TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ENA+MARKO=TANJA+ANTE

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimesub oľu 24, 2007 5:32 am

ENA
ENA+MARKO=TANJA+ANTE 49b3p7o+

Ime i prezime: Ena Popov
Nadimak: Enči
Datum rođenja: 09.10.1986.
Pol: Ženski
Horoskopski znak: Vaga
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Fakultet za preduzetni menadžment
Mesto stanovanja: Novi Sad
Bračni status: U vezi

Izjava

Smatram da bi trebalo da uđem u Kuću zato što sam drugačija. Mislim da sve devojke u Srbiji izgledaju isto ili su sponzoruše ili pankerke ili bez ličnog stava. Kada bih postala poznata, to bih iskoristila na najpozitivniji način. Bila bih iskrena i ljudima bih davala dobre primere. Odazvala bih se na pozive da nekom pomognem.
Biografija

Ena ima 19 godina i živi u Novom Sadu. Sa dečkom je u vezi godinu dana i šest meseci. Pre 4 godine je bila DJ u jednom lokalu. Ljudi iz okoline joj govore da je jako posebna i duhovita. Kada je potrebno, ozbiljna je, pravi je prijatelj i snalažljiva.



Enin intervju


Dan 92
22:26 | 16. 12. 2006.
Pročitajte ekskluzivni intervju koji je Ena dala nakon izlaska iz Kuće Velikog Brata!

Da li ti je žao što si izašla iz Kuće?

Nije mi žao sto sam izašla. Bilo bi lepo da sam ostala, ali je mnogo lepše na slobodi. Mnogo prija da ponovo vidiš ljude koje voliš.

Da li si zaljubljena u Marka?

Mislim da jesam.

Da li si tokom boravka u Kući tvoje roditelje učinila ponosnim na tebe ili ne?

Nisam ništa uradila da oni ne budu ponosni na mene. Oni znaju sa kim žive i ko sam ja, tako da mislim da nisam imala razloga da ih ne učinim ponosnim.

Koji trenutak ti je u Kući bio najlepši?

Najlepši trenutak mi je bila žurka nakon Veselininog odlaska. To je nešto što stvarno pamtim. Pored toga, lepi su mi i trenuci sa Markom.

Zašto si bila toliko ljuta na Edina kada te je nominovao?

Nisam bila ljuta. Ja sam prva njega nominovala, a on je poslednji nominovao. Znači da je on mene nominovao nakon što sam ja njega. Svako ima pravo da iznese svoj stav. Kod njega me malo ljuti to što mislim da on ima svoju taktiku.

Da li je Daliborka stvarno toliko iskrena i dobra? Da li su to njena iskrena osećanja ili ne?

Daliborku baš morate da upoznate da bi ste mogli da o njoj sudite. Ona je stvarno potpuno slepa za sve ružne stvari. Upoznala sam gomilu osoba koje se prave da misle dobro, ali ona stvarno misli tako.

Zašto si od svih ukućana baš Ivana onoliko nagovarala i pokušavala da mu "otvoriš oči" kako si navela?

Zato što po meni on ima banalne stvari za procenjivanje čoveka. Po meni čovek treba da je iskren, da ne kalkuliše, da se vodi svojim osećajima i da bude ono što jeste, a ne da sve ocenjuje po totalno banalnim stvarima iz osnovne škole. Apsurdno je da dečko koji je stariji od mene ne vidi stvari koje ja mogu sa svojih 20 da uočim. Savet je bio prijateljski.

Kakav je bio tvoj odnos sa Bigijem?

Bigi je super. U početku nismo bili OK, ali onda kada se opustio bilo je super. Bigi je lik!

MARKO
ENA+MARKO=TANJA+ANTE 447ip0i




Ime i prezime: Marko Miljković
Nadimak: Mare
Datum rođenja: 30.09.1983.
Pol: Muški
Horoskopski znak: Vaga
Zanimanje: Student
Obrazovanje: Beogradska poslovna škola
Mesto stanovanja: Beograd
Bračno stanje: Neoženjen

Izjava

Mislim da sam jedan od retkih koji se prijavljuju samo radi dobrog druženja i učestvovanja u najinteresantnijem reality show-u. Druželjubiv sam, lako se snalazim u iznenadnim situacijama i što je najbitnije nisam naporan, tvrdoglav i isfoliran. Mislim da sam prototip osobe za ovakav show. Ako vam ja nisam potreban ne treba vam niko.
Biografija

Marko ima 23 godine a rođen je u Brusu. Student je Beogradske poslovne škole. Ima stariju sestru. Pušta muziku u klubovima, sluša disco – house. Omiljeni sport mu je košarka. Za sebe kaže da je jedna vrlo retka osoba na kugli zemaljskoj koja je uvek spremna da stupi u akciju.



Markov intervju


Dan 85
22:50 | 09. 12. 2006.
Pročitajte intervju koji je Marko dao po izlasku iz kuće Velikog Brata

Kako se oseća zaljubljen čovek koji neko vreme neće videti svoju lepšu polovinu?

Teško mi je, jako mi je teško, ne znam šta da radim, ali valjda ću nekako proći kroz taj period u svom životu. Mislim da će biti teško, ali izguraću.

Rekao si da bi izašao iz Kuće kada bi Ena izašla, da li će ona uraditi isto zbog tebe?

Ne ona neće isto uraditi, nema razloga da uradi isto što i ja, zato što nije u istoj poziciji kao i ja. Ja sam već jednom bio, gledaoci su me već jednom izbacili iz Kuće, skroz smo iz druge priče i ne bih voleo da napusti Kuću samovoljno. Ne verujem da će se to desiti nije ona takva osoba.

Svi sada znaju šta je ovog puta bilo ispod pokrivaca u ženskoj sobi, kako će sada da reaguje Enina mama?

A šta je to bilo. Bilo je isto što je bilo i prvi put, dakle kao i u mojih prvih 50 dana kada sam bio. Mislim da će reagovati normalno kao što je reagovala prvi put.

Da li ćeš biti veran Eni dok ne izađe?

Naravno.

Da li si promenio mišljenje o Ivanu, misliš li da si bio fer prema njemu?

Mislim da nisam bio fer, ali šta sada da radim. Mišljenje nikad neću promeniti o njemu. Svi ga vole, nema problema i ja ga volim.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:35 am

ovo si jako lijepo uočila, oni su identični kao ante i tanja, a ono....
on ima 23 god. kao ante, rođendan proslavio u kući, ena 20 kao tanja, rođendan proslavila u kući, samo kako bi oni rekli oni su se dugo muvali, tj. u početku se čak ni podnosili nisu, da bi se tek nakon 2,3 tjedna konačno i smuvali..... kao tanja dečka, on je imao curu vani i bla, bla, bla... jako puno sličnosti

gledatelji ih nisu podnosili, pljuvalo se po njima kao po ovima, samo na kraju krajeva..... o njima dvoma se jako puno pisalo i tako sve dalje...dobili su angažmane, on isto je u nekoj muzici, kao ante, tj. on je dj, eni kao i tanji je san snimiti dc i snimit će ga....itd. eto vidiš koliko sličnosti nisi ni mislila da ima toliko, a?
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:36 am

Ena i Marko od subote voditelji u „Grandu“

Nekadašnji ukućani „Velikog brata“, ljubavni par Ena Popov i Marko Miljković, od subote će voditi emisiju „Zvezde Granda“. Interesantno je i to da će simpatična Novosađanka Ena, krajem ove godine postati i pevačica jer upravo priprema album za „Grand produkciju“.

- Prvobitna varijanta bila je da se ja takmičim u „Zvezdama Granda“ ali smo došli do zaključka da, uz već stečenu popularnost, ne bih bila ravnopravni takmičar, pa je Saša Popović došao na ideju da Marko i ja vodimo taj program - počinje priču Ena i dodaje da će i ona zapevati tokom emisije. I dok za Enu ovaj angažman nije veliki izazov jer se ona od malih nogu navikla na kamere i mikrofon, za Marka je ovo potpuno novo iskustvo:
- Zanimljiva je priča jer i ja sam ponekada volim da slušam tu vrstu muzike, a često je i puštam u klubovima za koje radim kao DJ. Ovo jeste veliki izazov i videću kako ću se snaći. Ljudi iz „Granda“ su veoma korektni i to je presudilo da prihvatim posao - kaže Marko.
Posle šest meseci, koliko će trajati serijal „Zvezde granda“, Ena će se posvetiti profesionalnoj karijeri:
- Volim da pevam. Ceo život pevam i album, koji krajem godine snimam za „Grand“ jeste ispunjenje mojih snova. Nisam se nadala da će me neko primetiti. U kući sam pevala za svoju dušu, a drago mi je što su mi Žika i Saša Popović omogućili da zakoračim u muzičke vode.


Ena: U ljubavi sam agresivnija od Marka!
Koliko su se, za ovih pet meseci veze, promenila vaša osećanja?
Ena: Naša ljubav svakim danom sve više raste. Napolju, van kuće, Marko me je baš oduševio. Nežniji je i pažljiviji, čak sam i ja ponekad agresivnija od njega.
Marko: Naravno da je više volim, čim sam je ugledao, znao sam da je ona ta. Nisam se razočarao, ista je kao i u kući. Mada, nešto se promenilo nabolje, ali mi Ena ne da vam otkrijem (smeh).
Koji su vaši planovi za budućnost?
Ena: Volim da sve ide svojim tokom. Ne živimo zajedno, ali smo nerazdvojni. Razdvajaju nas samo poslovne obaveze.
Marko: Rano je pričati o velikim koracima. Ništa ne planiramo. Kada budem osetio da je vreme za prsten, daću joj ga i to će se odigrati krajnje spontano!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:37 am

KOLAČIĆI ZA BUDUĆU SNAJKU

Marko Miljković ispunio želju koju je Eni Popov dao po izlasku iz kuće "Velikog brata" i konačno je prošlog vikenda odveo u Brus i upoznao sa svojim roditeljima. Markovi roditelji oduševljeni Enom, mama Nedeljka pekla im kolače, a zaljubljeni par iskoristio priliku da provede nezaboravnu noć na Kopaoniku

Marko Miljković konačno je ispunio želju svojoj dragoj Eni Popov i upoznao je sa svojim roditeljima. Naime, Marko je već prilikom prvog izlaska iz kuće "Velikog brata" upoznao roditelje simpatične Novosađanke, dok se Eni želja ispunila tek prošlog vikenda, kada su zajedno otputovali u njegov rodni Brus.

- Ena i Marko su već dugo planirali da posete Brus, međutim, zbog mnogobrojnih poslovnih i privatnih obaveza koje su ih sačekale po napuštanju kuće "Velikog brata", nisu bili u mogućnosti da posete Markovo rodno mesto i roditelje - kaže dobro obavešteni izvor Pressa.

- U Brusu su proveli tri dana i fenomenalno se proveli. Markovi roditelji bili su oduševljeni "snajkom" i ugađali joj na svakom koraku, a mama Nedeljka spremila je brdo kolača kada je čula da Marko dolazi sa devojkom - navodi naš sagovornik, i dodaje da je dolazak popularnog para izazvao mnogobrojne reakcije sugrađana ovog malog mesta podno Kopaonika.

- Ljudi su se okretali za njima, a deca su saletala Enu i Marka tražeći od njih autograme. U subotu uveče skoknuli su sa društvom do Kopaonika, gde su se ludo provodili uz živu muziku u kafani "Naša kuća" do ranih jutarnjih časova - zaključuje sagovornik Pressa.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:38 am

ovdje je naslov "beskrajno se volimo" no to je na čirilici pisano, nisam maher da prevedem, tko želi i umije to čitati evo mu link

http://www.enapopov.net/content/view/85/1/
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:40 am

"svi nas pitaju kad će venčanje", također na ćirilici, tko želi.....
http://www.enapopov.net/content/view/69/1/
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:44 am

eto to vam je to, ne da mi se više, ovo vam je njena fan stranica, ima jako puno slika iz kuće nje same, snjih dvoje, nakon kuće, članaka iz novina brdo, svega i svačega, filmića i forum maleni na koji se morate registrirati i onda još na forumu ima brdo informacija i sličica....

toliko od mene za sada
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:44 am

blues, mislim da sam zaslužila pohvalu na ovoj temi, ha?
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:50 am

evo par sličica, al par, ovo je iz kuće npr. jedna od milju

ENA+MARKO=TANJA+ANTE 2cz7wwk
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:52 am

ovo je markov 2. izlazak, bio je izbačen, pa vraćen, pa izbačen

ENA+MARKO=TANJA+ANTE 4cdfk2w
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:53 am

ENA+MARKO=TANJA+ANTE 2gydtfc
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:55 am

nakon izlaska

ENA+MARKO=TANJA+ANTE 4838adj
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:56 am

još jedna evo

ENA+MARKO=TANJA+ANTE 2z4k47c
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 1:56 am

za večeras i previše ja mislim ako želite još neka netko kaže, sad idem dalje
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:10 am

hop je napisao/la:
ovo si jako lijepo uočila, oni su identični kao ante i tanja, a ono....
on ima 23 god. kao ante, rođendan proslavio u kući, ena 20 kao tanja, rođendan proslavila u kući, samo kako bi oni rekli oni su se dugo muvali, tj. u početku se čak ni podnosili nisu, da bi se tek nakon 2,3 tjedna konačno i smuvali..... kao tanja dečka, on je imao curu vani i bla, bla, bla... jako puno sličnosti

gledatelji ih nisu podnosili, pljuvalo se po njima kao po ovima, samo na kraju krajeva..... o njima dvoma se jako puno pisalo i tako sve dalje...dobili su angažmane, on isto je u nekoj muzici, kao ante, tj. on je dj, eni kao i tanji je san snimiti dc i snimit će ga....itd. eto vidiš koliko sličnosti nisi ni mislila da ima toliko, a?

cccccc,ona je dj!!!a ne znam jeli i on............. lol!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:13 am

hop je napisao/la:
blues, mislim da sam zaslužila pohvalu na ovoj temi, ha?

Hop,slike su prva liga,ali ako malo bolje pogledAš ja sam to pisala jutros oko 4 ujutro............. lol! lol! lol!
nisam mogla spavati,ali što ti nađeš slike,svaki ti dao!!!!
BRAVO!!

SAMO ETO OD BIG B. FANOVA OSTALO JE SAMO F,MA NITI F.............

ALI BAR TI,ELEKTRA I JA,ZIHER,A ZA SILK JOŠ NE ZNAM...........
GLEDALA DANAS GRANDE FRATELLO I OPET ĆU,
SAMO ŠTO MI SE SAD OČI SKLAPAJUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!
PA TI NE MOGU OPISIVATI............RECIMO DA JE JADAN MASSIMO DANIEL BR.2,SAMO UBI BOŽE NA ŠTO LIČI!
NADAM SE DA ĆE I DRUGI OSTAVITI KOMENTARE,PA I MALA JA JE BILA FAN!


Zadnja promjena: ; ned oľu 25, 2007 2:15 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:14 am

a j... ga valjda ja znam, ON je DJ, ona želi kao tanja biti pjevačica, trebutno su voditelji granda oboje, poslovne im ponude pršte na sve strane, a ne kao kod nas........

on je bio DJ i prije i sad je
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:15 am

i ja se nadam da će se i ostatak javiti, ma imam još hrpu slika, al umorna sam i ne da mi se stavljati sada
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:16 am

hop je napisao/la:
"svi nas pitaju kad će venčanje", također na ćirilici, tko želi.....
http://www.enapopov.net/content/view/69/1/

PA UČILA SAM U ŠKOLI ĆIRILICU,PA OSTALO! lol! lol! lol!


Zadnja promjena: ; ned oľu 25, 2007 2:18 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:17 am

hop je napisao/la:
a j... ga valjda ja znam, ON je DJ, ona želi kao tanja biti pjevačica, trebutno su voditelji granda oboje, poslovne im ponude pršte na sve strane, a ne kao kod nas........

on je bio DJ i prije i sad je

NE I ONA JE BILA DJ!!VALJDA JA ZNAM!!PROČITAJ GORE BIOGRAFIJU!! ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869 ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869 ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:20 am

Blues je napisao/la:

PA UČILA SAM U ŠKOLI ĆIRILICU,PA OSTALO! lol! lol! lol!
ja sama naučila, al samo tiskanu, gledala na pinku filmove i serije one tinejđerske, pa prevodila s engleskog i sad badam, al treba mi masu da pročitam neš hehehehehhehe
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:20 am

Ena ima 19 godina i živi u Novom Sadu. Sa dečkom je u vezi godinu dana i šest meseci. Pre 4 godine je bila DJ u jednom lokalu. Ljudi iz okoline joj govore da je jako posebna i duhovita. Kada je potrebno, ozbiljna je, pravi je prijatelj i snalažljiva.


HEHEHEHEEHEHEHE!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:21 am

Blues je napisao/la:

NE I ONA JE BILA DJ!!VALJDA JA ZNAM!!PROČITAJ GORE BIOGRAFIJU!! ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869 ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869 ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869
njet, netočno, možda onak bezeze par puta, al nijeeeeeeeeeeee, pa znam valjda, ja slušala svojim ušima kad je pričala ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869 ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869 ENA+MARKO=TANJA+ANTE 697869
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:21 am

hop je napisao/la:
Blues je napisao/la:

PA UČILA SAM U ŠKOLI ĆIRILICU,PA OSTALO! lol! lol! lol!
ja sama naučila, al samo tiskanu, gledala na pinku filmove i serije one tinejđerske, pa prevodila s engleskog i sad badam, al treba mi masu da pročitam neš hehehehehhehe

NAJN,JA ZNAM,ALI TI ZNAŠ DA JA ZNAM I NEKE DRUGE JEZIKE
A NIKAD VIDILA NISAM.............OKE,OVO JE PISMO.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:21 am

Blues je napisao/la:
Ena ima 19 godina i živi u Novom Sadu. Sa dečkom je u vezi godinu dana i šest meseci. Pre 4 godine je bila DJ u jednom lokalu. Ljudi iz okoline joj govore da je jako posebna i duhovita. Kada je potrebno, ozbiljna je, pravi je prijatelj i snalažljiva.


HEHEHEHEEHEHEHE!
pa kažem ti bezveze neš, nije joj inače u opisu posla...hehehehehehhehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





ENA+MARKO=TANJA+ANTE Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ENA+MARKO=TANJA+ANTE
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» TANJA I ANTE SLIKE (za k@llu)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: