TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Go down 
+7
Nelson_Blues27
MalaJa
silk82
hop
Admin
Blues
eireen
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:18 am

hehehehehehehe...al te zeznuo buraz, a dobar je
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:19 am

messi je odličan... užitak gledat ga kad igra...
iako mi je u tom derbiju uvijek real malkoc draži
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:20 am

ma od kud mi 100 eura da joj dam???????? hehehehehehe
dosta i ovo aj...imam hrpu slika, budem postavila..... slikala se kraj ronaldinjovog dresa za mene kad već nije mogla kupit ;)
a ja u pragu bila...nama bilo važnije lokat i provodit se, nego vidit barcelonu...štaš mladi, ludi
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:20 am

MalaJa je napisao/la:
messi je odličan... užitak gledat ga kad igra...
iako mi je u tom derbiju uvijek real malkoc draži
mene uvijek rEAL asocira na Dinamo i njima pomaže držđava kad zafali novaca
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:23 am

hop je napisao/la:
ma od kud mi 100 eura da joj dam???????? hehehehehehe
dosta i ovo aj...imam hrpu slika, budem postavila..... slikala se kraj ronaldinjovog dresa za mene kad već nije mogla kupit ;)
a ja u pragu bila...nama bilo važnije lokat i provodit se, nego vidit barcelonu...štaš mladi, ludi

ma mene nisu pustili na maturalac zbog velikog broja izostanaka i malo čudnog odnosa prema školovanju i razrednici
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:25 am

MalaJa je napisao/la:
messi je odličan... užitak gledat ga kad igra...
iako mi je u tom derbiju uvijek real malkoc draži
e pa da, i ja to kažem flower
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:26 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:

ma mene nisu pustili na maturalac zbog velikog broja izostanaka i malo čudnog odnosa prema školovanju i razrednici
ahahahahahaha... zato sam ja bila superićka djevojčica ;)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:26 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:

mene uvijek rEAL asocira na Dinamo i njima pomaže držđava kad zafali novaca
ne diraj mi real i dinemo.....allo..... ;)
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:28 am

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:

mene uvijek rEAL asocira na Dinamo i njima pomaže držđava kad zafali novaca
ne diraj mi real i dinemo.....allo..... ;)

nemogu strašno me nervira ona naljepnica HEP
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:29 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:

nemogu strašno me nervira ona naljepnica HEP
ma di šta, ko di šta vidi? :P
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:30 am

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:

ma mene nisu pustili na maturalac zbog velikog broja izostanaka i malo čudnog odnosa prema školovanju i razrednici
ahahahahahaha... zato sam ja bila superićka djevojčica ;)
mi isto u pragu lokali...raska me obožavala i uvijek sam bila uzorna... bounce bounce
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:32 am

hop je napisao/la:
Nelson_Blues27 je napisao/la:

nemogu strašno me nervira ona naljepnica HEP
ma di šta, ko di šta vidi? :P

kupujem vjetro elektranu ako koga znaš javi mi lol!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:34 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:

kupujem vjetro elektranu ako koga znaš javi mi lol!
lol! lol!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:36 am

MalaJa je napisao/la:

mi isto u pragu lokali...raska me obožavala i uvijek sam bila uzorna... bounce bounce
ajme to je bio maturalac za pamćenje, al išla s nama rospija koju gledat nismo mogli, al bila ok, nitko nije ni pitao za nas, razrednik s nama lokao, došao vidjet kak smo, obožavali smo ga i on nas...na maturalnoj samo moj razred i on s nama do pl 7 zaružili ujutro, profesori se oko 1 pokupili on ostao ;)
legenda od čovjeka, ma car...pazio nas je sve kao da smo mu djeca rođena a ne učenici, njegova žena kad bi došla veli on stalno pričam o vama obožava vas, sve nam pravdao, mi pisali satove, ocjene na izvješća na polugodištu, ma sve nam je davao..... legenda samo takva....
veli mi sestra ima još u kabinetu vašu sliku obješenu-kao razrednu
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:42 am

hop je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:

mi isto u pragu lokali...raska me obožavala i uvijek sam bila uzorna... bounce bounce
ajme to je bio maturalac za pamćenje, al išla s nama rospija koju gledat nismo mogli, al bila ok, nitko nije ni pitao za nas, razrednik s nama lokao, došao vidjet kak smo, obožavali smo ga i on nas...na maturalnoj samo moj razred i on s nama do pl 7 zaružili ujutro, profesori se oko 1 pokupili on ostao ;)
legenda od čovjeka, ma car...pazio nas je sve kao da smo mu djeca rođena a ne učenici, njegova žena kad bi došla veli on stalno pričam o vama obožava vas, sve nam pravdao, mi pisali satove, ocjene na izvješća na polugodištu, ma sve nam je davao..... legenda samo takva....
veli mi sestra ima još u kabinetu vašu sliku obješenu-kao razrednu

meni je razrednica bila mamina frendica s faksa pa sam ja malo bija pustija roge.........da zbaš kako je jadnica plakala kada je došla reć mojoj materi da mi razredno vijeće ne dopušta odlazak na maturalac ....i dan dans se Embarassed Embarassed zbog glupost koje sam radio
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:42 am

hop je napisao/la:
, al išla s nama rospija koju gledat nismo mogli, al bila ok, nitko nije ni pitao za nas, razrednik s nama lokao, došao vidjet kak smo, obožavali smo ga i on nas...na maturalnoj samo moj razred i on s nama do pl 7 zaružili ujutro, profesori se oko 1 pokupili on ostao ;)
legenda od čovjeka, ma car...pazio nas je sve kao da smo mu djeca rođena a ne učenici, njegova žena kad bi došla veli on stalno pričam o vama obožava vas, sve nam pravdao, mi pisali satove, ocjene na izvješća na polugodištu, ma sve nam je davao..... legenda samo takva....
veli mi sestra ima još u kabinetu vašu sliku obješenu-kao razrednu
mene raska na hodniku u hotelu zaustavi da joj piva donesem u sobu zna da ja imam.. ludnica stalno bila predobro je bilo
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:44 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:

meni je razrednica bila mamina frendica s faksa pa sam ja malo bija pustija roge.........da zbaš kako je jadnica plakala kada je došla reć mojoj materi da mi razredno vijeće ne dopušta odlazak na maturalac ....i dan dans se Embarassed Embarassed zbog glupost koje sam radio
ajme, ajme...vjeruj mi i mene bi bilo sram, jadna žena No
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:44 am

MalaJa je napisao/la:

mene raska na hodniku u hotelu zaustavi da joj piva donesem u sobu zna da ja imam.. ludnica stalno bila predobro je bilo
e to mi je prva liga, opuste se samo tako na maturalcu...ludnica živa ;)
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:51 am

hop je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:

mene raska na hodniku u hotelu zaustavi da joj piva donesem u sobu zna da ja imam.. ludnica stalno bila predobro je bilo
e to mi je prva liga, opuste se samo tako na maturalcu...ludnica živa ;)
totalno..jedna profa isto išla rospija inaće..toliko se opustila da nam je predobro bilo s njom... mi kartamo u busu ona dođe sjedne kod nas priča... na povratku bela pod noćnim svjelom od budimpešte do os...osljepili skoro i pjevamo kolektivno cjeli razred... ja gladna ( a stalno sam ) niko ništa nema odem kod raske i ona mi sve što ima za jest da... žena me obožavala strava... na dramsku sam išla kod nje... takve protekcije svijet nije vidio bounce bounce
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:00 am

MalaJa je napisao/la:

totalno..jedna profa isto išla rospija inaće..toliko se opustila da nam je predobro bilo s njom... mi kartamo u busu ona dođe sjedne kod nas priča... na povratku bela pod noćnim svjelom od budimpešte do os...osljepili skoro i pjevamo kolektivno cjeli razred... ja gladna ( a stalno sam ) niko ništa nema odem kod raske i ona mi sve što ima za jest da... žena me obožavala strava... na dramsku sam išla kod nje... takve protekcije svijet nije vidio bounce bounce
hehehehehehehehe bounce bounce bounce bounce
rekla bi meni mama kćeri moja ostarila i ti kad se sjećaš srednnje i osnovne već sada ;)
ma joooooooooj...a mi sva 4 razreda išli zajedno, moj i još ovaj s kojim smo bili super išli u busu na kat, ja sjedila na prvim sjedalima....prekul je tamo...bilo je legendarno, mi na katu...ovi svi dolje...a s nama u busu samo moj razrednik i još jedan prof. (oba tjelesni) ostatak u dr. busu, rospije 3 u onom tamo, s nama nitko ništa, ova dvojica dođu, pa se kese, mi ločemo ko veliki još se našli prije polaska pred školom, a tek kad smo tamo došli, koji nered, nismo mogli sobe dobit, 6 i 5 krevetne, a mi hoćemo nas 4 zajedno i ne možete nam ništa i taman još 4 cure i 3 dečka i sad kao njih trojica i 2 one, a nas 4 ostale zajedno i dr. 2 od one 4, al nećemo mi s njih 2, a ni dečki s one 2, inače oni su bili isti razred, al su se više s nama družili i mi kao aj mi ćemo cure zbog vas, da vas 4 budete s njima biti, kao zgurat ćemo se..... krš lom je bio... na kraju moj cijeli razred kod nas u sobi kao prije izlaska i dolaze žandari i čuvari i 15 po 15 u lift deru se viču, policija došla, nek kazne platimo, mi nečemo, viču poni, moji se svađaju na švabskom, niš oni osim češkog ne znaju...na kraju u disko netko nam prodaje kao ulaznice jeftinije,. al pop.... smo ispalo je skuplje....pa nam još i bus nije htio stat kad smo nakon okršaja krenuli.ajmeeeeeee
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:10 am

nema više nikoga jel?
a odoh i ja onda
ajte laku noć
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:11 am

t. mala je online a ne javlja se
pa di si pobogu nestala
jel te steglo oko srca zbog starih uspomena...hehehehehehe
aj idem ja
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:17 am

hahahaha...
mi išli sami jer se naša raska i ova od razreda s kojim smo htjeli ići ne podnose al nikako... a mi nismo htjeli s razredom s kojim je ona htjela da idemo... a kasnije se toliko skompali s njima izlazili svi zajedno u 4. razredu...
tako da od 5 razreda 4 u pragu bila... 3 zajedno i mi solo...al nama predobro bilo...kod nas 3 u sobi ludilo svako veče... čim smo došli upali nam u sobu 6 likova iz zg..njima zadnje veče... upali oni donjeli cuge u potocima mi pile s njima dok na bus nisu morali u 7 ujutro i onda išle hodat po gradu... svako veče pijanka kod nas ova vino sipa po zidu mi peremo zid... strava...tepih natopljen pivom... glazba trešti...
dečki sjede u sobi i pričaju ( svojoj) raska im dođe srat da su glasni ( 4 dečka u razredu samo pa su se držali zajedno i bili jadni al cure smo bile ekipa strava )... zadnje veče..nitko novaca nema... mi na nekoj livadi ločemo nas 24 cure i pjevamo ko blesave...evo policije.. i platismo mi kaznu za uznemiravanje javnog reda i mira... jedva novce skupile...
a iz diska taksijem stigli za manje od 5 minuta...ono izašla van sporazumjela se s njim..potrpali se u aute dovezli se platili i u sobi bili sve u 5 min..220 km/h vozio luđak
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:18 am

hop JTM čitaj romane ti pišem pičko :mad: nema sad nikud ići
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:20 am

hop je napisao/la:
nema više nikoga jel?
a odoh i ja onda
ajte laku noć
ja bi stvarno triba ići ujutro idem u lov
[Vrh] Go down
Sponsored content





PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.
[Vrh] 
Stranica 27 / 41.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 1.
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: