TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NAŠA SJEĆANJA.................NA BB.........

Go down 
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

NAŠA SJEĆANJA.................NA BB......... Empty
PostajNaslov: NAŠA SJEĆANJA.................NA BB.........   NAŠA SJEĆANJA.................NA BB......... Icon_minitimesri oľu 07, 2007 11:58 pm



Iznenađenje na plazmi


Dan 95, 21:55

Ponedjeljak, 11. prosinca 2006.







Stanari su bili u smeđoj sobi. Tomislav je opominjao cure da su „neozbiljne“, ali ga je u tome prekinula pjesma pa je naglo ustao i na krevetu zaplesao i zapjevao. Danijel je navlačio Yameisy, a Tanja ih je promatrala. Potom mu se pridružio Tomislav pa su je obojica uzeli za noge i ruke i tako je odnijeli do kreveta. Tanja je počela pjevati i plesati, Danijel i Yameisy su se i dalje lovili po sobi, a Tomislav je natrag sjeo na svoj krevet, gdje je nastavio pjevati.

Big Brother je pozvao Danijela u Ispovjedaonicu, jer je za finaliste pripremio iznenađenje: nekoliko video zapisa, za svakog stanara po tri, koje će im pustiti na plazmi kako bi se prisjetili mnogih događaja iz Kuće. „Svaki video zapis će nakon nekoliko sekundi stati, a njegova će se slika polako zacrniti. Dok se slika potpuno ne zacrni, pogađajte što se dogodilo nakon što je slika na plazmi stala…“





Trebali su sjesti u masažnu fotelju i iz nje, jedan po jedan pogađati koje su događaje zapamtili iz svojeg boravka u BB Kući. Stanari su bili oduševljeni i samo su uzdisali. Prvi je u fotelju sjeo Danijel. Big Brother je pustio zapis, a stanari su pažljivo pratili. Danijel se prisjetio: „On je naš šta napravia? On je bacia tvoje patike unutra!“, „Je, moje ribokice je bacio u bazen…ja mislim da je bacio…je! Tad je on kad sam ja izašla i rekla: šta su mi mokre tene…“, uključila se Tanja, ne skidajući osmijeh s lica, jer je na plazmi vidjela Antu. „Nešta je bacia, al' ja sam sidia, nakon toga, ja sam sidia, nakon toga sam ja sjeo i onda je on patike bacia!“, Danijel je uzrujano pokušavao doći do riječi. Video zapis je u produžetku pokazao upravo tu scenu, koje su se sjetili. „Evo! Jesam ti reka'?! Patike ti je bacia! Evo ti! Vidiš kako se sjećam! Vidi kako sam lud!“, ponosno je nastavio Danijel kada je shvatio da je u pravu. „To je zato jer mu nisam nešto donijela! Kako mi je bacio tene! Ubit' ću ga kad izađem!“, u šali je govorila Tanja, misleći i dalje na Antu. Tomislav je sljedeći sjeo u fotelju. Na plazmi je krenuo prilog kada je Tanja pala sa šanka. Stanari su napeto gledali i zgražavali se nad prizorom. „Kako sam pala, čovječe!“, komentirala je Tanja.





„Znam šta si sad radila! Sad si se išla valjat u pijesak, pa si se bacala u bazen!“, pogađao je Tomislav, a Tanja se nije mogla prestati smijati. „'Naš šta mi je drago? Ovo mi je vidjela mama i htjela sam dobit' pismo poslije tog, i dobila sam i ne žalim zbog ničeg…ajme majko! Sviđa mi se kako izgledam!“, dodala je potom. „Što nam ne da malo više da sebe gledamo!“, prigovarao je Danijel u iščekivanju novog priloga. Yameisy je sjela u fotelju. „Ne, bacili ste me u bazen!“, viknuo je Tomislav kada se vidio na plazmi, a ostali su se priključili prisjećanju. Tomislav se glasno smijao vidjevši se na plazmi. Zadnja je u fotelju sjela Tanja. „Ja i Keko smo tu odma' iza! Sad ćeš vidjet!“, pogodio je Danijel, a na kraju je prokomentirao: „Daj još nek nam stavi! (…) Kako mi svi fale! Sad tek vidim!“, s čime su se složili i ostali stanari.
[Vrh] Go down
 
NAŠA SJEĆANJA.................NA BB.........
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: