TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Go down 
+7
Nelson_Blues27
MalaJa
silk82
hop
Admin
Blues
eireen
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:08 pm

dobar dan malaja
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:09 pm

silk82 je napisao/la:
dobar dan malaja
ma dan je sranje al nema veze.... bounce bounce bounce bounce
kako si mi ti?
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:11 pm

boli me glava i gladna sam...jedva cekam s posla doma pobici...

ti
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:15 pm

silk82 je napisao/la:
boli me glava i gladna sam...jedva cekam s posla doma pobici...

ti
bole me leđa u guzica od stolica na faksu...mrtva sam umorna... i tako... 8)
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:17 pm

hahaha neznam sto je gore...:)
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:19 pm

silk82 je napisao/la:
hahaha neznam sto je gore...:)
ma ubili me u pojam tamo na faksu... bauljam van onako još u nevjerici od pretrpljenih trauma i krckaju mi leđa dok hodam pa me još auto skoro spička i to 2 puta... na stazi naravno... da sam bar po cesti hodala pa ne bi ništ rekla... Suspect Suspect
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:23 pm

hop je napisao/la:
ima li tu kogaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????????
hoću neku temu na sportu........................... ajde....................

i pod bb................... mi otvorite novu temu pa ću i tamo keljiti neš.............
pod bb može.......... štampa ili nakon bb-a...........
javite seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

popi.se od smijeha s tobom!!
pa ljudi moji ja vas danima molim da sami napišete new topic,to može svvvaki forumaš,ne treba ti se otvarati nova tema,možeš slobodno pod sport pisati sveeee o sportu ili tako dalje!!
Pod zanimljivosti sve što mislite da ide u to.Kao recimoi nešto što sam tamo stavila,ali me nemojte ubiti.............
ako ste ljuti na političku situaciju u zemlji ili socijalnu politiku -više- kao ja ,pišite na politici itd.itd.

ima jedan baš zanimljiv tekst na politici.
inaće često copy pejstam,ali ovaj sam sama napravila.
Možete i vi,isto tako!!!!!!!!!!!!!


TO SE TRAŽI,DAPAČE ŠTO VIŠE TO BOLJE,BIT ĆEMO KAKO ADMIN KAŽE ONDA JOŠ I PRVI NA LISTI
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:30 pm

MalaJa je napisao/la:
silk82 je napisao/la:
hahaha neznam sto je gore...:)
ma ubili me u pojam tamo na faksu... bauljam van onako još u nevjerici od pretrpljenih trauma i krckaju mi leđa dok hodam pa me još auto skoro spička i to 2 puta... na stazi naravno... da sam bar po cesti hodala pa ne bi ništ rekla... Suspect Suspect

BOŽE TEBE!!A DA TI NE IZLAZIŠ ČETVRTKOM VAN,KO ONI U GRČKOJ,ONI NE IZLAZE UTORKOM I NIŠTA TAJ DAN NE RADE,SMATRAJU GA UKLETIM DANOM.

MOJ JE SRIJEDA,PLJUC,PLJUC PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 C105
SUPER SI PROŠLA,FALA BOGU!!!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:32 pm

Admin je napisao/la:
Jes brza HOP.
A BLUES pa koju bi sad podlogu, pa probaj sama, imaš ADMIN ovlasti :)

JESAM JA PROBALA,ALI MENI SE NIŠTA NOVO NE OTVARA............ :?: :?: :?:
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:33 pm

Blues je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
silk82 je napisao/la:
hahaha neznam sto je gore...:)
ma ubili me u pojam tamo na faksu... bauljam van onako još u nevjerici od pretrpljenih trauma i krckaju mi leđa dok hodam pa me još auto skoro spička i to 2 puta... na stazi naravno... da sam bar po cesti hodala pa ne bi ništ rekla... Suspect Suspect

BOŽE TEBE!!A DA TI NE IZLAZIŠ ČETVRTKOM VAN,KO ONI U GRČKOJ,ONI NE IZLAZE UTORKOM I NIŠTA TAJ DAN NE RADE,SMATRAJU GA UKLETIM DANOM.

MOJ JE SRIJEDA,PLJUC,PLJUC PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 C105
SUPER SI PROŠLA,FALA BOGU!!!
da btw idem van danas... ne odustajem od izlazaka... al garant će se neko sranje desit.. mislim da se nastavi dan sa stilom jel...
[Vrh] Go down
silk82
već 3 stars
već 3 stars
silk82


Female
Broj postova : 414
Age : 42
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:33 pm

MalaJa je napisao/la:
silk82 je napisao/la:
hahaha neznam sto je gore...:)
ma ubili me u pojam tamo na faksu... bauljam van onako još u nevjerici od pretrpljenih trauma i krckaju mi leđa dok hodam pa me još auto skoro spička i to 2 puta... na stazi naravno... da sam bar po cesti hodala pa ne bi ništ rekla... Suspect Suspect

mozda je ipak tebi gore bilo...znam kako te na faksu znaju izbezumiti
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:34 pm

silk82 je napisao/la:
olaaa


ola,hola...amiga...... Rolling Eyes ko je to govorio :?:
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:35 pm

silk82 je napisao/la:

mozda je ipak tebi gore bilo...znam kako te na faksu znaju izbezumiti
utopit ću ja to u alkoholu večeras i sve super... :zivili: bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:36 pm

MalaJa je napisao/la:
Blues je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
silk82 je napisao/la:
hahaha neznam sto je gore...:)
ma ubili me u pojam tamo na faksu... bauljam van onako još u nevjerici od pretrpljenih trauma i krckaju mi leđa dok hodam pa me još auto skoro spička i to 2 puta... na stazi naravno... da sam bar po cesti hodala pa ne bi ništ rekla... Suspect Suspect

BOŽE TEBE!!A DA TI NE IZLAZIŠ ČETVRTKOM VAN,KO ONI U GRČKOJ,ONI NE IZLAZE UTORKOM I NIŠTA TAJ DAN NE RADE,SMATRAJU GA UKLETIM DANOM.

MOJ JE SRIJEDA,PLJUC,PLJUC PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 C105
SUPER SI PROŠLA,FALA BOGU!!!
da btw idem van danas... ne odustajem od izlazaka... al garant će se neko sranje desit.. mislim da se nastavi dan sa stilom jel...

okej ja sam se već pomirila sa svojom p.... srijedom,to nije normalno,ali se ne dam i dalje guram,tako i ti!!
Vjera u Boga i forumaška sloga!;););I)
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:36 pm

ČESTITAM VAM DAN ŽENA
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:37 pm

MalaJa je napisao/la:
silk82 je napisao/la:

mozda je ipak tebi gore bilo...znam kako te na faksu znaju izbezumiti
utopit ću ja to u alkoholu večeras i sve super... :zivili: bounce bounce bounce bounce
blago tebi!!ja bi se isto napila,al ko će sam piti,muž neće..........dica neće...........
i tako............

a što se pije??Pivica??Žuja??
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:38 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:
ČESTITAM VAM DAN ŽENA


hvala puno Nelsone,a inaće ja sam mužu čestitala jer je on zaboravio,al nije ni čudo.........problemi........
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:38 pm

i napokon vidim sve avtare mogu rec da su mi neki falili
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:39 pm

Blues je napisao/la:
blago tebi!!ja bi se isto napila,al ko će sam piti,muž neće..........dica neće...........
i tako............

a što se pije??Pivica??Žuja??
pivo obavezno... za početak ( ne žuja žuju ne volim) a onda kad se po gradu razletimo onda se pije šta se stigne... prošli četvrtak se po gin-tonicu kasnije ne znam za danas


Zadnja promjena: ; čet oľu 08, 2007 5:41 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:41 pm

idem nešto spremit za pojist poslije dođem
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:42 pm

MalaJa je napisao/la:
Blues je napisao/la:
blago tebi!!ja bi se isto napila,al ko će sam piti,muž neće..........dica neće...........
i tako............

a što se pije??Pivica??Žuja??
pivo obavezno... za početak ( ne žuja žuju ne volim) a onda kad se po gradu razletimo onda se pije šta se stigne... prošli četvrtak se po gin-tonicu kasnije ne znam za danas

tu dica piju štrukanu

znam da ćeš sad pitati što je to,a baš me zanima jel Silk zna............















votka s ocijeđenom naranđom..............s maaaaaaaaalo votke,aha aha............
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:45 pm

joooj... votku samo s tonicom, bitter lemonom i red bullom mogu... malo ju više ne mogu pit baš da se osjeti da je ima... ovaj.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
al gore navedene kombinacije uvijek prolaze

MALA JA ,JA SAM BLUES ŠTO KAŽEŠ NA OVU PODLOGU I OSTALI ŠTO KAŽETE???
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:49 pm

JELI MOŽE OVA PODLOGA,
BLUES JE????
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:50 pm

đizs... šok poslje refreša




ZNAM DA JE ŠOK,ALI TRAŽILI STE PROMJENE,SAD ĆETE GLASATI,PUSA....
IDEM JESTI.....
GLASAJTE!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:52 pm

MalaJa je napisao/la:
joooj... votku samo s tonicom, bitter lemonom i red bullom mogu... malo ju više ne mogu pit baš da se osjeti da je ima... ovaj.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
al gore navedene kombinacije uvijek prolaze

MALA JA ,JA SAM BLUES ŠTO KAŽEŠ NA OVU PODLOGU I OSTALI ŠTO KAŽETE???
NIJE ON JA SAM BLUESSSSSSSSS,JELI MOŽE OVA????'AKO NE PROMINIĆU DRUGU!!VI GLASAJTE!BOK!!VIDTE DA SAN JA TO ZA DVI SEKUNDE cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Sponsored content





PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.
[Vrh] 
Stranica 4 / 41.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 1.
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: