TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.

Go down 
+9
MalaJa
silk82
Admin
eireen
Bestija_NeOpravljiva
hop
Nelson_Blues27
elektra
Blues
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:04 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:
još da odjebu Gržetića onda nebi gledali ove idijotarije i reprize repriza pas mater nesposobnu
ma program im je totalno za k... kad nema bb-a, samo reproze repriza iako su ove god i bb totalno uništili, trajao je po 40min, a nije bilo ni onih uključivanja, ma riga mi se na taj rtl, uzela bi im pravoprikazivanja rieliti šoova definitivno jer su nesposobni za to
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:04 pm

8 i nekad 12 sati na poslu plus 3 -4 kod kuće ma nisam ovisan niti malo
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:05 pm

Blues je napisao/la:

MENE ZANIMA JEL TAJ lUKA DOLAZI I ODLAZI ILI JE U KUĆI????????????????
JER KAKO SE SVAĐAJU,ZNAČI OVI GA SVAKO MALO PUSTE.................
PA DA!TO JE ŠOUUU!!
u kuću su ga pustili samo kad se s njom svađao, a kad se s alessandrom onda je bio u studiju, emisija uživo je bila, a ovaj je sjedio u ispovjedaonici, mislim da sam ti poslala i to
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:06 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:
8 i nekad 12 sati na poslu plus 3 -4 kod kuće ma nisam ovisan niti malo
o čemu, ne kužim ovo? bit će sam neš propustila il si ti nejasan Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:06 pm

hop je napisao/la:
ajmeeeeeeee, ma ja ću riknut od smijeha, ti talijani su luđaci samo takvi ;)
oni fakat od svega naprave šou, bilo je to, pa kak se ona svađa s curom od toga alessandra, pa kak se luka i alessandro svađaju, ajmeeeeeee.... zamisli kod nas takvih šprdnji, ma naši nisu sposobni za tako neke šoove napraviti, presmiješno, baš mi je žao da ne razumijem talijanski, a ne mogu nigdje ni gledat tu tv, a izgleda da oni ne dopuštaju da se video isječci i 24h live gleda u dr. državama, kažem izgleda jer ja ne kapiram šta oni kažu


zbilja se sama sebi čudim,nikad to učila nisam,ni jedno slovo,a sve sam ti rekla...........aj me pohvali.............

i što kažete na malu Blues??? SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 956286


Zadnja promjena: ; čet oľu 22, 2007 11:08 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:07 pm

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:
8 i nekad 12 sati na poslu plus 3 -4 kod kuće ma nisam ovisan niti malo
o čemu, ne kužim ovo? bit će sam neš propustila il si ti nejasan Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ne ne...to sam ja našla neki članak kako se dica idu liječiti u bonice od ovisnosti na kompu..............15 dice nije malo!!!!!!!


Zadnja promjena: ; čet oľu 22, 2007 11:09 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:09 pm

hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:

MENE ZANIMA JEL TAJ lUKA DOLAZI I ODLAZI ILI JE U KUĆI????????????????
JER KAKO SE SVAĐAJU,ZNAČI OVI GA SVAKO MALO PUSTE.................
PA DA!TO JE ŠOUUU!!
u kuću su ga pustili samo kad se s njom svađao, a kad se s alessandrom onda je bio u studiju, emisija uživo je bila, a ovaj je sjedio u ispovjedaonici, mislim da sam ti poslala i to

jesi al nisam ti ja robocap :e025.gif: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 605707 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 605707 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 605707
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:09 pm

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:
8 i nekad 12 sati na poslu plus 3 -4 kod kuće ma nisam ovisan niti malo
o čemu, ne kužim ovo? bit će sam neš propustila il si ti nejasan Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
koliko provodimo pred kompom
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:10 pm

Blues je napisao/la:

zbilja se sama sebi čudim,nikad to učila nisam,ni jedno slovo,a sve sam ti rekla...........aj me pohvali.............

i što kažete na malu Blues??? SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 956286
blavo blues, blavo SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:10 pm

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:
još da odjebu Gržetića onda nebi gledali ove idijotarije i reprize repriza pas mater nesposobnu
ma program im je totalno za k... kad nema bb-a, samo reproze repriza iako su ove god i bb totalno uništili, trajao je po 40min, a nije bilo ni onih uključivanja, ma riga mi se na taj rtl, uzela bi im pravoprikazivanja rieliti šoova definitivno jer su nesposobni za to

ma boli me đon za njih,nek oni nama daju svaki dan BB i mi sretni,
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:11 pm

hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:

zbilja se sama sebi čudim,nikad to učila nisam,ni jedno slovo,a sve sam ti rekla...........aj me pohvali.............

i što kažete na malu Blues??? SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 956286
blavo blues, blavo SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 723633
mislim na avataru san ja.....oko 4,5 g.??? Embarassed Embarassed Embarassed
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:11 pm

Blues je napisao/la:

ne ne...to sam ja našla neki članak kako se dica idu liječiti u bonice od ovisnosti na kompu..............15 dice nije malo!!!!!!!
ahaaa.... a bilo ih je 10 zimus, pa su mi mama i ova jedna žena rekli da smo njen sin i ja 11 i 12 :P
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:12 pm

Blues je napisao/la:

mislim na avataru san ja.....oko 4,5 g.??? Embarassed Embarassed Embarassed
cool, slatka mala flower
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:13 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:

koliko provodimo pred kompom
aaaaaaaaaaaaaaaaa.... al nisam plava inače, možda malko u glavi Embarassed
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:13 pm

Blues je napisao/la:

ma boli me đon za njih,nek oni nama daju svaki dan BB i mi sretni,
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:13 pm

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:
još da odjebu Gržetića onda nebi gledali ove idijotarije i reprize repriza pas mater nesposobnu
ma program im je totalno za k... kad nema bb-a, samo reproze repriza iako su ove god i bb totalno uništili, trajao je po 40min, a nije bilo ni onih uključivanja, ma riga mi se na taj rtl, uzela bi im pravoprikazivanja rieliti šoova definitivno jer su nesposobni za to

mislim ti ja ovako,kad ova tu dotična persona Hop završi vakultet i postane pravnica
da će jako daleko dogurati!!!to ti ja mislim!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:14 pm

hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:

ne ne...to sam ja našla neki članak kako se dica idu liječiti u bonice od ovisnosti na kompu..............15 dice nije malo!!!!!!!
ahaaa.... a bilo ih je 10 zimus, pa su mi mama i ova jedna žena rekli da smo njen sin i ja 11 i 12 :P

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:15 pm

slatka mala
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:16 pm

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:

koliko provodimo pred kompom
aaaaaaaaaaaaaaaaa.... al nisam plava inače, možda malko u glavi Embarassed

molim te pogledaj nove avatare i reci mi što misliš i ti Nelsone,plizzzzzzzz!!
ne morate mijenjati svoje samo mi recite kakvi su vam...........plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
a ako vam se koji svidi,biće mi drago lol!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:19 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:
slatka mala

e..uvik sam se smijala i radila babi svašta............al u duši me nešto mučilo,
da.............je...........dide mi je bija najkul osoba na svituuuuuuuuuu!!!
Obožavam ga još i danas(umra je 80.g.) i pamtim svaku crtu njegova lica,a imam slike
na kojima je slikan on i moja mala na istome mjestu/različito doba,normalno) i zamislite istiiiii!!!!!!!!!!
sve sam lijepo složila u album!!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:21 pm

slovenksi 24 sata,dnevnik.............
ahahahahaah...............

https://www.youtube.com/watch?v=Gd0R-Lekxfg

ne mogu ni oni od smija...........
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:23 pm

[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:25 pm

ima dobri
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:26 pm

[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitimečet oľu 22, 2007 11:27 pm

oooo,naježila sam se.............biće nešto..................
[Vrh] Go down
Sponsored content





SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.
[Vrh] 
Stranica 5 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: