TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Slovenski BB

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Slovenski BB Empty
PostajNaslov: Slovenski BB   Slovenski BB Icon_minitimeuto oľu 20, 2007 7:23 pm

http://24ur.com/bb/bb_front.php?section_id=926
stanari su:
http://24ur.com/bb/bb_players.php
joj,ubiće me Andreja.........šalim se................
pa meni je bome ova Jasmina najbolje ispala na slikama ,kad već ne mogu gledati Slovenski BB 832197 Slovenski BB 832197 Slovenski BB 832197

nemammmm kanal A Slovenski BB 719246 Slovenski BB 719246 Slovenski BB 719246
[Vrh] Go down
vrtnica
novak/inja
novak/inja
vrtnica


Broj postova : 8
Lokacija : Slovenija
Registration date : 15.03.2007

Slovenski BB Empty
PostajNaslov: Re: Slovenski BB   Slovenski BB Icon_minitimesri oľu 21, 2007 11:40 am

čao....evo mogu reči,,kod nas je počeo onaj slavni i veliki BB u nedelju u 20 sati na A kanalu TV....ludo..baš me znaima kako če to dalje ilči...jer ima unutra neka bionda a uglavnom so sv etamne cure....ima i romkinja koja je striptizeta...mmm...ima i neki dečko koji s ehvali kolko je nategnu žena...hahhha..to če biti ludnica još..gledam savki dan..možete i vi pratiti svaki dan na A kanalu u 20 sati sa pravi 20-30 minuta traje..kroz vikend više...jedv ačekam danas, ako nekoga nešto zanima neka me pita....hahah...baš je dobar taj veliki BB...
čaooooo
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Slovenski BB Empty
PostajNaslov: Re: Slovenski BB   Slovenski BB Icon_minitimesri oľu 21, 2007 7:48 pm

vrtnica je napisao/la:
čao....evo mogu reči,,kod nas je počeo onaj slavni i veliki BB u nedelju u 20 sati na A kanalu TV....ludo..baš me znaima kako če to dalje ilči...jer ima unutra neka bionda a uglavnom so sv etamne cure....ima i romkinja koja je striptizeta...mmm...ima i neki dečko koji s ehvali kolko je nategnu žena...hahhha..to če biti ludnica još..gledam savki dan..možete i vi pratiti svaki dan na A kanalu u 20 sati sa pravi 20-30 minuta traje..kroz vikend više...jedv ačekam danas, ako nekoga nešto zanima neka me pita....hahah...baš je dobar taj veliki BB...
čaooooo
joj kako nas ne znaima,neki imaju A kanal neki nemaju,pa sad ti ćeš biti naš novinar in brez pogovorja! :/riesen_guru.g

samo pišiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :/riesen_guru.g :/riesen_guru.g
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Slovenski BB Empty
PostajNaslov: Re: Slovenski BB   Slovenski BB Icon_minitimesri oľu 21, 2007 10:28 pm

Prvo prašanje:
tko je taj što se hvali svojom umješnošću???Koliko je cura "okrenuo"???????Kako mu je ime?[b]
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Slovenski BB Empty
PostajNaslov: Re: Slovenski BB   Slovenski BB Icon_minitimesri oľu 28, 2007 12:45 am

[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

Slovenski BB Empty
PostajNaslov: Re: Slovenski BB   Slovenski BB Icon_minitimesri oľu 28, 2007 12:58 am

SVA SAM SE POGUBILA U OVIM BB.ERIMA,ALI NEKA.............!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slovenski BB Empty
PostajNaslov: Re: Slovenski BB   Slovenski BB Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slovenski BB
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB :: SLOVENSKI BIG BROTHER-
Forum(o)Bir: