TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 IDEMO SVE NANOVO NO 2.

Go down 
+7
Admin
BenWebster
silk82
MalaJa
Blues
Desire1
elektra
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 1:51 am

Desire1 je napisao/la:
nisam baš luda za takvim tetovažama, možda neka sitna...

kako sam malo starija, još se sjećam onih JNA tatua... Rolling Eyes
ma ovo je meni preljepo za vidjet al teško da bi napravila baš veliki tatoo.. al želja mi je tetovirat se
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 1:53 am

hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:
hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:

e pa muč onda mala,moje vise???
da ti kažem istinu,manje nego te na slici,a ipak sam rodila x 2...jer zna se vise najviše onima koje rode.........
onda čuti ženo šta si ljubomorna na moje sise :P
a jebga.nisam,iman ja 85-to je dovoljno.al ti moran reć,ako budeš tila i to sve tako redom rodit,
bacaćeš ih priko ramena.
ajme sori,ali smije miseeeeeeeeeeeeee lol! lol! lol!
auuuuuuuu... šišam te ja onda..... :P
ne, ne, imam ja bolju ideju, da mi ne bude preteško vozit ću ih u tačkama ispred sebe za vrijeme trudnoće i nakon.... (mislima kakvo je to ako budeš htjela-naravno da želim rodit, koja žena ne želi, samo kad dođe vrijeme za to)

hahahahahaahah!!!
@@@@Desire,nisi sama u tome,ja te razumijem,evo jedna moje blogerica,ona inaće boluje od agorafobije,kad izađe van gotova je,ima 40 kuka,i tako je rekla isto,
Bože moj,neko ima tu užasnu strahovitu želju za bebom,a neko nema.
Mene i sad zadnjih mjeseci kad vidim bebu kažem ja bi opet,ali moji su veliki pa imaju svoje mišljenje-zamislite!!!strašno je to!!,oni kažu mi nećemo!!
a ja ne smijem-ukratko!
ja bih da smijem i imam živaca,još 2,3 rodila,ali kad pogledaš dobro je znati
koliko god se ispatiš na porodu,oke sad tek daju one epiduralne,mada je ja ni tada ne bi uzela,od straha,
dakle najlakše je rodit,al aj ti dalje brini se o njemu,pazi na sve,osiguraj mu uvjete,osiguraj mu normalnu obitelj ,e to je pitanje za milju kuna.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 1:56 am

MalaJa je napisao/la:
Desire1 je napisao/la:
nisam baš luda za takvim tetovažama, možda neka sitna...

kako sam malo starija, još se sjećam onih JNA tatua... Rolling Eyes
ma ovo je meni preljepo za vidjet al teško da bi napravila baš veliki tatoo.. al želja mi je tetovirat se
ja bi se tetovirala da me nije strah.... i to vjerovatno morskog psa negdje... jer se njega bojim najviše na svijetu... ne mogu vidjet ni sliku, niti na tv-u tu neman... odmah me panika hvata... počnu mi se ruke i noge grčiti i plače mi se... nisam možda normalna al to mi je strašna fobija..... a na moru samo do gdje mogu stati i nema šanse dalje iako i tada zujim stalno okolo, ako ronim imam predosjećaj da ide prema meni...
imam hrpu prijatelja koji isto imaju fobiju i boje se jako, ne idu u dubine i to...ali mogu gledati filmove, slike i sve o njima...
eto ja bi ga zato istetovirala, samo ne znam di.... na nozi ili na lopatici... ni sama ne znam... al pošto do toga neće doći... svejedno mi
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 1:57 am

MalaJa je napisao/la:
Blues je napisao/la:
jedan od meni najljepših,koji je bio i na mom blogu,je ovaj:
IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Drragonsuw2zu8.th
onaj tatoo o kojem ja pričam... onako postrance na trbuhu od ruba gačica skoro do ispod IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 317713 onako... izdužen je nije širok toliko...je velik ali je meni predobar PREDOBAR... al ofkors da nikad ne bi zapravo tatoo na trbuh stavila
ja bi recimo na leđa,iznad gaćica,ovo ljeto su dvi moje stavile feniksa i leptira na gležanj, a imaju oko 37,38 g. :D :D :D
sad viču da će još,al na trbuh ko zna,možda tu ima nekih žlijezda više na koje se mora paziti.
I tako.........pa čekaš da prođe upala ,pa ovo,pa ono...ne znam.......
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 1:58 am

znam da nisam jedina, ali ljudi te i danas blago rečeno čudno
gledaju kada to kažeš. svi misle da su takve osobe bezosjećajne,
što mi je sada postalo smiješno, a do prije par godina se nisam baš glasno izražavala
o tome...
poznam nas ja malo više...

porod mi djeluje zastrašujuće, ali naravno da je to najmanja stvar
u svemu... ;)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 1:59 am

Blues je napisao/la:

@@@@Desire,nisi sama u tome,ja te razumijem,evo jedna moje blogerica,ona inaće boluje od agorafobije,kad izađe van gotova je,ima 40 kuka,i tako je rekla isto,
Bože moj,neko ima tu užasnu strahovitu želju za bebom,a neko nema.
Mene i sad zadnjih mjeseci kad vidim bebu kažem ja bi opet,ali moji su veliki pa imaju svoje mišljenje-zamislite!!!strašno je to!!,oni kažu mi nećemo!!
a ja ne smijem-ukratko!
ja bih da smijem i imam živaca,još 2,3 rodila,ali kad pogledaš dobro je znati
koliko god se ispatiš na porodu,oke sad tek daju one epiduralne,mada je ja ni tada ne bi uzela,od straha,
dakle najlakše je rodit,al aj ti dalje brini se o njemu,pazi na sve,osiguraj mu uvjete,osiguraj mu normalnu obitelj ,e to je pitanje za milju kuna.
je istina, lako je na početku, al aj sve ovo poslije..... iako ja ću crknut na porodu (ako daj bože budem imala mogućnosti rađati), ne ponosim bol nikako, il ću vrištat toliko da će me srce prekinut il ću morat tražit carski Embarassed
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:01 am

hop je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
Desire1 je napisao/la:
nisam baš luda za takvim tetovažama, možda neka sitna...

kako sam malo starija, još se sjećam onih JNA tatua... Rolling Eyes
ma ovo je meni preljepo za vidjet al teško da bi napravila baš veliki tatoo.. al želja mi je tetovirat se
ja bi se tetovirala da me nije strah.... i to vjerovatno morskog psa negdje... jer se njega bojim najviše na svijetu... ne mogu vidjet ni sliku, niti na tv-u tu neman... odmah me panika hvata... počnu mi se ruke i noge grčiti i plače mi se... nisam možda normalna al to mi je strašna fobija..... a na moru samo do gdje mogu stati i nema šanse dalje iako i tada zujim stalno okolo, ako ronim imam predosjećaj da ide prema meni...
imam hrpu prijatelja koji isto imaju fobiju i boje se jako, ne idu u dubine i to...ali mogu gledati filmove, slike i sve o njima...
eto ja bi ga zato istetovirala, samo ne znam di.... na nozi ili na lopatici... ni sama ne znam... al pošto do toga neće doći... svejedno mi

vidiš ta zabluda oko morskih pasa je zabluda,ti bi dobro prošla samo se moraš ukočit na mistu i ne micati se,jer oni su slijepi,ali kao ima krvi u blizini a ti se posjekla.....e onda.
nego,
ja se također bojim njih i svih mogućih ostalih bića koje mi padnu na pamet dok ronim.......
prošle godine mi je frendica vidla nešto,neku vrstu ribe,straššššne,jedva je uspjela pobjeći,možda je ona bila gora od morskog psa????
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:03 am

hop je napisao/la:
ja bi se tetovirala da me nije strah.... i to vjerovatno morskog psa negdje... jer se njega bojim najviše na svijetu... ne mogu vidjet ni sliku, niti na tv-u tu neman... odmah me panika hvata... počnu mi se ruke i noge grčiti i plače mi se... nisam možda normalna al to mi je strašna fobija..... a na moru samo do gdje mogu stati i nema šanse dalje iako i tada zujim stalno okolo, ako ronim imam predosjećaj da ide prema meni...
imam hrpu prijatelja koji isto imaju fobiju i boje se jako, ne idu u dubine i to...ali mogu gledati filmove, slike i sve o njima...
eto ja bi ga zato istetovirala, samo ne znam di.... na nozi ili na lopatici... ni sama ne znam... al pošto do toga neće doći... svejedno mi
a svi imamo neku fobiju jače ili slabije izraženu nije to ništa čudno tako...
ja bi najrađe na trbuh ali to nije dobro... možeš gledat na to samo kako poslje poroda s tim jednog dana... doljnji dio leđa... gležanj ili vratni kralježak... to su mi onako baš mjesta ok
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:03 am

@@Hop lol! pa kako ćeš staviti morskog psa, ako ga se toliko bojiš?

koliko drže ove polutrajne? stavite si njih...
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:04 am

Desire1 je napisao/la:
@@Hop lol! pa kako ćeš staviti morskog psa, ako ga se toliko bojiš?

koliko drže ove polutrajne? stavite si njih...
brzo izbljede...ali ne odu do kraja nikad sve nešt bljak i skuplje su još k tome... bar kako sam ja čula
pa da ga stavi na lopaticu i tako ga ne bi vidjela pa svejedno
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:06 am

MalaJa je napisao/la:

a svi imamo neku fobiju jače ili slabije izraženu nije to ništa čudno tako...
ja bi najrađe na trbuh ali to nije dobro... možeš gledat na to samo kako poslje poroda s tim jednog dana... doljnji dio leđa... gležanj ili vratni kralježak... to su mi onako baš mjesta ok
je to su najbolja mjesta, donji dio leđa, gležanj, list, npr. s unutarnje ili vanjske str. lista ili vratni kralježak i meni lopatica
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:06 am

gležanj ili vrh leđa za neku manju su mi fora...

istina da svi imamo neku fobiju, ali meni se čini da ih danas
sve više imaju mladi, dok prije nije bilo tako No No
što ti Blues misliš?
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:07 am

Desire1 je napisao/la:
znam da nisam jedina, ali ljudi te i danas blago rečeno čudno
gledaju kada to kažeš. svi misle da su takve osobe bezosjećajne,
što mi je sada postalo smiješno, a do prije par godina se nisam baš glasno izražavala
o tome...
poznam nas ja malo više...

porod mi djeluje zastrašujuće, ali naravno da je to najmanja stvar
u svemu... ;)
vidiš ima i ona psa i muža,svu ljubav je njima dala a da neke žene s foruma imaju problema s time ja znam,al nisam nikad mislila na tebe,ne mogu reći tko,ne bi bilo fer.
ona se jako trudi,ali ne može.
a druge neće pričati o tome.razumljivo je i to.
mogu samo reći za taj osjećaj,kad me uvati,to mi cijli donji dio trbuha želi bebu i točka.
ali eto,što je bilo bilo je.
Hop rekla sam ti ima epiduralnaaaaaaaaaa i to je okej,samo nas treba prosvijetliti još!!
ko i za kondome,pa neki muški ne znaju kako se točno stavi,eto,ja ovako malo otvoreno,al moram vam reći da znate cure.
Nke čitaju dooooobro upute prije.............nije to bez veze stavljeno,te upute!!!
ali ne moš ti njima objasnit!!


Zadnja promjena: ; sub oľu 03, 2007 2:08 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
BenWebster
idemo još!
BenWebster


Male
Broj postova : 93
Age : 61
Registration date : 24.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:07 am

Dobar jutar!
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:09 am

Desire1 je napisao/la:
gležanj ili vrh leđa za neku manju su mi fora...

istina da svi imamo neku fobiju, ali meni se čini da ih danas
sve više imaju mladi, dok prije nije bilo tako No No
što ti Blues misliš?
ja paničim kad kod zubara trebam ići... al zanimljivo je da kad tamo i dođem onda sam totalno smirena...samo prije odlaska od kuće me panika hvata kad idem...
i u lift mi je malo neugodno...al ok
ništa strašno sve u svemu... ništa ovako da mi se nogice i rukice oduzimaju ni blizu
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:09 am

BenWebster je napisao/la:
Dobar jutar!

Helou!

baš si taman došao lol!
[Vrh] Go down
BenWebster
idemo još!
BenWebster


Male
Broj postova : 93
Age : 61
Registration date : 24.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:10 am

Blues je napisao/la:
Desire1 je napisao/la:
znam da nisam jedina, ali ljudi te i danas blago rečeno čudno
gledaju kada to kažeš. svi misle da su takve osobe bezosjećajne,
što mi je sada postalo smiješno, a do prije par godina se nisam baš glasno izražavala
o tome...
poznam nas ja malo više...

porod mi djeluje zastrašujuće, ali naravno da je to najmanja stvar
u svemu... ;)
vidiš ima i ona psa i muža,svu ljubav je njima dala a da neke žene s foruma imaju problema s time ja znam,al nisam nikad mislila na tebe,ne mogu reći tko,ne bi bilo fer.
ona se jako trudi,ali ne može.
a druge neće pričati o tome.razumljivo je i to.
mogu samo reći za taj osjećaj,kad me uvati,to mi cijli donji dio trbuha želi bebu i točka.
ali eto,što je bilo bilo je.
Hop rekla sam ti ima epiduralnaaaaaaaaaa i to je okej,samo nas treba prosvijetliti još!!
ko i za kondome,pa neki muški ne znaju kako se točno stavi,eto,ja ovako malo otvoreno,al moram vam reći da znate cure.
Nke čitaju dooooobro upute prije.............nije to bez veze stavljeno,te upute!!!
ali ne moš ti njima objasnit!!

ima epiduralna, ima dvije liječničke ekipe i stalno stajane uz ženu (za svaki slučaj)....
kad se sjetim kak je bilo kad sam resetirao komp koji mjeri bebin puls :face:

pa ni neke žene ne znaju kako se stavi kondom... :D
[Vrh] Go down
BenWebster
idemo još!
BenWebster


Male
Broj postova : 93
Age : 61
Registration date : 24.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:11 am

Desire1 je napisao/la:
BenWebster je napisao/la:
Dobar jutar!

Helou!

baš si taman došao lol!
vidim!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:15 am

Blues je napisao/la:

vidiš ta zabluda oko morskih pasa je zabluda,ti bi dobro prošla samo se moraš ukočit na mistu i ne micati se,jer oni su slijepi,ali kao ima krvi u blizini a ti se posjekla.....e onda.
nego,
ja se također bojim njih i svih mogućih ostalih bića koje mi padnu na pamet dok ronim.......
prošle godine mi je frendica vidla nešto,neku vrstu ribe,straššššne,jedva je uspjela pobjeći,možda je ona bila gora od morskog psa????
a ne, ne, ja uz to vrištim ko luda... tako mi je samo kad gledam na tv-u ili slike neke ak slučajno se nađu predamnom i to... kad sam na licu mjesta u moru, onda mi je koma, onda me panika hvata, al neka mi je fora da ne mlatim nogam i svaki put mogu ja to, mogu, al otplivam malo i srce počne udarat i ko luđak plivam natrag.... užasno me strah... ja da ga vidim uživo ja bi skrenula, 100% bi skrenula, a ne daj bože da mi se nađe blizu mene e onda bi me infarkt opalio, a opet i bolje to nego da me svjesnu rastrga..... pale
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:15 am

BenWebster je napisao/la:
Desire1 je napisao/la:
BenWebster je napisao/la:
Dobar jutar!

Helou!

baš si taman došao lol!
vidim!
opa,evo ga,sad bi i on rodio???
pa di smo buraz,nema te nešto??Kud baš uleti u ovu temu???
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:15 am

Citat :


vidiš ima i ona psa i muža,svu ljubav je njima dala a da neke žene s foruma imaju problema s time ja znam,al nisam nikad mislila na tebe,ne mogu reći tko,ne bi bilo fer.
ona se jako trudi,ali ne može.
a druge neće pričati o tome.razumljivo je i to.
mogu samo reći za taj osjećaj,kad me uvati,to mi cijli donji dio trbuha želi bebu i točka.
ali eto,što je bilo bilo je.

jesi li ti to skužila da ne mogu ili da ne želim?
pas je mamin, ja ti nemem ni kučete, ni mačeta :cry: :cry:

kažu da se žene promijene kada zatrudne, ali ja to ne bih isprobavala...
jedna moja frendica je od 15-e slinila nad svakom bebom...
[Vrh] Go down
BenWebster
idemo još!
BenWebster


Male
Broj postova : 93
Age : 61
Registration date : 24.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:17 am

Blues je napisao/la:
BenWebster je napisao/la:
Desire1 je napisao/la:
BenWebster je napisao/la:
Dobar jutar!

Helou!

baš si taman došao lol!
vidim!
opa,evo ga,sad bi i on rodio???
pa di smo buraz,nema te nešto??Kud baš uleti u ovu temu???
pa i jesam, dvaput
pa eto nekakva intuicija, da vi cure ne mislite da je nama svejedno...
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:17 am

Desire1 je napisao/la:
@@Hop lol! pa kako ćeš staviti morskog psa, ako ga se toliko bojiš?

koliko drže ove polutrajne? stavite si njih...
mala ti odgovorila :D
ne znam zašto... fora mi za tetovažu... ivanišević im predobru... križ, morski pas i ruža... odlična je....
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:18 am

BenWebster je napisao/la:
Blues je napisao/la:
Desire1 je napisao/la:
znam da nisam jedina, ali ljudi te i danas blago rečeno čudno
gledaju kada to kažeš. svi misle da su takve osobe bezosjećajne,
što mi je sada postalo smiješno, a do prije par godina se nisam baš glasno izražavala
o tome...
poznam nas ja malo više...

porod mi djeluje zastrašujuće, ali naravno da je to najmanja stvar
u svemu... ;)
vidiš ima i ona psa i muža,svu ljubav je njima dala a da neke žene s foruma imaju problema s time ja znam,al nisam nikad mislila na tebe,ne mogu reći tko,ne bi bilo fer.
ona se jako trudi,ali ne može.
a druge neće pričati o tome.razumljivo je i to.
mogu samo reći za taj osjećaj,kad me uvati,to mi cijli donji dio trbuha želi bebu i točka.
ali eto,što je bilo bilo je.
Hop rekla sam ti ima epiduralnaaaaaaaaaa i to je okej,samo nas treba prosvijetliti još!!
ko i za kondome,pa neki muški ne znaju kako se točno stavi,eto,ja ovako malo otvoreno,al moram vam reći da znate cure.
Nke čitaju dooooobro upute prije.............nije to bez veze stavljeno,te upute!!!
ali ne moš ti njima objasnit!!

ima epiduralna, ima dvije liječničke ekipe i stalno stajane uz ženu (za svaki slučaj)....
kad se sjetim kak je bilo kad sam resetirao komp koji mjeri bebin puls :face:

pa ni neke žene ne znaju kako se stavi kondom... :D


a tako vi ste dr???
žene??još i da kondom stavljaju??ma ajde molin te,onda vi ostanite trudni ili budite bar po ure žena na porodu u mukama! :D :D :D
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitimesub oľu 03, 2007 2:19 am

Desire1 je napisao/la:
Citat :


vidiš ima i ona psa i muža,svu ljubav je njima dala a da neke žene s foruma imaju problema s time ja znam,al nisam nikad mislila na tebe,ne mogu reći tko,ne bi bilo fer.
ona se jako trudi,ali ne može.
a druge neće pričati o tome.razumljivo je i to.
mogu samo reći za taj osjećaj,kad me uvati,to mi cijli donji dio trbuha želi bebu i točka.
ali eto,što je bilo bilo je.

jesi li ti to skužila da ne mogu ili da ne želim?
pas je mamin, ja ti nemem ni kučete, ni mačeta :cry: :cry:

kažu da se žene promijene kada zatrudne, ali ja to ne bih isprobavala...
jedna moja frendica je od 15-e slinila nad svakom bebom...

svetI moj ApOlonije-shvatila sam da ne želiš!!!AMEN.
[Vrh] Go down
Sponsored content





IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Empty
PostajNaslov: Re: IDEMO SVE NANOVO NO 2.   IDEMO SVE NANOVO NO 2. - Page 37 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
IDEMO SVE NANOVO NO 2.
[Vrh] 
Stranica 37 / 40.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 1.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!
» PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: