TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ENA+MARKO=TANJA+ANTE

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimened oľu 25, 2007 2:23 am

Blues je napisao/la:

NAJN,JA ZNAM,ALI TI ZNAŠ DA JA ZNAM I NEKE DRUGE JEZIKE
A NIKAD VIDILA NISAM.............OKE,OVO JE PISMO.
e tak je pismo, bila predobra serija neka na pinku il tak negdje, ja bila klinka, sertija se zvala "nestašne godine" neka američka, mene zanimalo, ja tvrdoglavako mazga, prevodila s engleskog i malo naučila te ćirilice eto....znam čitati sad ta slova na titlovima, al ak ne idu brzo...hehehehehhehe
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimesri oľu 28, 2007 1:44 am

evo da te pohvalim hop ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 178855
već smo prije nas dvije zaključile da ima jaaaako puno sličnosti među njima, samo što se nakon izlaska puno više informacija može pročitati o eni i marku, dok su tanja i ante pali u zaborav u tisku....kao i ostatak bb ekipe No
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimesri oľu 28, 2007 1:19 pm

elektra je napisao/la:
evo da te pohvalim hop ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 178855
već smo prije nas dvije zaključile da ima jaaaako puno sličnosti među njima, samo što se nakon izlaska puno više informacija može pročitati o eni i marku, dok su tanja i ante pali u zaborav u tisku....kao i ostatak bb ekipe No
da, da... vidiš kak sam divna lol!
ma da sve šta smo mi davno zaključile, al već kad je blues započela temu i osvrnula se na to, pa reko da ponovimo gradivo.... Laughing Laughing

a da.. kod nas ništa, ko da su u zemlju svi propali No
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimesri oľu 28, 2007 7:14 pm

ENA POPOV I MARKO MILJKOVIĆ: NJIHOVIH PET MINUTA SLAVE

Ko je bitanga, a ko princeza


Za razliku od većine bivših učesnika serijala „Veliki brat”, ovo dvoje mladih odlično je iskoristilo svoju popularnost. Posao im nude na sve strane, smeše im se TV i muzička karijera, a za sve to vreme ljubav cveta

Iako u kući Velikog brata Marko Miljković i Ena Popov nisu stigli ni do finala, ljubav koja ih je „strefila” donela im je popularnost o kojoj nisu sanjali.

Mada su im mnogi prognozirali krah, ovo dvoje mladih su po izlasku iz kuće učvrstili vezu, a svojih pet minuta slave iskoristili na najbolji mogući način. Ena je dobila posao u modnoj kući „Sweet years” (čiji je vlasnik naš proslavljeni fudbaler Dejan Stanković), na jesen će snimiti album, a zajedno sa Markom postala je voditelj trećeg takmičenja za mlade zvezde „Grand produkcije”. Malo li je? O uspesima i neuspesima, vezi i lažima koje im podmeću, zaljubljeni par pričao je bez ustezanja.

Oduševljeni ambijentom „Jugoslovenskog udruženja svetskih putnika” u kom smo se sastali, Marko i Ena zagledaju oko sebe držeći se neprestano za ruke. I dok se spuštaju na otoman, Ena svoju jaču polovinu vragolasto ljubi i klikće:

- Kako je ovo dobro mesto, volela bih da svoj stan namestim ovako. Baš je Cool!

Marko naručuje kafu da se razbudi (iako je skoro 17 časova), a Ena dve flašice negazirane vode, jer je „mnoooogo” žedna.

Marko i Ena su jedva ugurali termin za „Ilustrovanu” u svoj dnevni raspored. Svuda ih zovu, angažovani su na sve strane, za razliku od većine ostalih bivših ukućana VB koju su razočarani što im učešće u ovom rialiti šou, osim popularnosti, nije donelo posao, reklame i lagodan život. Osim legendarnog Mikija, jedini koji su nešto napravili su Ena i Marko.

- Ne može neko nešto dobiti ako ljudi nisu zainteresovani za njega. Ima dosta ljudi koji su bili u kući i žale se da ništa nisu dobili. Ne znam šta su očekivali, da će zbog njihovog učešća u kući svi „poludeti” i nuditi im poslove - komentariše Ena.

Marko je takođe zadovoljan, sve češće ga zovu da radi kao di-džej, a postao je voditelj i to na lični poziv Saše Popovića:

- Istina je da nemam voditeljskog iskustva, ali probaću i mislim da neće biti problema. Pričao sam sa organizatorima na tu temu, biće nekih priprema.

Dok Marko priča usporeno i pomalo lenjo, njegova devojka čavrlja kao „navijena” i odaje nam da je prvobitna ideja bila da se ona takmiči, a ne da vodi.

- Shvatili smo da zbog moje popularnosti ne bi bilo fer prema ostalim takmičarima da učestvujem. Saša je rekao da je ipak najbolje da Marko i ja vodimo serijal.

Roditelji aminovali vezu

Sada kada su zaposleni, život im se promenio iz korena, doduše, više Eni nego Marku, jer je popularna Novosađanka iz roditeljskog doma i ušuškanosti uletela u „xunglu na asfaltu”.

- Nekada kada ustanem ujutro imam osećaj da sam zaposlena, a nekad stanem i pitam se kako je sve tako brzo došlo - priznaje Ena sa setnim izrazom na licu. - Šta se sa mnom desilo za ovih nekoliko meseci? Pitam se gde su mi drugarice, šta je sa našim izlascima? Još se borim protiv nostalgije za starim, ali već me prolazi taj moj „devojački” život.

Devojački život u Novom Sadu Milijana i Steva Popov, svojoj mezimici olakšali su na svaki način. Jedino što su zamerali svojoj princezi je veza sa Markom. Veza, koju su neki okarakterisali kao „bitanga i princeza”, opstala je uprkos svemu, roditelji su se pomirili sa Eninim izborom i nakon upoznavanja sa Markom promenili su mišljenje. Sada, kaže Ena, često zovu samo njega da čuju kako je i šta radi.

- Nije da moji roditelji nisu bili za moju i Markovu vezu, već jednostavno nisu znali kakav je on - kao da pravda mlada Novosađanka svoje roditelje.

- Ko iole ima pameti u glavi, shvati odmah da ta osoba koja je prikazana u „Velikom bratu” nisam ja. Tamo sam se ponašao onako kako su to od mene očekivali, pravio sam šou da ljudima bude interesantno. Prvi pravi susret sa gospođom Milijanom bio je kada je Ena izašla iz kuće. Nije bilo nikakvih ružnih reči, već je to bio jedan srdačan susret. Naš odnos je sada savršen.

Što se tiče Markovih roditelja, oni su Enu odmah prihvatili. Baš za naš list, gospođa Neda Miljković je izjavila da je Ena prava devojka za njenog sina i da je to shvatila čim ju je ugledala. Ena je, takođe, oduševljena porodicom Miljković:

- Odlično se slažem sa njegovim roditeljima koji su jako prijatni i fini. Markova majka nam je spremila večeru kada smo došli u Brus i bilo nam je super. Jedina prepreka da se češće viđamo je razdaljina. Novi Sad je blizu Beograda pa smo često kod mojih, a kod Markovih je malo teže otići.

Istina o seksu na veš-mašini


Što se tiče pomenutog naziva „bitanga i princeza”, koji su im zli jezici prišili, Ena se slatko nasmejala:

- On je princ isto onoliko koliko sam ja princeza, ali mislim da sam ja možda i veća bitanga od njega.

- Može da se razume na hiljadu načina. Možda ona mene tretira kao bitangu, a ja nju kao princezu. Možda je sve mnogo drugačije - kaže Marko.

Marko i Ena ne mogu pobeći od javnosti, a ta javnost ih je prikazala kao raskalašnog sina i razmaženu kćerku koji haraju prestoničkim diskotekama. Njihov seksualni život je na tapetu, a izjave tipa „vodimo ljubav na veš mašini” zgrozile su puritance i oduševile mlade.

- Znam na šta mislite, bilo bi me sramota da sam to izjavila - snuždeno govori Ena - ali pošto nisam, nije me blam. Čistog obraza mogu da izađem na ulicu i porazgovaram sa ljudima ukoliko me pitaju nešto o tome. Nismo želeli da pričamo šta je bilo „ispod pokrivača” kada su nas pitali, a kamo li da govorimo o tome šta radimo kod kuće, i još da se koristimo takvim rečnikom. Takve reči ne upotrebljavam, čak ni u razgovoru sa prijateljima.

- Nikada ne bih tako komentarisao svoju devojku - dodaje Marko. - Ljudi su dovoljno ušli u našu privatnost, gledali nas i sudili o tome da bi bilo previše kada bi nastavili o tome da pričaju.

Mladi par nastanjen je u Beogradu, ali ne žive zajedno. Ena je odlučila da promeni stan, pa trenutno živi kod Marka, ali će uskoro ponovo biti „samica”.

- Živećemo odvojeno kad se uselim u drugi stan, ali ćemo ipak provoditi mnogo vremena zajedno. Uskoro ćemo početi da vodimo emisiju, pa ćemo biti zajedno i na poslu.

Kao u svakoj vezi, i kod ovog para dolazi do sitnih čarki, za koje Ena tvrdi da su posledica njene nervoze zbog posla:

- Brzo se smirimo i dovedemo u red. To nisu nikada bile ozbiljne svađe.

- Retko kad nam se desi da se posvađamo, jednom dva put u mesec dana. Naravno nikada to nisu ozbiljne svađe - potvrdio je i Marko, držeći Enu za ruku.

Za ovaj par ljubomora je stran izraz. Ne prave jedno drugom scene čak ni kada onom drugom priđe neko sa namerom da se udvara.

- Nas dvoje to radimo timski. Kad meni priđe neki momak, Marko to u potpunosti razume. Ja se uvek ponašam kao da imam momka i kad je on tu i kad nije.

Ipak, dok je verno čekao Enu da izađe iz kuće, Marka su na prestoničkim žurkama slikali u zagrljaju sa nepoznatim devojkama.

- To je sve bilo namešteno - brani se Marko gledajući Enu pravo u oči. - Da li treba verovati tim novinama išta što objave? Ja sam pričao sa jednom devojkom u kafiću i oni su me fotografisali i napravili priču koja nema veze sa mozgom. Pa, kad izađem, razgovaram sa dvadesetak devojaka koje me pitaju hiljade stvari.

Nisam dobio batine u Nišu

Nakon izlaska iz kuće „Velikog brata”, ukućani su uz popularnost stekli i neke privilegije. Sada im u klubovima i diskotekama ostavljaju posebna mesta, ljudi ih susreću na ulici, traže autograme, uvažavaju ih. Eni to ne znači mnogo jer je, kako kaže, i ranije bila uvažavana. Marko je malo fleksibilniji po tom pitanju, njemu prija to što se drugačije ophode prema njemu, ali shvata da popularnost donosi i neke negativne stvari.

- Bilo je i raznih priča po novinama kako smo imali nekih tuča i svakakvih incidenata. Pre neki dan su me zvali iz Niša i ispričali kako se po tom gradu šuška da sam tamo dobio batine. Zamislite to, a ja nisam ni bio u Nišu. Većina priča koja je pisana nije tačna.

Tračevi ostaju tračevi. Jedan od najnovijih vezan za Marka je da je Edin izjavio kako ne želi da ga vidi. Objavljen je u vreme dok je veseli Bosanac sa devojkom Majom boravio kod Ene i Marka.

- Edin je bio u Beogradu i zakasnio je na avion, pa su on i Maja ostali kod mene - potvrđuje Ena Markovu priču. - Sutradan ga je Marko odvezao do aerodroma, tako da ta priča ne pije vodu. Ponudio nam je gostoprimstvo kada dođemo u Sarajevo.

O pobedniku „Velikog brata”, Ivanu Ljubi, Marko i Ena imaju samo lepe reči, ali oboje tvrde da su znali da on neće napraviti ništa.

- Ja sam odmah rekla da će Ivan uzeti pare, ali da je to jedino što će učiniti. Ne kažem da je to loše, ali on nema ni jedan razlog da ostane u medijima. Možda on ima ambicije koje nisu vezane za medijski posao - zaključuje mudrica iz Novog Sada.

Iako je naš razgovor sa najuspešnijim ukućanima tekao u prijatnoj atmosferi, Marko se ljutnuo kada sam ga pitala da li ga pogađa to što neki zli jezici tvrde da se šlepa uz Enu.

- Što bih se ja šlepao uz nju? Ja njoj pomažem da uspe u svom poslu, non stop sam sa njom i maksimalno se trudim da ona da maksimum u svemu što radi.

A Ena će dati maksimum na jesen kada uđe u studio i snimi album. Nakon učešća u šou programu Cece Ražnatović, dokazala je da zna da peva, a da li će pogoditi ukus publike, ostaje da se vidi krajem godine kada se ce-de pojavi na tržištu.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimesri oľu 28, 2007 7:31 pm

JOS RADE LEPTIRICI U STOMAKU!

Za treci ciklus izbora za “Zvezde Granda” pripremljena su velika iznenadjenja, a jedno od njih tice se voditeljskog para. Od sada ce candidate za “Zvezde Granda” kroz eliminacije voditi najatraktivniji ukucani “Velikog Brata” .
U vezi sa tim Ena nam je rekla:
-Sasa Popovic me je zapazio dok sam pevala u kuci “Velikog Brata” i dosao ideju da Marko i ja budemo voditelji “Zvezda Granda”.
-Verovatno je kroz gledanje epizoda Velikog Brata Sasa prepoznao nesto u meni- nadovezuje se Marko.

Inace, to nije prva Enina saradnja sa Grand Produkcijom. Ona je probila led na velikoj Grandovoj sceni kada je nastupala pevajuci pesmu “Kad cujem korak tvoj” Seke Aleksic. Ena kaze da ni tada nije imala tremu, a i da ne veruje da ce je biti ubuduce.
-Malo me je haljina sputavala da budem jos slobodnija na sceni, ali bica jos prilika da se popravim. Od cetrnaeste godine radim kao voditelj. Bila sam na RTS-u, pa na TV Jesenjin, i na jos jednoj novosadskoj televiziji. Uglavnom sam radila emisije uzivo.

Ni njen decko Marko ne brine o tremi. I jednom i drugom se cela zamisao sa Zvezdama Granda mnogo dopala.
-U Srbiji ima mnogo mladih, talentovanih ljudi kojima je to jedina sansa da pokazu sta znaju. Da nema Grand Produkcije i Zvezda Granda, mnogi ljudi ne bi dobili sansu. Dovoljno je to sto su devojke i momci iz prethodnih serijala postali velike zvezde- prica Ena.

-Sada nema osobe koja ne zna za Zvezde Granda iz prethodna dva serijala i koja ne zna njihove pesme- dodaje marko.

Ovo dvoje mladih ljudi postali su poslovni partneri. Ipak, cela Srbija pratila je razvoj ljubavne price dvadesetogodisnje Novosadjanke i tri godine starijeg momka iz Brusa. Oni kazu da se, po izlasku iz Kuce, njihova romansa nastavila kao kod svakog normalnog para. Zbog poslovnih obaveza oboje su se preselili u Beograd, pa i dalje mnogo vremena provode zajedno.
-Donedavno sam bila zaposlena sa radnim vremenom od 10 do 17 casova. Na kraju radnog dana, Marko je dolazio po mene, pa smo odlazili nekuda na pice ili kuci. U to vreme nisam bila najaktivnija jer sam bila umorna od posla- prica Ena.

Marko kaze da vole da odgledaju neki dobar film, a otkrili su nam i neke svoje male rituale.

-Ujutru zajedno pijemo kafu , samo sto se ubedjujemo ko ce prvi da ustane da je skuva. Obicno Marko prvi popusti jer mu se kafa pije vise nego meni- priznaje Ena.

-Ozderavamo se zajedno. Ugojio sam se dvanaest kilograma za mesec i po dana- iskren je Marko- uvek kada mi Ena kuva bude extra.
Prilikom Eninih kulinarskih poduhvata, hvalilo je adekvatno posudje pa se ona dovijala na razne nacine.
-U stanu u Novom Beogradu imali smo samo pleh i rernu, pa sam mu pravila krompirice sa batacima i sa crnogorskim kobasicama. Jednom sam mu pravila punjene pljeskavice. Kupila sam mleveno meso, sama ga zacinila i oblikovaal u pljeskavice.

Oboje jos pamte sta su pomislili kada su se prvi put ugledali u kuci Velikog Brata.
-On se meni nije dopao kada sam ga prvi put videla. Ne u fizickom smislu, vec sam mislila, ma sta se ovaj Marko tripuje ako je bio u generalnoj probi- iskrena je Ena.
-Tek kada upoznam ljude, formiram neko misljenje o njima. Nisam imao neko mosljenje o njoj, samo sam pomislio da je slatka- Marko je dao diplomatski odgovor.

U Kuci su se dugo druzili, a onda je u jednom trenutku predjena granica prijateljstva.
-To se desilo kada je bio zadatak sa bebama. Tada smo se zblizili. On je bio moja zena Srpkinja, a ja njegov muz Japanac. Spavali smo i u istom krevetu. Mozda smo i preozbiljno shvatili tu ulogu (smeh). Cinjenica je da su emocije proradile tada, mozda zbog beba, ali time bi mogli da se pozabave psiholozi- seca se Ena.
-Kod mene je bilo malo ranije, ali sam to potiskivao- prica Marko.- Sve je bilo diskretno, jer nisam hteo da ljudi koji nas gledaju pomisle svasta. Cekao sam i cekao, a onda su dosle te bebe, pa sam video da je i kod nje ista situacija. A onda je dosao i poljubac.

A posle prvog poljupca, doslo je i prvo “Volim te”…
-Nije isto kada si sa nekim u kuci Velikog Brata, jer ste non-stop zajedno. Kod mene se reci “Volim te” ne izgovaraju tako lako i brzo. Ne volim da to bude olako, vec da to stvarno osteim. Postoje ljudi koji to kazu posle dve-tri nedelje zabavljanja. To je glupo, i kada bi mi to neko tako brzo rekao, pomislila bih da nije istina. Proslo je tacno mesec dana zabavljanja kada sam mu to rekla, a to sam stvarno i osetila- kaze Ena.

U to vreme i Marko je njoj izgovorio iste reci. Marko otkriva da ga je osvojila Enina vedrina, to sto je pricljiva i puna energije. Enu je, pak, kupila njegova iskrenost. Sada Ena voli da ga iznenadi neocekivanim poljupcem usred razgovora, ili da mu posalje SMS dok sede zajedno.
-Volim da joj uberem neki cvet i da joj ga donesem. Mislim da je do sada nisam iznenadio vise puta na jedan nacin. Ne volim da bude isto, uvek nesto novo smislim- objasnjava Marko.

Ustaju u priblizno isto vreme, samo sto Marko pre izadje iz kreveta jer Ena voli da se razvlaci. Kada su izasli iz kuce Velikog Brata na scenu je stupilo upoznavanje sa roditeljima. Ena nije imala tremu, dok marku nije bilo svejedno.
-Ne volim te ustogljene varijante kada se upoznavanje sa roditeljima pretvori u ceremoniju, pa sve bude zvanicno. Ni moji roditelji nisu zvanicni, vec su savremeni ljudi koji pricaju sa mnom kao da su moji vrsnjaci, jer me dozivljavaju kao odraslu i zrelu osobu. Inace, nisam tremaros. Nemam bojazan da li cu se nekome svideti ili ne. Takva sam, kakva sam. Markova mama je srdacna zena, pa od nje i ne treba imati tremu- kaze Ena, a marko dodaje:
-Kod mene je to bilo malo drugacije. Kada sam drugi put ispao iz kuce, u novinama je kruzila neka prica kako Enina mama ima lose misljenje o meni. Zbog toga sam imao malo straha. Ispostavilo se da to sto su pisali nije istina, pa sam se odomacio. Super se slazem sa njenim roditeljima.
Kada god imaju vremena, skoknu u Novi Sad, do mama Milijane na rucak.
-Volimo da idemu u Novi Sad, mada sada nemamo mnogo vremena. Ja imam prilicno obaveza jer pustam muziku po celoj Srbiji. Kada smo tamo volimo da sve bude usporeno i lagano
- kaze Marko.

A tamo ih Enina mama doceka sa ruckom.
-Marko i ja smo tipicni gurmani. Nisam devojka koja pazi sta ce pojesti. Naravno, ima perioda kada vodim racuna. Kada sam u Novom Sadu i u maminoj kuhinji, uopste ne razmisljam sta cu da jedem. Volimo da na stolu budu meso, krompir i neka salata. Pa, na koji ce to nacin biti spremljeno, nije vazno. To prepustamo maminom izboru. Onda uvece izadjemo i nadjemo se sa mojim drugaricama.

Koliko se Marko tamo odomacio govori i to sto sa Eninim ukucanima igra remi. Dok Ena sve to shvata kao zabavu i druzenje, njen tata Steva i Marko su ozbiljni igraci.
-Bogami, Steva i ja se krivimo. Ili dobije on ili dobijem ja. Borimo se, poslednji put sam ja pobedio.

Ena i Marko imaju mnogo zajednickih osobina. Ipak, u nekim stvarima se i razlikuju.
-Zapazam da sam ja dinamicna, kad postavim pitanje ocekujem brz odgovor. On je sporiji.
-Pa ja volim da budem usporen
- nadovezuje se on.- Na primer, kada je Ena radila od deset, ja se probudim u pola deset i cekam, a ona tek u jedanaest iako je trebalo da stigne sat ranije. Neodgovorna je. I ja sam bio ako ona ranije. To se promenilo jer radim vec sedam godina i zaradjujem za sebe.
-Pa ako bih imala nesto zakazano tacno za deset, verovatno bih stigla na vreme
- brani se Ena.

Ljubomora im ne kvari vezu, ne pecka ih ni kada izlaze odvojeno.
-Inace, retko izlazimo odvojeno. Dogodilo se nekoliko puta da je on izasao u Beogradu kada sam ja bila u Novom Sadu, ali tada sam i ja izasla sa drugaricama. Nisam ljubomorna. Kada sam sa drugaricama u provodu, ne razmisljam ni o cemu. Mislim da je besmisleno opterecivati se pitanjima sta radi, gde je... Ako ce neko da bude neveran, nista ga ne moze spreciti.
-Kod mene je sve to pitanje poverenja. Imam poverenja u nju i nema razloga da budem ljubomoran. Normalno je da treba da postoji izvesna doza ljubomore. Neki je skrivaju, neki ne. Ona moze da izadje sa drugaricama ako hoce, pa taman da je sedim kod kuce i da nista ne radim, jer joj verujem.


Jos imaju leptirice u stomaku kad se poljube, ali, ipak, ne prave velike planove.
-Ne volim nista da planiram u zivotu. U redu je imati neku viziju buducnosti, tipa da imam porodicu i decu, ali planirati sa kim, kako, za koliko meni je previse. Sta ce ti zivot i njegova neizvesnost ako si sve isplanirao? Najlepse mi je kada se desi nesto lepo, a neocekivano. Glupo je ziveti zivot po pravilima- iskrena je Ena.
-E, tu se slazemo. Zelim da sve bude spontano. Kad bude, bice, ne razmisljam o tome.
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimesri oľu 28, 2007 9:45 pm

baš lijepo ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 75445 ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 75445 ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 75445
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimesri tra 11, 2007 1:56 pm

Ehe...ja sam nova...ne znam ko su Tanja i Ante, jer taj VB nisam gledala...A Ena i Marko? Naravno da znam ko su! Po mom misljenju, oni, Nikola i Gaga su pravi pobednici VB-a!

Inace, ja sam clan Eninog Fan Kluba (www.enapopov.net) i preporucujem svima koji su gotivili Enu i Marka da se registruju...super sajt! i ovaj mi se svidja...
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimesri tra 11, 2007 10:54 pm

k@lle je napisao/la:
Ehe...ja sam nova...ne znam ko su Tanja i Ante, jer taj VB nisam gledala...A Ena i Marko? Naravno da znam ko su! Po mom misljenju, oni, Nikola i Gaga su pravi pobednici VB-a!

Inace, ja sam clan Eninog Fan Kluba (www.enapopov.net) i preporucujem svima koji su gotivili Enu i Marka da se registruju...super sajt! i ovaj mi se svidja...
s tog vašeg sajta i jesu večinom ovi članci o njima (eni i marku), i da pisala sam ja i tamo samo pd drugim nickom, tako da možda i znaš.... potpisujem ti ovo troje, ali gaga iliti dragana, nju organski smisliti ne mogu, užasnami je ženska
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:13 pm

Ena i Mare


ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Ena_po10
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:29 pm

Marko!!!

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Mare_210


Marko, Gaga i Daca


ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 I2019010
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:32 pm

lijepo, lijepo k@lle
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:33 pm

Ena!!!

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 5936fa10
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:35 pm

Marko & Ena! ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 11993


ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Copy_o10
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:36 pm

cool, samo ti lijepi :)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:38 pm

jesi vidjela topic sa slikama šta sam ti rekla da ću ti staviti, piše ti (za k@llu)
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:44 pm

Mare & Ena


ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Ena_ma10
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:48 pm

SVET,april 2007.

Intervju Ena Popov! U suprotnom se sigurno ne bih zabavljala sa njim! Ako je "Grand šou" izvor kiča i šunda, zašto ga svi gledaju. Marko i ja živimo zajedno, ali sam u potrazi za stanom

MARKO NIJE GLUP!

Kada se prvi put pojavila u kući "Velikog brata", svi su govorili da je Eni Popov zagarantovana uspešna karijera. Atraktivna Novosađanka je opravdala očekivanja i za razliku od ostalih ukućana, koji se nisu baš proslavili, u međuvremenu je postala voditeljka jedne od najgledanijih televizijskih emisija "Zvezde Granda", a uskoro će debitovati i kao pevačica.
"U početku sam imala tremu, ali samo kad smo snimali prvu emisiju, jer sam se brinula kako će ispasti. Sada sve ide glatko i mogu samo da kažem da sam veoma zadovoljna. Inače, manje grešaka pravim kad program ide uživo, jer kad unapred snimamo, znam da uvek mogu da ponovim pa se manje trudim. Mnogo je bolje kada je sve spontano i ne ponavlja se, jer znam da ljudi gledaju u tom trenutku i da mi nema povratka", iskrena je Ena.
* Dok si boravila u kući "Velikog brata", furala si imidž urbane devojke, pa je tvoje pojavljivanje u "Grandu" mnoge iznenadilo?
Slušam zabavnu, narodnu, elektronsku muziku... i nemam nikakvih problema sa tim. S druge strane, mislim da je "Grand" veoma urbana priča, jer se te pesme slušaju u najelitnijim klubovima. Tačnije, nema mesta na kome nećete čuti neki od "Grandovih" hitova: na svadbama, rođendanima, slavljima, u automobilima... Mislim da je preterana priča o tome da je ta kuća izvor šunda i kiča, jer toga ima svuda. Ne kažem da su sve pesme u "Grandu" kvalitetne, ali postoji mnogo dobrih pesama. Nije mi jasno zašto bi uopšte bilo ko imao potrebu da pljuje po bilo čemu. Mogu slobodno da kažem da slušam svaku vrstu muzike, ali i da slušam samo jednu, ne bih pljuvala druge. Ako je "Grand šou" izvor kiča i šunda, zašto ga svi gledaju?! Ukoliko se nekome ne dopada, neka promeni promeni program.
* Postigla si najveći uspeh od svih ukućana, da li je to pitanje sreće ili misliš da si, jednostavno, dobro iskoristila svojih pet minuta?
Kada sam ulazila u kuću, nisam očekivala da ću ostvariti veliki uspeh, niti da ću dobijati ponude kada budem izašla odatle. Možda se zbog takvog gledanja na stvari i nisam preterano trudila da uspem posle napuštanja kuće. Drago mi je što su me angažovali da vodim tu emisiju i da posle snimim CD, što je velika sreća, ali mislim da oni to ne bi uradili da nemaju pokriće, što znači da sam to i zaslužila. Velikog udela ima moj talenat, ali više želja Saše Popovića i Žike Jakšića da od mene nešto naprave. Oni su u meni prepoznali potencijal, kao pravi profesionalci, i zato "Grand" i jeste najuspešniji jer u njemu rade ljudi od reči poput njih.
* Saša Popović važi za surovog profesionalca koji često ume biti nezgodan, da li si imala neprijatnih iskustava sa njim?
Kažu ljudi da je Saša nezgodan, ali ja ga uopšte nisam upoznala u takvom svetlu. Pošto su moji roditelji u Novom Sadu, na njega mogu u svemu da se oslonim, čak i kada nije u pitanju "Grand". Ukoliko mi zatreba bilo kakva pomoć, znam da će on uvek biti tu.
* Kada ćeš snimiti album i u kakvom će on biti fazonu?
To ćemo videti u septembru, jer tada ćemo da uđemo u studio. Ne znam u kom će biti fazonu, trudiću se da izaberem pesme koje se, pre svega, meni sviđaju bilo da su narodne ili pop. Volela bih da pevam pesme koje mi se dopadaju kako bih mogla čvrsto da stanem iza njih.
* Priča se da ste Marko i ti prilično profitirali od ugovora sa "Grandom"?
To su gluposti. Ne znam zašto bismo on i ja dobili ne znam kakve pare, pa nismo mi ne znam ko. Mi sebe uopšte ne doživljavamo kao velike zvezde, tako da i ne insistiramo na tome da budemo ne znam koliko plaćeni. Imamo platu koja je sasvim korektna u odnosu na to koliko košta život u Beogradu. Kasnije ću snimiti i CD, a svi znamo koliko to košta, tako da stvarno skidam kapu ljudima iz "Granda" koji su mi sve to omogućili.
* Kažu da se Marko i nije najbolje snašao u ulozi voditelja, šta ti misliš?
Čula sam razne komentare. Neko kaže da je super i da su očekivali da će biti mnogo lošiji, dok drugi govore da im se ne dopada. Lično mislim da se on super snašao, zato što se prvi put pojavio u ulozi voditelja. I ranije je, kada smo davali intervjue za televiziju, imao malu tremu pred kamerama, a sada mora da nosi celu emisiju sa mnom, što nije lako. Mislim da će iz emisije u emisiju biti sve bolji.
* U poslednjoj emisiji Marko je gledaocima čestitao Uskrs rečima "Hristos se rodi"?
Joj da, ali niko nije primetio, svi su aplaudirali kad je to rekao. Međutim, kada je čovek iz montaže rekao: "Nije 'Hristos se rodi'", tek tada su svi shvatili šta je bilo. Ali, dobro, zbunio se, to je moglo i meni da se desi. Pre toga jedan od kandidata mu je rekao da ima najlepšu devojku u Srbiji, pa je Marko, verovatno pod utiskom tog komentara, postao malo odsutan.
* Da li ti smetaju komentari na račun Markove inteligencije?
Ma, ne smetaju mi. Da je stvarno glup i da nemamo nijednu zajedničku temu, ne bih mogla da budem sa njim. Verovatno su ljudi u zabludi jer Marko ima tremu i brine zbog toga kako će sve ispasti, a nije spreman da kontrira sagovornicima. Možda to tako izgleda zbog toga što sam ja brbljiva, a on malo sporije priča pa ljude misle da je glup.
* Doduše, ni ti ga ne štediš, nekoliko puta si ga baš "spustila"?
Pogrešno je to protumačeno, uopšte nisam htela da ga "spustim", već da mu olakšam. Sale i ja smo se pre snimanja dogovorili sa Markom da mu pomognem da se opusti ako bude imao tremu. Tako bih pričala sa njim i da smo bili u našem stanu a njemu je to bilo simpatično i nasmejao se.
* Rekla si "u našem stanu", znači - ipak živite zajedno?
Trenutno živimo zajedno zato što sam ja još uvek u potrazi za stanom, tako da svako ko bude pročitao ovaj tekst a ima dobru ponudu, može da se javi vašoj redakciji.


PLAŠILA SAM SE LUKASA I DŽEJA!

* Kako se prema Marku i tebi ophode stariji pevači?
Miru Škorić poznajem otkako sam izašla iz kuće i sasvim smo u okej odnosima. Što se Kebe tiče, Marko i ja smo bili njegovi favoriti, tako da sam i očekivala da će biti korektan prema nama. Malo sam se bojala Džeja i Ace Lukasa, ali su me, moram priznati, prijatno iznenadili. Svi su bili vrlo fer i korektni prema nama i nisam primetila da nam je neko uputio neki negativni signal. Naprotiv, svi su super, pričaju i zezaju se sa nama kao da se znamo sto godina.

DOK GOD SE OVAKO DOBRO OSEĆAM, NEĆU NA DIJETU! Thumb Up

* Smetaju li ti komantari da si debela i planiraš li da držiš dijetu?
Obično su ljudi, kada me vide uživo, prijatno iznenađeni i kažu mi da izgledam mnogo tanje nego na TV-u. Dok god se ovako dobro osećam, neću držati dijetu. Ko zna možda se za mesec dana ne budem dobro osećala, pa ću morati da smršam. Mislim da ne treba sve žene da izgledaju po klišeu i da imaju dimnzije 90-60-90. Treba da budemo drugačije, jer u čemu je čar ako sve isto izgledamo. Potpuno sam zadovoljna svojim telom. Jedino se kod nas u Srbiji gleda negativno ako imaš "trćastu" guzu koja je malo veća, Džej Lo i Bijonse svake godine osvajaju nagrade za najbolje pevačice, a obe imaju veću zadnjicu od mene. Kod nas još uvek vlada trend anoreksičnih manekenki.
* Marko se požalio da se ugojio pored tebe?
Jeste, to je zato što sam mu pravila neke vojvođanske specijalitete, ali - lepo mu stoji.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:49 pm

BLIC PULS, april 2007.
Moj Marko obožava da se šminka!

Među mnogobrojnim poznatim ličnostima koje su kao promoteri robne marke "svit jirs" (Sweet Years) snimale katalog za novu kolekciju, bila je i Ena Popov, predstavnica za medije te modne kuće, inače zvezda popularnog "Velikog brata" i voditeljka emisije "Zvezde Granda".
U pauzama snimanja Ena je ćaskala sa promoterima, pa je tako Džonija, gitaristu grupe "Negativ" obavestila o veoma važnom detalju iz svog ljubavnog života.
Prvo ga je pitala:
-Je l' voliš da te šminkaju?
On je samo odmahnuo glavom, a ona je nastavila:
-Moj Marko obožava! Prosto uživa u tome!
I dok smo mi tako tako saznali ovu važnu činjenicu, a ostali se spremali za snimanje, Ena je skoknula do kuhinje. Pronašla je hranu, ali od jednog jajeta teško da je mogla da se najede! No, to nije važno jer je ona, kako kaže, samo bila žedna pošto je prethodne noći "zaginula" u gradu.
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:49 pm

Markoooooo i Enaaaaaaaaaaa!!!! ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 281121



ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Mare_i10




E Videla sam ono za Tanju i Antu.....super slicice! Postavljaj i ti ako imas jos od Ena i Marka...Evo jos od mene....


ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Dsc01310
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:50 pm

imam iste te koje i ti, možda čak i ne sve... one koje su na vašoj stranici o njima, te ti ja imam
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2007 2:38 pm

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 11993 Marko i Ena [Story] ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 11993



ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Story_10



ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Enamar10



ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Enamar11
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2007 4:41 pm

Hoppppppppppp,bio Ante za Uskrs s Danijelom u Zadru!!!
U jednom kafiću,njih dva!!
ahahahahahahah!!
Kalle,ćao!!Pusaaaaa!!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2007 4:43 pm

joooj što mi je drago da ste se vas dvije našle,ahahahah,svijet je premali!!!!
Divnoooooooo!!
Tako je nekako i bilo prikazano u predstavi Priče iz 1001 noći!!
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2007 9:01 pm

Jao ljudi danas za malo da vidim Enu i Marka...isla ja sa drustvom na Kosutnjak da igramo bagminton i vidimo ti mi Mikija...dobro....idemo malo dalje vidimo Veselinu, stanemo slikamo se sa njom, popricamo malo i pitamo je jer su svi tu negde posto smo videli Mikija...ona nam kaze da su bili tu, snimali valjda nesto. Mi je, naravno, pitamo za Enu i Marka, a ona nam rekla da su pre par minuta otisli (smrc, smrc, smrc ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 816293 ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 719246 ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 338595 ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 966382 )...
ali preziveli smo i nastavili dalje...Pa smo onda videli Karla, Baneta i Dacu i slikali se i ispricali sa njima! I posle kazu da je petak 13 baksuzan dan!




P.S: Pozdrav za hop i blues!
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2007 9:26 pm

Marko kao voditelj....


ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Marko10
[Vrh] Go down
Sponsored content





ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ENA+MARKO=TANJA+ANTE   ENA+MARKO=TANJA+ANTE - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ENA+MARKO=TANJA+ANTE
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» TANJA I ANTE SLIKE (za k@llu)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: