TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007

Go down 
+2
elektra
Blues
6 posters
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimened oľu 04, 2007 2:41 pm

AKO STE NEŠTO I POGLEDALI,NAPIŠITE PAR RIJEČI.
S TIME DA ĆU JA SAMO NAPOMENUTI DA SAM PRVI PUT ODMAH POGODILA POBJEDNIKA.


moje lupetanje:


A evo ipak bi ja ka jedna Dalmatinka,tila da pobijedi pisma od klape Maslina,
ali ne zato jer sam Dalamtinka nego jer će pisma biti hit i točka!
Odlična mi je.A da li je to za Eurosong,ne znam.Nije ni važno.
U biti najbolji mi je bio Kemo.

Što se tiče drugih pisama,više bih rekla ajme majko,
ali Kemal Monteno je imao super pjesmu,moj muž navija i za Luku Nižetiča i za klapu,
Guliano je super otpiva ,odlično ka i uvik.
Kraljevi ulice??
Hm??Hop!!!
Da,puno bolja je bila Kao san.
Znam što su tili sa Sandrom ,da glumi staru ploču,šteta ali tribali su je ipak staviti u prvi plan.
Ne znam ko još..........
Anja ajme majko,što je ona tila reći,a osim toga ko pijana je bila,smijala se namjerno
i izrugivala ko fol jer je non stop fulala note.Strašno!!Neka joj je,samo se osramotila,al mi ža onog njenog jadnog muža.Mora da je leža u zamračenoj sobi i čeka da završi.
Luda žena.
Lana Klingor je griješila ful,a na kraju ona smijurija od Trija Fantasticus mi je bila baš onako smiješna,eto nek ljudi žive,nije mi to toliko ni smetalo.
Dado Topić i ona mala plava-piva mala odvali,mislim da će oni pobijediti.
A kad vidim u publici Kseniju Urličić-sva se naježim.Brrrrrrr!
Normalno sve je najmešteno,samo da još vidimo ko???

Bilo je nekoliko odličnih aranžmana,ali pjevač se ne bi uklopija u pismu i tako...ajmo sad vi....
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimened oľu 04, 2007 4:44 pm

Dragonfly feat. Dado Topić: Vjerujem u ljubav.....SVE BI BILO OK DA NEMA DADE TOPIĆA KOJI MI JE ODVRATAN....ŽENSKA IMA DOBAR GLAS, I ŠTETA ŠTO VIŠE NE PJEVA ONA, ILI SAMO ONA NPR......DADO JE TU DEFINITIVNO VIŠAK

Kraljevi ulice: Pjesma za novčić...MOJI FAVORITI....INAČE NE VOLIM SANDRU BAGARIĆ, ALI TU MI JE BILA ČIST SIMPATIČNA...ISTINA DA IM JE PROŠLOGODIŠNJA PJESMA BILA BOLJA, ALI I OVA JE OK

Danijela Pintarić: Moj svijet.....CURA IMA DOBAR GLAS, ZEZNUO JU ŽIRI, NIJE MI BAŠ ZA DORU I ZA POBJEDNIČKU PJESMU

Tina Vukov: Tata....IZ NE ZNAM KOJEG RAZLOGA MI JE TINA VUKOV ODUVIJEK ANTIPATIČNA, IAKO IMA GENIJALAN GLAS....OSIM TOGA SU MI RIJEČI NJENIH PJESAMA REDOVITI GLUPE, TAKO I OVAJ PUT

Giuliano: Pismom te ljubi milijun mandolina.....ON MI PJEVA OK, UGODAN GLAS, IAKO MI PJESMA ISTO BAŠ NIJE ZA EUROSONG

Livio Morosin i Miroslav Evačić: Volim ja....MALO DRUGAČIJE, ALI NISAM OSTALA BAŠ POD NEKIM PREVELIKIM DOJMOM

Jelena Rozga: Nemam.....DOSADNA VEĆ

Klapa Maslina: Gitara i čaša vina.....PJESMA PODSJEĆA NA DA TE MOGU PISMOM ZVATI, IAKO JE TA DALEKO BOLJA, ALI NI GITARA I ČAŠA VINA NIJE LOŠA, MOJ DRUGI FAVORIT, MISLIM DA BI NAS ONI LIJEPO PREDSTAVILI NA EUROSONGU, MALO AUTENTIČNE HRVATSKE GLAZBE

Feminnem: Navika....NE VOLIM IH

Trio Fantasticus: Nema šanse šećeru.....ŠTO JE TO TREBALO IVANKI BILJKOVAC....NE SVIĐA MI SE PJESMA

Luka Nižetić: Pusti me u san....NE VOLIM LUKU NIŽETIĆA....NJEGOVA JEDINA PROBAVLJIVA PJESMA MI JE PRAVA LJUBAV

Marko Tolja: Deja vu....NIŠTA POSEBNO, GLAS IMA POTENCIJALA

Lana Klingor: Gravitacija....PO MENI LANA NE ZNA PJEVATI

Anja Šovagović & Galiano Pahor: Teatar.......GALIANO JE TU BIO OK, ŠOVAGOVIĆKA MI SE NIJE SVIDJELA....PJESMA JE PREVIŠE KAZALIŠNA

Kemal Monteno: Poljubi me......MENI BIO OK, UVIJEK GA JE UGODNO SLUŠATI, LIJEP GLAS....PJESMA MALO DRUGAČIJA OD NJEGOVOG STANDARDNOG REPERTOARA, ALI DOBRO SE JE SNAŠAO U NJOJ

The Sick Swing Orchestra: Šlager pjevač.....NE SJEĆAM SE NI NJIH NI PJESME
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimened oľu 04, 2007 7:25 pm

ja tu doru od sramote ne gledam niti slušam več nekoliko godina... slučejno sam čula ovu Ivanku šećernu samo... svaki komentar je suvišan
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimened oľu 04, 2007 8:36 pm

slažem se s elektrom u većini, gotovo u svemu, pa neću opet, jer sam već napisala podugačko o svemu
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimened oľu 04, 2007 8:38 pm

ajmeeeeeeee.... ne da se meni sve to čitati, pokušat ću ja biti kratka....
naime koka je jako bistra i pametna osoba... mislim kraljevi ulice.... plagijat????????????????????????????????????????????????????????? dobro, bravo za nju, samo nek mi nađe orginal!
naime bijah vani u vrijeme održavanja ovog cirkusa, snimila mi majka dio od kad sam otišla, a i javila porukom tko je pobijedio i kak su kraljevi OPET, ali OPET samo 2. hmmmmmmm.... ne da smo svi vrištali, urlikali i bili u nevjerici odabirom starog ofucanog rokera i mlade nadobudne djevojčice koja je uz to i sva puna, ma prepuna sebe... nego pjesma je jednostavno katastrofalna, bože mi oprosti užas jedan.... doslovno nismo mogli k sebi doći, svaka čast topiću i njegovom stvaralaštvu i njegovom glasu i zaslugama od prije milju godina, al nije mu mjesto na eurosongu to nikako....
dobivam još jednu poruku od naše elektrice uz napomenu da se ne živciram al iživcirah se i ja već i svi oko mene..... hehehehehehe
kako je sinoć bilo i predobro vani tako ja zaružila do pol 5, 5 ni sama ne znam... pa se tek oko pol 2 digoh i bacih na gledanje tog cirkusa i tih cirkusanata, mislim ti izvođači uopće nisu vrijedni spomena.. klapa super- al ne za eurosong... boljkovac i ekipa šprdnja nad šprdnjama, itd. e da mala tina vukov- ajme koji glas.... super je to otpjevala, pjesmuljak ok, i da naravno danijela pintarić- predobra glasina... a ona rozga- pa to je šprdnja....
na svu sreću kraljevi i topić taman za redom.... ma to je nešto neusporedivo.... budimo realni taj naš idiotski žiri iz godine u godinu se fura na prošlogodišnje pobjednike eurovizije nadajući se da će naša slična (al bože me sačuvaj ovo je daleko od finaca- koji su meni usput rečeno bili genijalni) ma ne da je ta pjesma daleko od njih, ma one nisu ni slične.... ma ni blizu.... al dobro uzmimo u obzir i tko je sjedio u žiriju......
btw- opet oni nas muljaju kao 50% publika, 50 žiri, al u slučaju izjednačenja bodova, tko ima ocjenu žirija veću je pobjednik, tako da taman i da nisu pokrali kraljeve i da su oni imali 15 bodova od njih pobijedili bi topić i ekipa... to je takva laž i prevara kao i sve u našoj divnoj i predivnoj zemlji i sve vezano za dobrobit nečije guzice..... j... ima mater kretensku lažljivu i prevarantsku.... oni su tobože 15 bodova dali nekoj podravskoj šprdnji, pa ti kao da su s marsa pali tamo na pozornicu... toliko mi sve ide na živce jer je namješteno i odurno da je to katastrofa.... mislim koji krvavi žiri treba, neka narod bira koga i šta želi da ih predstavlja u europi i ako tako gledamo tko bi išao obe godine na eurosong kraljevi ulice.... ali ma tko su oni... obični ulični svirači koji zarađuju na trgovima i ulicama i ništa više... pogotovo naspram dade topića.... a i tko je narod... šaćica idiota koji to prate i troše pare... kako bi išta kod nas prošlo bez žirija nam divnog koji svoje odurne kretenske face i guzice mora naslikati gdje god se ukaže prilika.... poserem ti se i na žiri i htv i čelnike dore i sve vezano uz to prevarantsko cirkusko sranje i smeće.....
ljudi samo zovite i trošite pare, jer ste glupi i naivni, a mi toliko pametni da znamo kome mi damo najviše bodova bez obzira na vaše "cijenjeno" mišljenje i vaših 50% taj ide dalje, taj pobjeđuje.....
katastrofa...
u međuvremenu mi pao net.. i sad sve moram kopirat negdje pa prikeljit nakon restartanja kompa....
[Vrh] Go down
Desire1
bravo
bravo
Desire1


Female
Broj postova : 509
Registration date : 22.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimened oľu 04, 2007 9:47 pm

Naravno da je sve to namješteno! i ja im jebem mater lopovsku, mislim
ne samo njima, već i svemu ostalom kod nas :RIGO:
Ne daju nam ni kruha i igara, pas mater! :twisted: :twisted:

Što se tiče same Dore, Severina je napravila jednu dobru stvar - Štikla
je bila takvo dno dna da se više ni ne moramo brinuti da će nas netko
jače osramotiti...
zapravo, to sam mislila dok nisam vidjela ROZGU sa ekipom affraid affraid affraid
tko bi rekao da Huljić još uvijek može nadjebati samog sebe...
nemam adekvatne riječi za prokomentirati nešto takvo...
najbolje od svega je to što je ona bila vidljivo razočarana bodovima,
zar je stvarno mislila da je ONO za pobjedu???????

odmah iza nje ide TRIO Fantastikus - što reći, osim što je to trebalo Ivanki?
ne želim širiti tračeve, ali čula sam da puno cuga, pa možda je to obrazloženje...

kako je žiri bio vrlo blagonaklon prema LIVIU i onoj spodobi, moram zaključiti da se ni najmanje ne razumijem u muziku, jer ono VOLIM JA, VOLIM JA i tako bezbroj puta
mi je sve samo ne dobro...
ANJA I GALIANO :shock: što im je to trebalo? Anja toliko samouvjerena, kao da je naj pička na planeti...negdje sam pročitala da je on izjavio kako im je drago da je publika prepoznala dobru pjesmu (1. večer), ali ne kuže kako nije i žiri Laughing Laughing
DADO, stara ružna konjusina Embarassed, sa curom koja dobro izgleda i ima dobar glas, ali
bi ga mogla pojesti za doručak...a ono "You never no..." izuzetno originalno Rolling Eyes
DANIJELA, GIULIANO, KEMAL (inače mi je jako drag) - dobri glasovi, ali dosadne pjesme
FEMINEM - bzvz,užasno jeftina obleka...
MASLINA - fakat jako liči na Budi noćas..., mislim da to stvarno nije za ES
da nisam u Elektrinom postu pročitala za THE SICK SWING ORC. ne bi ih se ni ja sjetila...
LUKA - lijep dečkić, ne pjeva loše, ali bolje bi bilo da je pjevao nešto tipa Proljeće
Onaj mali Deža vi, je samo to ponavljao do iznemoglosti, užasno dosadno i btw. kaže se Deža vu
Što se LANE tiče, drago mi je da smo skužili kako nema veze sa pjevanjem, a i ona njena faca zategnuta od operacija mi nije baš ugodna...
Za KRALJEVE mi ne bi bilo žao da su pobijedili, iako ne dijelim oduševljenje ostalih sa njima
I šećer na kraju - TINA :heart: :heart: moj prošlogodišnji favorit, sa dosadnom pjesmom, ali predivnim glasom, koji nikad nikoga ne bi mogao osramotiti.
možda slijedeće godine uspije

BLUES; NE OSJEĆAM SE ODGOVORNOM ZBOG OVAKVOG UDAV TEKSTA. ŠTO SI
TRAŽILA, TO SI I DOBILA Laughing Laughing
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimepon oľu 05, 2007 6:45 pm

e da zaboravih dodati..... ova pjesma topićeva, mislim taj stil... pa to će bar još 10-ak zemalja imati takav neki stil... a kraljevi e to bi bilo nešto jedinstveno i samim time vbile bi veće šanse za prolaz, tako mu bog pomogao nek sam bar uđe u finale....
a da ne bi rekli kak sam zabrijala samo na te kraljeve... evo mogli su onda bar ići i na dobar glas, pa brijat da će to očarati ljude, pa su mogli poslati tinu ili danijelu, a ovako samo svake godine kaskaju za pobjedničkim pjesmama pa tobože nešto slično šalju....topić fakat ničim nije nešto posebno, nikakva pjesma koja bi mogla nekoga očarati...
eto...
adio gotova sam
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimeuto oľu 06, 2007 6:23 pm

[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimesri tra 11, 2007 2:34 pm

Svidja mi se ova vasa "Ja vjerujem u ljubav"....
Ali Marija Serifovic ima fenomenalnu pesmu: "Molitva"...
Jeste culi?
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimesri tra 11, 2007 10:00 pm

k@lle je napisao/la:
Svidja mi se ova vasa "Ja vjerujem u ljubav"....
Ali Marija Serifovic ima fenomenalnu pesmu: "Molitva"...
Jeste culi?

joj ko je to??sori,ali ne!!
drago mi je jako da si tu!!

ako joj je napisao Željko Joksimović,ne sumnjam............idem pogledat

aha

http://www.marijaserifovic.net/

žena super pjevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimečet tra 12, 2007 12:55 am

Ma fenomenalna pevacica- FENOMENALNA PESMA!

Dobro se kotiramo....
Prvi u Velikoj Britaniji
Drugi u Francuskoj
Prvi u Nemackoj!

Neki pricaju da nece dobro proci zbog svog izgleda, ali Marija je stvarno extra pevacica i publika je obozava!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitimečet tra 12, 2007 1:16 am

k@lle je napisao/la:
Ma fenomenalna pevacica- FENOMENALNA PESMA!

Dobro se kotiramo....
Prvi u Velikoj Britaniji
Drugi u Francuskoj
Prvi u Nemackoj!

Neki pricaju da nece dobro proci zbog svog izgleda, ali Marija je stvarno extra pevacica i publika je obozava!
ne znam, gledala sam malo, pjesma ništa posebno, neka lagana, al ok je, definitivno bolja od naše koja mi je katastrofa, i neće ni polufinale proći, meni je najbolja bila pjesma za novčić

a vaša mi se prošle godine svidjela- ludi ljetni ples- odlično bi prošli uvjerena sam, a i ona što je "pobijedila" crnogorska nije loša bila, iako im je bolja ona godinu prije s kojom su bili
[Vrh] Go down
Sponsored content





VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Empty
PostajNaslov: Re: VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007   VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VAŠ OSVRT NA FINALE DORE 2007
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 2007-sve
» HOROSKOP ZA 2007.G.
» Horoskop za 2007-link

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA-
Forum(o)Bir: