ste duhom i tijelom i morali biste biti u pokretu.





MJESEC U JARCU Mjesec je u ovom znaku izgnan, jer pripada suprotnom sazviježđu Raka, što znači da osobe sa Mjesecom postavljenim u Jarca prilikom rođenja zaista ne vole javno da pokazuju svoje emocije. Imate možda problem da se otvorite u potpunosti, ali kad se to jednom desi, svijet će uvidjeti da ima posla sa jednom iskrenom i sposobnom ličnošću.





MJESEC U VODOLIJI Sa Mjesecom u znaku Vodolije krug prijatelja je jako važan kao i velike grupe ljudi, organizacije, udruženja i humanitarno djelovanje. Uvijek ćete biti angažovani za neke više ciljeve i više će vas interesovati problemi čovječanstva nego na primjer, vaši domaći. Vi ste idealista kojem je potreban veliki cilj.





MJESEC U RIBAMA Ovo je većinom osjetljiva tačka i osoba je duhovna, često religiozna ili posvećena nekom svom višem, emotivnom cilju. Ljudi s Mjesecom u Ribama su snažnih osjećaja za druge i vole da pomažu, prije nego što išta učine samo za sebe.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:53 am

Elektra di ti je mjesec??
eto sad vidite,mjesec u raku je baš na svom teritoriju!
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:55 am

aj ke lijepo... mjesec mi je svoj na svome
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:56 am

Blues je napisao/la:
Elektra di ti je mjesec??
eto sad vidite,mjesec u raku je baš na svom teritoriju!
meni je u ovnu
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 2:05 am

gdje ste nestale?? samo sam ja online
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 2:07 am

pa tu sam
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 2:08 am

MalaJa je napisao/la:
pa tu sam
maloprije niste ni ti ni blues bile online :?:
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 2:09 am

elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:
Elektra di ti je mjesec??
eto sad vidite,mjesec u raku je baš na svom teritoriju!
meni je u ovnu

ajme ko mojoj maloj!



isto se iznad te topline krije vulkan koji kipti,pa kad proključa i sukne,bježte ljudi!!a o sexu nećemo ni pričati.......


lol!

Ljudi moji dragi laku noć,da mala ja-svoj na svome!Kad bi vi znali koliko ja papira imam i knjiga o tome ,pali bi u nesvist.

Nego laku noć. Sleep Sleep Sleep
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 2:09 am

nemam pojma kako..online sam al the time
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitimečet vel 22, 2007 2:10 am

elektra je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
pa tu sam
maloprije niste ni ti ni blues bile online :?:
vot???
nemam pojma,evo odo ja sad............ Sleep Sleep Sleep
[Vrh] Go down
Sponsored content





IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
IDEMO SVE NANOVO NO 1.
[Vrh] 
Stranica 11 / 40.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!
» PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: