TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.

Go down 
+9
MalaJa
silk82
Admin
eireen
Bestija_NeOpravljiva
hop
Nelson_Blues27
elektra
Blues
13 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 4:57 pm

Admin je napisao/la:
ajme, čuja san da to zna bolit, a vidija san da ti faca nateče za pop.... nakon vađenja. UF
ja sam vadila gornje, i prošlo je više manje ok...bila sam samo malo natečena....ali sad moram donje i to je puno gore jer nisu mi izrasli pa je to prava operacija...idem u srijedu pale
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 4:59 pm

Blues je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajme, čuja san da to zna bolit, a vidija san da ti faca nateče za pop.... nakon vađenja. UF

BAŠ SI JE UTJEŠIO,EVO JA SAD BILA PREŠLA MOST,SUNCE SIjaaaaaaaaaaaaaa,ajme Ajrinnnnnnnnnnnnnnnn,divota a ja ljuta ko pas!!
al aj.............
ma ne boli to ništa Elektra!!! SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 385415
pa samo vađenje ne bi trebalo boliti jer sam pod lokalnom anestezijom...strah me jedino poslije...ali natrpati ću se tabletama pa dobro Laughing š SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 5:00 pm

MalaJa je napisao/la:
evo stigla ja s krka nazad... nema nikog odoh kasnije se tipkamo
sunny sunny SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 605707
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 5:00 pm

hop je napisao/la:
mene možda ne bude duže vrijeme na forumu jer neću imati vremena, eventualno se samo javim pozdraviti, ako uspijem.....

pozz svima i čujemo se jednom
samo ti ono sve riješi pa se čujemo kad stigneš SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 385415 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 385415
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 8:40 pm

MalaJa je napisao/la:
evo stigla ja s krka nazad... nema nikog odoh kasnije se tipkamo

slike???mislim prirode????cccccccccccccccc!!
inače,kako ćemo ti vjerovati??


aj kako je bilo??? SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 848425 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 848425 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 848425
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 8:41 pm

hop je napisao/la:
mene možda ne bude duže vrijeme na forumu jer neću imati vremena, eventualno se samo javim pozdraviti, ako uspijem.....

pozz svima i čujemo se jednom

to svaki put kaže.................. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 8:44 pm

elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajme, čuja san da to zna bolit, a vidija san da ti faca nateče za pop.... nakon vađenja. UF

BAŠ SI JE UTJEŠIO,EVO JA SAD BILA PREŠLA MOST,SUNCE SIjaaaaaaaaaaaaaa,ajme Ajrinnnnnnnnnnnnnnnn,divota a ja ljuta ko pas!!
al aj.............
ma ne boli to ništa Elektra!!! SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 385415
pa samo vađenje ne bi trebalo boliti jer sam pod lokalnom anestezijom...strah me jedino poslije...ali natrpati ću se tabletama pa dobro Laughing š SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853

ništa,ja sam imala operaciju zuba,tuklo me čekićem,doslovno čekićem,onim valjda zubarskim,a neće bauštelskim,bila sam mala,sama otišla sama se vratila doma iz grada i ništa.

čuj......ne znam zašto se umnjajci vade,koji je razlog,to još nisam shvatila,ali
sve prolazi pa će i to..................

bolje ništa ne pitati i što manje znati unaprijed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zadnja promjena: ; pon tra 02, 2007 9:10 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 8:58 pm

Blues je i nije tu je napisao/la:
elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajme, čuja san da to zna bolit, a vidija san da ti faca nateče za pop.... nakon vađenja. UF

BAŠ SI JE UTJEŠIO,EVO JA SAD BILA PREŠLA MOST,SUNCE SIjaaaaaaaaaaaaaa,ajme Ajrinnnnnnnnnnnnnnnn,divota a ja ljuta ko pas!!
al aj.............
ma ne boli to ništa Elektra!!! SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 385415
pa samo vađenje ne bi trebalo boliti jer sam pod lokalnom anestezijom...strah me jedino poslije...ali natrpati ću se tabletama pa dobro Laughing š SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853

ništa,ja sam imala operaciju zuba,tuklo me čekićem,doslovno čekićem,onim valjda zubarskim,a neće bauštelskim,bila sam mala,sama otišla sama se vratila doma iz grada i ništa.

čuj......ne znam zašto se umnjajci vade,koji je razlog,to još nisam shvatila,ali
sve prolazi pa će i to..................

bolje ništa ne pitati i što manje znati unaprijed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja moram vaditi umnjake jer imam usku čeljust, a nisam druge zube vadila pa mi oni ne stanu nigdje...a u ovih par tjedana kako intenzivno izbija donji desni su mi se jedinice dolje počele križati i zubar je rekao da moram podhitno vaditi bar jedan donji umnjak dok se to još može samo od sebe ispraviti...jer nakon što sam izvadila gornje, jedinice gore su mi se lijepo ispravile kako treba...istina, one su se manje i križale nego ove dolje...joj, sad sam svašta nadrobila bounce
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 8:58 pm

danas mi je serijska večer (csi, grey, kućanice, 24, zakon braće...) pa odoh....točkica :)
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 9:09 pm

elektra je napisao/la:
Blues je i nije tu je napisao/la:
elektra je napisao/la:
Blues je napisao/la:
Admin je napisao/la:
ajme, čuja san da to zna bolit, a vidija san da ti faca nateče za pop.... nakon vađenja. UF

BAŠ SI JE UTJEŠIO,EVO JA SAD BILA PREŠLA MOST,SUNCE SIjaaaaaaaaaaaaaa,ajme Ajrinnnnnnnnnnnnnnnn,divota a ja ljuta ko pas!!
al aj.............
ma ne boli to ništa Elektra!!! SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 385415
pa samo vađenje ne bi trebalo boliti jer sam pod lokalnom anestezijom...strah me jedino poslije...ali natrpati ću se tabletama pa dobro Laughing š SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 127853

ništa,ja sam imala operaciju zuba,tuklo me čekićem,doslovno čekićem,onim valjda zubarskim,a neće bauštelskim,bila sam mala,sama otišla sama se vratila doma iz grada i ništa.

čuj......ne znam zašto se umnajci vade,koji je razlog,to još nisam shvatila,ali
sve prolazi pa će i to..................

bolje ništa ne piatati i što manje znati unaprijed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja moram vaditi umnjake jer imam usku čeljust, a nisam druge zube vadila pa mi oni ne stanu nigdje...a u ovih par tjedana kako intenzivno izbija donji desni su mi se jedinice dolje počele križati i zubar je rekao da moram podhitno vaditi bar jedan donji umnjak dok se to još može samo od sebe ispraviti...jer nakon što sam izvadila gornje, jedinice gore su mi se lijepo ispravile kako treba...istina, one su se manje i križale nego ove dolje...joj, sad sam svašta nadrobila bounce

ne,ne- razumim sve,samo to se moralo rješavati ranijea,ali vjerojatno nije moglo kad se nikad en zna točno kad će ti umnajci izaći.
kako sam ja prošla s djecom i zubarima svašta,
jednom sam se morala odlučiti za sina da li da izvadi 4 zdrava zuba,4 četvorke(imao je tada 14.g.) ili ne??
Bilo je na nama da odlučimo.
Imao je također iima usku čejust i zbijene zube,ali tada smo odlučili iako sma umirala od straha da se vadi.
To radi stomatolog-kirurg,sve je prošlo za 5 i danas sam sretna zbog te odluke,da je nije bilo imao bi teške muke sada.
I srela sam jednom jednu ženu koja je kao manja to morala također učiniti ali nije pa se kajala ko godina.
Eto,tako,
S malom drugi problem.Rodila sam prvo dijete u Zadru ako ne i u Evropi tada(među prvima) sa tricama i četvorkama na izmjenjenim mjestima.
Dr u Zadru mi je reako da u 40.g. svoga rada to nije vidio.Odem kod druge dr i ona zine!!
Već treću godinu nosi fiksni i zube joj okreću.
Godinu dana sam putovala u Zg zbog toga,ali sam konačno našla dr tu.
I kad smo počeli odlaziti u Zg,ona je bila prva s tim problemom,nakon nje došla su još dva dječaka.
Također je morala neke zube vaditi,sad su sve ljepši i ljepši!!!A ja sretna!!
Evolucijaaaaaaaaaaa!!Ili Černobil.......nije,nije.............šala.


Zadnja promjena: ; pon tra 02, 2007 9:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 9:13 pm

elektra je napisao/la:
danas mi je serijska večer (csi, grey, kućanice, 24, zakon braće...) pa odoh....točkica :)

mislim Bože sačuvaj to i men čeka,samo kako da ja sjedim mirno tolike sate????

Zakon braće moji su sve pogledali,sve što još nije ni bilo i kraj također,oš da ti kažem kraj??Hahahaha!

Možda jedino povirim Gray.iako mi je jako ,jako krivo što nju ne glumi ona mala iz Roswella.Ova mi je totalno bezlična glumica.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 9:49 pm

Bokk ekipa,
sutra kupujem (Ako Bog da) ovo auto
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 880490d1e240447d1304a8a64e4835afb1d1a_1

Šta van se čini??? Come vi sembra?
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 9:57 pm

e da je meni takvo...................ah.................... SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 816293 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 338595 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 338595 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 338595
ali ne veselim se zbog tebe!

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 464484 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 464484


Zadnja promjena: ; pon tra 02, 2007 9:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 9:59 pm

ZAISTA???
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 10:00 pm

Admin je napisao/la:
ZAISTA???

što je tebi??pa da iman i peglicu koja ne staje na semaforu,ja hepi,a
kamoli ovo???
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 10:04 pm

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 4g7il3l
mislila sam da se za#eba"eš................
podsjetilo me na ovu sliku....
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 10:06 pm

EVALA
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 10:11 pm

Nelson_Blues27 je napisao/la:
EVALA

Adminu?Pa da................kad se može SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 734468 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 734468 SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 734468
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 10:39 pm

jebemu mater,gledam Latinicu za poludit!!
ali moram vam nešto reći,
iden ja danas lipo u grad,jel,
kad kraj mene prolazi najnovije auto,uvijek su to Zg tablice,časna sestra vozi,a do nje Prenđa a iza jedna moja susjeda,tajnica mu.
I onda se tako mi pitamo o nečemu...........
U 3 PM!Eto to je za NJIH!!!
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimepon tra 02, 2007 11:55 pm

zašto opet nema nikoga?
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimeuto tra 03, 2007 12:04 am

Blues on the Moon je napisao/la:

ne,ne- razumim sve,samo to se moralo rješavati ranijea,ali vjerojatno nije moglo kad se nikad en zna točno kad će ti umnajci izaći.
kako sam ja prošla s djecom i zubarima svašta,
jednom sam se morala odlučiti za sina da li da izvadi 4 zdrava zuba,4 četvorke(imao je tada 14.g.) ili ne??
Bilo je na nama da odlučimo.
Imao je također iima usku čejust i zbijene zube,ali tada smo odlučili iako sma umirala od straha da se vadi.
To radi stomatolog-kirurg,sve je prošlo za 5 i danas sam sretna zbog te odluke,da je nije bilo imao bi teške muke sada.
I srela sam jednom jednu ženu koja je kao manja to morala također učiniti ali nije pa se kajala ko godina.
Eto,tako,
S malom drugi problem.Rodila sam prvo dijete u Zadru ako ne i u Evropi tada(među prvima) sa tricama i četvorkama na izmjenjenim mjestima.
Dr u Zadru mi je reako da u 40.g. svoga rada to nije vidio.Odem kod druge dr i ona zine!!
Već treću godinu nosi fiksni i zube joj okreću.
Godinu dana sam putovala u Zg zbog toga,ali sam konačno našla dr tu.
I kad smo počeli odlaziti u Zg,ona je bila prva s tim problemom,nakon nje došla su još dva dječaka.
Također je morala neke zube vaditi,sad su sve ljepši i ljepši!!!A ja sretna!!
Evolucijaaaaaaaaaaa!!Ili Černobil.......nije,nije.............šala.
ajme, svašta...sva sreća da je sve sad dobro, i sa sinom, a i da se kćeri stanje popravlja...
inače, čula sam još negdje za taj slučaj za zube na izmijenjenim mjestima, ali ne mogu se uopće sjetiti tko mi je to pričao...
meni je zubar zadnji put kad mi je umnjak vadio pokazao jedan zub koji čuva, to su ustvari dva zuba...ne znam kako objasniti, jedan normalni i pri vrhu vodoravno ima srastao još drugi...znači kao u slovo L su dva zuba...kaže da su prave muke bile, jer krenuo je s normalnim vađenjem zuba da bi naišao na to...svega stvarno ima...
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimeuto tra 03, 2007 12:05 am

uglavnom ljudi... na krku je bilo suuuper... dakle show... pijanke i smijeh do suza... predobro je bilo
točkice svima
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimeuto tra 03, 2007 12:06 am

Blues on the Moon je napisao/la:
elektra je napisao/la:
danas mi je serijska večer (csi, grey, kućanice, 24, zakon braće...) pa odoh....točkica :)

mislim Bože sačuvaj to i men čeka,samo kako da ja sjedim mirno tolike sate????

Zakon braće moji su sve pogledali,sve što još nije ni bilo i kraj također,oš da ti kažem kraj??Hahahaha!

Možda jedino povirim Gray.iako mi je jako ,jako krivo što nju ne glumi ona mala iz Roswella.Ova mi je totalno bezlična glumica.
evo, odgledala kućanice i gray, i sad idem na snimljeni ostatak....ako ne zaspem...
zakon braće nisam gledala jer su danas bile reprize zadnje dvije, u nedjelju počinje ponovo...i ni slučajno da mi kažeš što će biti...ja sam pametna čitala na forumu pod spojlerima što će biti u 24 pa mi više nije napeto kao prije, tako da se ne želim i sa ovim zeznuti, hehe...iako, vidjela sam da imaju i spojlere zakon braće lol!
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimeuto tra 03, 2007 12:07 am

Admin je napisao/la:
Bokk ekipa,
sutra kupujem (Ako Bog da) ovo auto
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 880490d1e240447d1304a8a64e4835afb1d1a_1

Šta van se čini??? Come vi sembra?
lijepo, lijepo SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 723633
ista boja ili?
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitimeuto tra 03, 2007 12:08 am

MalaJa je napisao/la:
zašto opet nema nikoga?
ja sam tu još malo SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 385415
[Vrh] Go down
Sponsored content





SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.   SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6. - Page 26 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SJELA MANDA NA KAMEN STUDENAC-SPAM NO 6.
[Vrh] 
Stranica 26 / 40.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: