TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.

Go down 
+9
MalaJa
silk82
Admin
eireen
Bestija_NeOpravljiva
hop
Nelson_Blues27
elektra
Blues
13 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:14 am

Blues je napisao/la:
http://filipdobric.blog.hr/
grozno...jadna ta djeca
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:14 am

http://malifilip.blog.hr/
tatin blog................
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:19 am

kako imaš volje sve to pronalaziti i čitati, za te to ne ubije u pojam :( ???
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:19 am

http://vivias.blog.hr/

filipa ima...........ali ima i još gorih bolesti................kad sam vidila onu bolset ..............evo do sad se pokušavan sjetit kako se zove,al ne ide..........
bolje da je ne opišem................
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:21 am

elektra je napisao/la:
kako imaš volje sve to pronalaziti i čitati, za te to ne ubije u pojam :( ???

bila sam dugo na blogu...........mučilo me to sve,strašno............zato kažem,moram se okrenut oko svoje osi,malo............
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:23 am

elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:
ovo je pismo inače bilo i u "Sanji" koja ponovo kreće,ali sad kad ga ponovo čitam,zbilja je posebno,sav se naježiš--------------
sanja ponovo kreće???
Da.Prvo su rekli da će imati neke dvije specijalne emisije,na kraju opet isti talk show,meni i to odgovara ali koliko sam shvatila te emisije su trebale pomagati bolesnoj djeci,ima tamo na podforumu tv..............o Sanji

iden piti fok!!i SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 567914
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:40 am

Blues je napisao/la:

Da.Prvo su rekli da će imati neke dvije specijalne emisije,na kraju opet isti talk show,meni i to odgovara ali koliko sam shvatila te emisije su trebale pomagati bolesnoj djeci,ima tamo na podforumu tv..............o Sanji

iden piti fok!!i SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 567914
ma to sam i ja čula, za te emisije za pomoć djeci, ali draže bi mi bilo da se vrati talk show, znalo je biti zanimljivih tema...
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:43 am

super tema je bilo!!!,samo sek da mi mala nešto ispriča...............
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:54 am

sorry, ali pospana sam pa idem....pusa
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 12:59 am

elektra je napisao/la:
sorry, ali pospana sam pa idem....pusa

no frks,i ja sam........laku noć!!! SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 605707 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 566179
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 1:23 am

kad smo već kod toga,evo nešto......
http://plavipauk.blog.hr/

avatari:
http://www.bigoo.ws/
http://www.bigoo.ws/generator_index.php
http://www.bigoo.ws/view_cat.php?type=736
smajlići,daj dosta više!To ja sama sebi!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:09 am

Blues je napisao/la:
jeste svi dobili moj strašni pps Voda????????????
dok sam ga gledala i čitala popila sam litru i pol vode koja me panika uhvatila, i sad kad se sjetim imam paranoje, pa crkla bi čovječe, crkla....
iovak ko luda samo lijem u sebe
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:10 am

MalaJa je napisao/la:

...eto ljudi idem na krk na vikend.. pakujem stvari. .. svi skkiču negdje prvo hop u umag pa elektra po parizu... odo ja na krk!!!
a putnika na ovom forumu...... bounce bounce bounce bounce

mala uživaj i zabavi se, sretan put
točkica
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:12 am

Desire1 je napisao/la:
Bok ljudi!
ahojček pa dobro nam došla natrag flower
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:14 am

Blues je napisao/la:
http://karlab.blog.hr/
a onda čitate komentare.....i naiđete na jedan poseban.............


Dragi mama i tata. Pišem Vam, na jedan način. Nisam tijekom života mogla nikad ništa reći- ali sad ću iskoristiti malo vremena jednog dečka da Vam kažem nešto što bih Vam sigurno rekla da sam mogla tijekom svojeg života. Volim Vas. I jednog i drugog. Pokazali ste golemu snagu i golemu predanost, predanost koja fali mnogim roditeljima koji imaju i danas zdravu djecu. U svojem kratkom životu, od Vas sam primila više ljubavi nego što neki ljudi dožive u čitavom životu. Iako nisam mnogo saznala o životu na ovoj planeti, shvatila sam najvažnije- da Bog kroz ljubav sija najviše u ljudima poput Vas. Iako mi nije jasno zašto sam se takva rodila, i zašto sam otišla ovako.... vjernik ne zna odgovore, ali vjeruje da oni postoje. I jednog dana, vjeruj mi mama,i ti dragi tata- jednog dana ćete me opet držati u rukama i bit ćemo svi zajedno- ja, i vaša druga djeca. I svi ćemo biti sretni. I mudriji. Jer vi....vi ste bili toliko hrabri. I molim Vas, nastavite živjeti- znajući da sam ja bila u svom životu sretna jer sam imala ljude poput vas kraj sebe, kraj mojeg kreveta, i kako sam upoznala ljubav koju ste mi slali, i kako je nikad neću zaboraviti. Odgajajte svoju djecu u toj ljubavi tako da jednog dana budemo svi sretni pored Boga, Boga koji nas je oplemenio jedne drugima i koji u svojoj mudrosti priprema dan našeg ponovnog susreta. Budite hrabri, jer Vi ste borci. Okrenite se jedni drugima. Ja sam samo otišla na SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 509404 na koje me i Bog pripremao preko Vas.... Vi ste me pripremili u tih nekoliko godina za taj put, i sad- kad sam krenula, zahvaljujem Vam. Najviše što možete učiniti za mene je da se držite skupa i da nastavite živjeti u ljubavi koja je mene ispunila i radi koje se nikada, nikada, nisam osjećala sama. Hvala Vam! (Vaša kći 27.02.2006. 01:19)

http://www.blog.hr/print/?id=1620728505

ma šta je ovo, ko je ovo pisao, kada.... ma daaaaaaaaaaajjjjjjjj... opet ću plakati ko luda sada.......
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:18 am

Dobro vece.

Ja malo okasnila, jer sam ribala kucu i sve cega sam se dohvatila, posto me nekih 14 dana nije bilo skoro pa po cijeli dan.
Sad tek vidim da nam se kuca za to vrijeme pretvorila u mali svinjac...
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:18 am

o bože, ne mogu ja ono čitati, bože pomozi im......
uf.........
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:20 am

U ovo doba samo Hop i ja hopsamo, vidi se ko su nocne ptice. SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 A030
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:21 am

Bestija_NeOpravljiva je napisao/la:
Dobro vece.

Ja malo okasnila, jer sam ribala kucu i sve cega sam se dohvatila, posto me nekih 14 dana nije bilo skoro pa po cijeli dan.
Sad tek vidim da nam se kuca za to vrijeme pretvorila u mali svinjac...
ahoj beštijice......
evo i ja tek sada..... sestra mi okupirala komp....kao ona samo nešto mora prepraviti, ajme a kad sam vidjela šta treba dobro se nisam skljokala negdje, ona je samo net stranice imala, a treba pisati referat, seminarski šta li o cijeloj jednoj županiji, slom živaca sam dobila, sjetila se ona to u 11 sati da joj za ujutro za školu treba... pa neš mrljavi, mrljavi, pa ne zna ona kako... i tako ja tuka pisala to 2, 2 i pol sata..... ajmeeeeeeeeee.... poludit sam htjela još mi živci skaču ko ludi
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:21 am

Bestija_NeOpravljiva je napisao/la:
U ovo doba samo Hop i ja hopsamo, vidi se ko su nocne ptice. SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 A030
bounce bounce bounce bounce bounce

lol! lol!
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:24 am

Idem prati kosu, kucu sam sredila, a ja izgledam kao cigance sto spava i zivi na ulici.

Te cice na tvom avataru mi uvijek izvuku osmijeh na lice. SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 B015
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 2:29 am

hehehehehe, jel da su super te sise, ma mani je avatar taj prva liga ;)
aj peri, vidim u spremanju si kuće danas, sad i sebe :)
čujemo se, laku noć
[Vrh] Go down
Bestija_NeOpravljiva
još malo pa 300!
još malo pa 300!
Bestija_NeOpravljiva


Female
Broj postova : 190
Age : 46
Lokacija : Banjaluka
Registration date : 06.03.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 3:24 am

hop je napisao/la:
hehehehehe, jel da su super te sise, ma mani je avatar taj prva liga ;)
aj peri, vidim u spremanju si kuće danas, sad i sebe :)
čujemo se, laku noć
Evo, fino sam se izbanjala. flower

Cice su prave, bas mame osmijeh na lice, cice-mamilice. SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 E035
A sve na finjaka, fino 'zapakovano', nema vulgarnosti. SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 K055
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 11:37 am

Pa kad ste vi na forumu cureeeeeeeeeeeeeeeeee,ajajajajaj!

Dobro jutroooooooooooooooo!!
Petak jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitimepet ožu 30, 2007 11:46 am

dobro jutro!!!
blues, tko je matt? lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: