TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 IDEMO SVE NANOVO NO 1.

Go down 
+7
m@ster
elektra
Nelson_Blues27
MalaJa
eireen
Blues
Admin
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:02 pm

citam mailove ali nikad nisam dobila tvoj???

ajme rucak ja sam svoj prespavala sad moram smisliti sto cu jesti njam
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:04 pm

silk82 je napisao/la:
citam mailove ali nikad nisam dobila tvoj???

ajme rucak ja sam svoj prespavala sad moram smisliti sto cu jesti njam

nikad moj,na net.hr?????????????
poslala sam ih do sad jedno 10!od početka BB-ra!
ako imaš drugi mail,javi mi.
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:04 pm

aaaaaaaaaa hop!!!!

pozdravvvvvvvvvv
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:05 pm

Blues je napisao/la:
silk82 je napisao/la:
citam mailove ali nikad nisam dobila tvoj???

ajme rucak ja sam svoj prespavala sad moram smisliti sto cu jesti njam

nikad moj,na net.hr?????????????
poslala sam ih do sad jedno 10!od početka BB-ra!
ako imaš drugi mail,javi mi.

da na net silk
nikad mi nije dosa tvoj mail..?????????
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:05 pm

hop je napisao/la:
ovako... prije svega elektra, blues, desire, malaja, silk i ako sam koga zaboravila IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 A194

prije svega,jesi dobro curo draga?
IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 A200
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:06 pm

opet mi nestali avatari...tj samo moj??
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:07 pm

evo ovako... ne morate ništa brinuti sa mnom i oko mene sve ok, jedino se malo raspadam od pada, sad me tek počelo boljeti IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 A234
i da desire, ništa strašno bila sam jako pametna da sam se popela u vunenim čarapama na bide i kliznula tako, al bitno da nisam mobitel ispuštala iz ruke.... malo mi je sve to već i smiješno kako mi je taj dan krenuo...još kad sam vidjela mamu i sestru kako su pogubljeno uletile...jer obavijestile su me da sam vrištala ko luda i samo su čule udarac, i muk... brijale su da sam gotova, bože mi prosti..... eto.... i sad me svi napadaju kak nisam normalna jer sam mogla poginut al šta bi ja... tresnula sam glavom, al na svu sreću ne gdje je kritično, imam malo čvorugu, boli al niš strašno... ruka, noga i lijevi guz IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C005 al opet kažem niš zabrinjavajuće, moglo je proć i gore
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:08 pm

glavno da si dobro sad!!
bounce
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:08 pm

silk82 je napisao/la:
opet mi nestali avatari...tj samo moj??
imaš li drugi mail ili ne?jutros sam ti poslala jedan na net.hr????
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:09 pm

pa dobro šta je to bilo??
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:10 pm

hop je napisao/la:
evo ovako... ne morate ništa brinuti sa mnom i oko mene sve ok, jedino se malo raspadam od pada, sad me tek počelo boljeti IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 A234
i da desire, ništa strašno bila sam jako pametna da sam se popela u vunenim čarapama na bide i kliznula tako, al bitno da nisam mobitel ispuštala iz ruke.... malo mi je sve to već i smiješno kako mi je taj dan krenuo...još kad sam vidjela mamu i sestru kako su pogubljeno uletile...jer obavijestile su me da sam vrištala ko luda i samo su čule udarac, i muk... brijale su da sam gotova, bože mi prosti..... eto.... i sad me svi napadaju kak nisam normalna jer sam mogla poginut al šta bi ja... tresnula sam glavom, al na svu sreću ne gdje je kritično, imam malo čvorugu, boli al niš strašno... ruka, noga i lijevi guz IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C005 al opet kažem niš zabrinjavajuće, moglo je proć i gore
znaš što je moglo,ali nije,kad se neko popenje na bide ili wc škokljku,ona se rascopa u 2 dijela,
a ti misli što se onda ženi desi!!
Nikad više!

Imaš čuvara!! IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C014
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:12 pm

to vam je to... moje nespavanje prije ispita je normalna stvar, doduše mama me zbog tog mog tlaka i migrena dođe napadat, pa moram ugasit svjetlo i učim pod svjetlom mobitela da me ne skuži...heheheheheehe...al paničar sam pa si ne mogu pomoć, ne mogu spavat, to je normalno kod mene, opet niš zabrinjavajuće, samo sve bi bilo super da sam prošla taj prokleti pismeni...
e da u petak i jučer sam bila vani, jučer u pol 5 došla, pa me zato nije bilo, danas se tek u podne digla, al opet mi se spava.....
i samo da vas obavijestim da tamo do 15.4. ću jako malo navraćati zato jer imam 2 ispita isti dan i to 2 koja me već godinu i pol zezaju, ma ne oni mene, nego mi se to ne da učiti, jedan od njih, ovaj koji sam pala je komisija, i iz trećeg predmeta ću imati 3 kolokvija, samo ne znam točno kada, moram vidjet kad su mi uopće predavanja... eto zezah se do sada a sad sam krcata svega, al sama sam si kriva....
ajme... mojih ispovjedi, ubit ću se.....
pada mi net i moram ić ručat, pa dođem poslije
pusa
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:14 pm

Blues je napisao/la:
silk82 je napisao/la:
opet mi nestali avatari...tj samo moj??
imaš li drugi mail ili ne?jutros sam ti poslala jedan na net.hr????
silk1982@gmail.com
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:15 pm

Blues je napisao/la:
hop je napisao/la:
evo ovako... ne morate ništa brinuti sa mnom i oko mene sve ok, jedino se malo raspadam od pada, sad me tek počelo boljeti IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 A234
i da desire, ništa strašno bila sam jako pametna da sam se popela u vunenim čarapama na bide i kliznula tako, al bitno da nisam mobitel ispuštala iz ruke.... malo mi je sve to već i smiješno kako mi je taj dan krenuo...još kad sam vidjela mamu i sestru kako su pogubljeno uletile...jer obavijestile su me da sam vrištala ko luda i samo su čule udarac, i muk... brijale su da sam gotova, bože mi prosti..... eto.... i sad me svi napadaju kak nisam normalna jer sam mogla poginut al šta bi ja... tresnula sam glavom, al na svu sreću ne gdje je kritično, imam malo čvorugu, boli al niš strašno... ruka, noga i lijevi guz IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C005 al opet kažem niš zabrinjavajuće, moglo je proć i gore
znaš što je moglo,ali nije,kad se neko popenje na bide ili wc škokljku,ona se rascopa u 2 dijela,
a ti misli što se onda ženi desi!!
Nikad više!

Imaš čuvara!! IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C014
znam da imam, i ne samo jednog... al znaš da jednog imam sigurno.... eto idem sada
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:15 pm

pa dobro HOPice šta studiraš
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:17 pm

nema opet avatara!!!!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:18 pm

ma kako nema vatara, jebote.... svi su avatari tu i ja ih vidim :shock:
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:20 pm

ja ne No confused
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:20 pm

silk82 je napisao/la:
Blues je napisao/la:
silk82 je napisao/la:
opet mi nestali avatari...tj samo moj??
imaš li drugi mail ili ne?jutros sam ti poslala jedan na net.hr????
silk1982@gmail.com
e koja sam ja budala,
faaaaaaal ti,
e malo ste čekali jer sam tražila ovo za mail-konačno!

Hvala ti

Pred vratima njenog stana
Ja sam ostavljao svoje brige
I dileme i strahove
Odagnati ona je mogla

Pored nje bih našao mir
I titraje mi znala
Nikad ništa tražila nije
A toliko tog' mi dala

Hvala ti, hvala ti, hvala ti
Što si vjerovala kada nitko nije
Što si pomogla, za tvoje želje,
Tvoje snove hvala, hvala ti


Otkako kako je nema
Uvidam koliko mi znaći
Nikad, nikad, nikad više
Takvu ženu neću naći

Pričao sam joj o ljubavi
Koju ne mogu naći
Nikad nisam ni pomislio zašto je uvijek sama
Kakva sam ja budala
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:21 pm

Admin je napisao/la:
ma kako nema vatara, jebote.... svi su avatari tu i ja ih vidim :shock:

jesi ti dobija mail,i pm??
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:22 pm

hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:
hop je napisao/la:
evo ovako... ne morate ništa brinuti sa mnom i oko mene sve ok, jedino se malo raspadam od pada, sad me tek počelo boljeti IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 A234
i da desire, ništa strašno bila sam jako pametna da sam se popela u vunenim čarapama na bide i kliznula tako, al bitno da nisam mobitel ispuštala iz ruke.... malo mi je sve to već i smiješno kako mi je taj dan krenuo...još kad sam vidjela mamu i sestru kako su pogubljeno uletile...jer obavijestile su me da sam vrištala ko luda i samo su čule udarac, i muk... brijale su da sam gotova, bože mi prosti..... eto.... i sad me svi napadaju kak nisam normalna jer sam mogla poginut al šta bi ja... tresnula sam glavom, al na svu sreću ne gdje je kritično, imam malo čvorugu, boli al niš strašno... ruka, noga i lijevi guz IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C005 al opet kažem niš zabrinjavajuće, moglo je proć i gore
znaš što je moglo,ali nije,kad se neko popenje na bide ili wc škokljku,ona se rascopa u 2 dijela,
a ti misli što se onda ženi desi!!
Nikad više!

Imaš čuvara!! IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C014
znam da imam, i ne samo jednog... al znaš da jednog imam sigurno.... eto idem sada

pusa ljubavi,kad se vraćaš??
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:22 pm

hm


Zadnja promjena: ; ned vel 25, 2007 4:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:22 pm

jesan dobija sam, Pa al ne moreš ti otvorit Big brother i ostale podforume,

Silk ja ih VIDIM . ne znaš šta je sad
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:23 pm

hop je napisao/la:
to vam je to... moje nespavanje prije ispita je normalna stvar, doduše mama me zbog tog mog tlaka i migrena dođe napadat, pa moram ugasit svjetlo i učim pod svjetlom mobitela da me ne skuži...heheheheheehe...al paničar sam pa si ne mogu pomoć, ne mogu spavat, to je normalno kod mene, opet niš zabrinjavajuće, samo sve bi bilo super da sam prošla taj prokleti pismeni...
e da u petak i jučer sam bila vani, jučer u pol 5 došla, pa me zato nije bilo, danas se tek u podne digla, al opet mi se spava.....
i samo da vas obavijestim da tamo do 15.4. ću jako malo navraćati zato jer imam 2 ispita isti dan i to 2 koja me već godinu i pol zezaju, ma ne oni mene, nego mi se to ne da učiti, jedan od njih, ovaj koji sam pala je komisija, i iz trećeg predmeta ću imati 3 kolokvija, samo ne znam točno kada, moram vidjet kad su mi uopće predavanja... eto zezah se do sada a sad sam krcata svega, al sama sam si kriva....
ajme... mojih ispovjedi, ubit ću se.....
pada mi net i moram ić ručat, pa dođem poslije
pusa

obožavam i jedva čekam tvoje postove!!! :heart: :heart: :heart:
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitimened vel 25, 2007 4:24 pm

Admin je napisao/la:
jesan dobija sam, Pa al ne moreš ti otvorit Big brother i ostale podforume,

Silk ja ih VIDIM . ne znaš šta je sad

samo ti stavi BB skupa s TV,pliz!!!
hvalalalalalaal!

IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 C017
[Vrh] Go down
Sponsored content





IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 1.   IDEMO SVE NANOVO NO 1. - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
IDEMO SVE NANOVO NO 1.
[Vrh] 
Stranica 27 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!
» PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: