TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Go down 
+7
Nelson_Blues27
MalaJa
silk82
hop
Admin
Blues
eireen
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 4:02 pm

ovaj je ispržen na sve moguće načine, ma kakvi on je izgorio, njemu još samo pepeo u glavi može biti...koji luđak..za ime boga....

SPEKTAKL Povratnički koncert karizmatične rock-grupe pregrijao Tvornicu
PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 29c6pfn
Goran Bare i krvave glave 'oživio' Majke


Ni pivska boca sinoć više ne bi stala u pretrpanu zagrebačku Tvornicu kulture u kojoj je ponovno okupljeni legendarni vinkovački rock sastav Majke bacio rockersku publiku u delirij, na svom prvom zajedničkom i ujedno rasprodanom koncertu sedam godina nakon razlaza benda.
Načičkali su se fanovi kao sardine, a među njima i mnogi policajci u civilu, da li zbog službe ili pak samo zato što vole Majke, a karata više nema...

Tuš od piva
- Ono što ćete čuti sada, to je praaavi praaavcati rocknroll - obratio se gomili pjevač Goran Bare, kojeg su razgaljeni fanovi dočekali urlicima oduševljenja i pravim tušem od piva.

Večer o kojoj su mnogi fanovi Majki sedam godina maštali, postala je stvarnost koja je započela pjesmom "Svaku noć i svaki dan" s njihova prvog albuma "Razum i bezumlje", nastavila se uz "Grešnika", "Krvarim od dosade"...
Krvario je Bare, ali ne od dosade. U izvođačkom žaru tresnuo se bocom i raskrvario glavu. Obliven krvlju, nastavio je pjevati.

Nije pokvario mozak
Odmah su se uskomešali zabrinuti organizatori, no, Bare je samo odmahnuo rokum uz komentar:
- Dobro sam. Zoki kaže, obriši se Bare, ali nije meni ništa. Oni sad misle da sam ja pokvario mozak, ali sve je ok, znam koliko su dva i dva - četiri - rekao je i nastavio dvosatni rock spektakl uz "Baretov blues", "Vrijeme je da se krene", "Odvedi me", "Budi ponosan"...

No, nemoguće je u ovom skromnom izvještaju nabrojati sve ono što su Bare i njegove ponovno oživljene Majke sinoć izveli, prebirući po svojoj bogatoj pjesmarici i ujedno antologiji hrvatskoga rocka.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 4:11 pm

[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 4:23 pm

majke su zakon...al bojim se samo da neće dugo...razjebat će to Bare opet...nadam se da sam u krivu
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 4:39 pm

ma znala sam da će tebe zanimati, zato sam i stavila :)
al bare je pogorio, taj nema više mozga nikako
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 4:45 pm

bare je ošo skroz nažalost da... neće to dugo kažem ti...ccc... a šteta :( :( :(
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 8:26 pm

Kako da vam opišem nešto što zbillja mrzim u životu?
Bura!
Kako da vam opišem kako puše kroz cijelu zgradu,puca i lomi stabla a hladan zrak iz Hadovskih hodnika se uvlači kroz pore prozora.
Okej,možda oni u paklu imaju i koju takvu dvoranu.

Da.Di sam stala.
Ne da mi seeeeeeeeeeeee.Na komp.I vikend je :D:D:D
Dobila sam 2 videaaaa!!!!
I sad pregledavam kazetetetete!!Juhuuuuuuuu!!
Kako sam ja stalno nešto snimala ,a video je bome imao svoj rok,nisam ga dugo imala.
Taman kad je bio BB. PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 K035 PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 N040 PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 E050

vi svi,ja sam snimila pa ću kasnije pogledati-flegma glasom,
došlo mi je da vas PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 S015

Aj dobro!! Laughing:lol:lol:
Koja trgovina,2 videa!!!!dvaaaaaaaaaaaaa za 100 kn!!
to samo jedna osoba može,majne klajne!!
Uf,malo sam hepi pa sad......odo ja.....
PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 K005


Zadnja promjena: ; sub oľu 10, 2007 8:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 8:30 pm

MalaJa je napisao/la:
bare je ošo skroz nažalost da... neće to dugo kažem ti...ccc... a šteta :( :( :(
Strašno mi je što ga uopće takvoga i prikazuju na tv-ju.
I on je čovjek i ima sina i ženu...........a da je javna osoba,ko da on to više zna.........
Koma!!!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 8:40 pm

http://www.nacional.hr/articles/view/32115
Bravo Harry!!
svaka čast,napredna ova stranjska dica.......
ozbiljno shvaćaju posao glumca......
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 8:44 pm

MalaJa je napisao/la:
majke su zakon...al bojim se samo da neće dugo...razjebat će to Bare opet...nadam se da sam u krivu

ako se žena vrati sigurno ce se raspasti ma bare je zakon ali uvijek ima ali
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 9:26 pm

VADO MANIARE UNA PIZZA
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 9:42 pm

ajd vi meni recite samo gdje mi je desire? il mi se čini il je nema već 3 dana??? :( :( :( :( :(
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 9:43 pm

vado maniare pršut mitt sir und kiseli krastavci
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 9:46 pm

MalaJa je napisao/la:
ajd vi meni recite samo gdje mi je desire? il mi se čini il je nema već 3 dana??? :( :( :( :( :(

stvarno je nema
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 9:57 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
majke su zakon...al bojim se samo da neće dugo...razjebat će to Bare opet...nadam se da sam u krivu

ako se žena vrati sigurno ce se raspasti ma bare je zakon ali uvijek ima ali

koja žena??što ga je žena ostavila?
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 10:01 pm

vado maniare niente još............lol
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 10:06 pm

Blues je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
majke su zakon...al bojim se samo da neće dugo...razjebat će to Bare opet...nadam se da sam u krivu

ako se žena vrati sigurno ce se raspasti ma bare je zakon ali uvijek ima ali

koja žena??što ga je žena ostavila?


dobro nije ga ostavila nego se vratila svojim roditeljima
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 10:13 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:
Blues je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
majke su zakon...al bojim se samo da neće dugo...razjebat će to Bare opet...nadam se da sam u krivu

ako se žena vrati sigurno ce se raspasti ma bare je zakon ali uvijek ima ali

koja žena??što ga je žena ostavila?


dobro nije ga ostavila nego se vratila svojim roditeljima

aha,nisam vidila...........a eto...........
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimesub oľu 10, 2007 11:43 pm

ajmeeeeeeeeeeeee...... pa nigdje nikoga.... taman došla doma, ne idem van večeras i nema ni ovdje nikoga...pa ubit ću se...... odoh ja igrat onda super maria....pa gledat tv i spavat...... kad ste neki svi se razbježali nekuda............
al aj bar se neću sama sa sobom dopisivati nemam volju neku večeras ;)
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimened oľu 11, 2007 12:08 am

hop je napisao/la:
ajmeeeeeeeeeeeee...... pa nigdje nikoga.... taman došla doma, ne idem van večeras i nema ni ovdje nikoga...pa ubit ću se...... odoh ja igrat onda super maria....pa gledat tv i spavat...... kad ste neki svi se razbježali nekuda............
al aj bar se neću sama sa sobom dopisivati nemam volju neku večeras ;)
pa kako nema ja tu,al šetam malo............znaš već PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 C015
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimened oľu 11, 2007 12:31 am

[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimened oľu 11, 2007 1:06 am

alooooooooooooooooooooo
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimened oľu 11, 2007 1:07 am

naslov sam zaribala,jeli cure??
tako mi došlo.....
ajte mi recite imate li vi koji dobra prijedlog??
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimened oľu 11, 2007 1:08 am

kakav naslov, kakav prijedlog?
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimened oľu 11, 2007 1:09 am

vidim tučeš ti sama sa sobom, bit će prelazno nešto.... ;)
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitimened oľu 11, 2007 1:16 am

ahoj
[Vrh] Go down
Sponsored content





PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 25 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.
[Vrh] 
Stranica 25 / 41.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 1.
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: