TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Go down 
+7
Nelson_Blues27
MalaJa
silk82
hop
Admin
Blues
eireen
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:21 am

MalaJa je napisao/la:
hahahaha...
mi išli sami jer se naša raska i ova od razreda s kojim smo htjeli ići ne podnose al nikako... a mi nismo htjeli s razredom s kojim je ona htjela da idemo... a kasnije se toliko skompali s njima izlazili svi zajedno u 4. razredu...
tako da od 5 razreda 4 u pragu bila... 3 zajedno i mi solo...al nama predobro bilo...kod nas 3 u sobi ludilo svako veče... čim smo došli upali nam u sobu 6 likova iz zg..njima zadnje veče... upali oni donjeli cuge u potocima mi pile s njima dok na bus nisu morali u 7 ujutro i onda išle hodat po gradu... svako veče pijanka kod nas ova vino sipa po zidu mi peremo zid... strava...tepih natopljen pivom... glazba trešti...
dečki sjede u sobi i pričaju ( svojoj) raska im dođe srat da su glasni ( 4 dečka u razredu samo pa su se držali zajedno i bili jadni al cure smo bile ekipa strava )... zadnje veče..nitko novaca nema... mi na nekoj livadi ločemo nas 24 cure i pjevamo ko blesave...evo policije.. i platismo mi kaznu za uznemiravanje javnog reda i mira... jedva novce skupile...
a iz diska taksijem stigli za manje od 5 minuta...ono izašla van sporazumjela se s njim..potrpali se u aute dovezli se platili i u sobi bili sve u 5 min..220 km/h vozio luđak
tu sam tu sam......
znači i vi... mi se vozili 2 puta taksijem 2 put skoro poginule......
šta ti rekla 220 na sat.... u zavoje uljeće, kiša pljušti, mi trtarimo, sjelo nas 4 i jedan dečko, strpali ovu pijanu naprijed...ona spava...glava joj pada...prije toga se razljepila na stepenicama metroa...mokri svi,....ovaj juri ko divljak...pomolile smo se mjilju puta jer smo žive stigle, mi bili u dumu na 13. katu
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:21 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:
hop je napisao/la:
nema više nikoga jel?
a odoh i ja onda
ajte laku noć
ja bi stvarno triba ići ujutro idem u lov
aj laku noć
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:24 am

hop je napisao/la:
tu sam tu sam......
znači i vi... mi se vozili 2 puta taksijem 2 put skoro poginule......
šta ti rekla 220 na sat.... u zavoje uljeće, kiša pljušti, mi trtarimo, sjelo nas 4 i jedan dečko, strpali ovu pijanu naprijed...ona spava...glava joj pada...prije toga se razljepila na stepenicama metroa...mokri svi,....ovaj juri ko divljak...pomolile smo se mjilju puta jer smo žive stigle, mi bili u dumu na 13. katu
ma da čovječe ja se pojasa hvatam nas 3 i dečko jedan u autu on naprjed gleda na brzinomjer nije mu svejedno sve se nešt vrpolji mi iza u frasu strava... mi smo u top praha hotelu bili
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:25 am

e da mi bili krajem 8 i početkom 9...taman vikend prije nas 7 slavilo rođendan 18. kod prije u vikendici, tad sam se prvi i zadnji put urokala da nisam znala za sebe..... piva, đus votka, šampanjac za slavljenike i pol litre tekile...i super je bilo samo sam odjednom srokačila na kauč i vele bljuvala ko velika držali me nad kadom, sjedili kraj mene da se u snu ne ugušim bljuvotinom, a ja se digla u podne i veli ova meni oš još bljuvat a ja zbunjeno..ko ja....pa ni nisam bljuvala i onda opet tih tjedan dana zla...s pivom i apsentom i beherovkom...evo mi još u sobi stoji jedna beherovka ;)
a bilo je hladno za po.... mi nitko jakne nismo uzeli....ja hodala u 5 duksi i tenisicama kak sam u trenirci putovala, sve drugo ljetno ponesla
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:30 am

e da a pala ova tu večer nakon što smo čitav grad proodale, ujutro došle u hotel..... budi nas razrednik za izlete...a mi nećemo otvorit lupa on i viče...netko otvori....i mi velimo ne idemo...a njemu rospije srale, pa se on prvi put u životu derao na na...e to kad smo doživjele, ja i ova jedna se obukle u sekundi i juri po stepenicama s 13. kata...ove dve još se oblače..ovoj noga naotekla plava ne može stat...mi jurimo za busom...ove jure niz stepenice, nas 2 uđemo i bus krene...s tim da ostatak urla od smijeha...na kraju mi se deremo idu i ove 2 on vozi i ne staje...ovezao do busne neke i poslao priju da trči po ove 2....ajmeeeeeee.....a ova treća šepa i skakuće...da bi na kraju bus nas odvezao i ipak se vartio po ostatak koji nije trčao kao mi 4 budale
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:31 am

hop je napisao/la:
e da mi bili krajem 8 i početkom 9...taman vikend prije nas 7 slavilo rođendan 18. kod prije u vikendici, tad sam se prvi i zadnji put urokala da nisam znala za sebe..... piva, đus votka, šampanjac za slavljenike i pol litre tekile...i super je bilo samo sam odjednom srokačila na kauč i vele bljuvala ko velika držali me nad kadom, sjedili kraj mene da se u snu ne ugušim bljuvotinom, a ja se digla u podne i veli ova meni oš još bljuvat a ja zbunjeno..ko ja....pa ni nisam bljuvala i onda opet tih tjedan dana zla...s pivom i apsentom i beherovkom...evo mi još u sobi stoji jedna beherovka ;)
a bilo je hladno za po.... mi nitko jakne nismo uzeli....ja hodala u 5 duksi i tenisicama kak sam u trenirci putovala, sve drugo ljetno ponesla
meni se to preko nekolko puta dogodilo...rjeđe u zadnje vrijeme al znala sam se gadno prebit... jedna od boljih kombinejšn mi je bilo kad je netko u bocu pola-pola smješao rakiju i konjak i nitko to nije mogao piti osim nene ofkorz i cure koja se odlučila mjerit samnom... nas 2 smo tako litru toga dernule..naravno da sam ja i vino morala probat domače usput i piva malo... 3 dana bolesne obje
nas 4 ujutro kod mene u dnevnom ležimo po stolu ne možemo gledat u školu trebamo ići još...uđe moja baka...kad nas je vidila odma je izašla van..
ova jedna je u wc-u jela pored školjke da može rigat odma
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:34 am

a ovaj da ne govorim kak smo pol 8 stizali iz vana, a doručak u 7 počinjao u 8 se kretalo na izlete....pa kao do podne razgledavaš, i da ručkove smo imali po pivnicama, na brodu (e tad smo se prvi put najeli, švedski stol bio) i zaspali po klupicama u kabinama...... u top su nas htjeli strpati ove profesorice kao kak nismo niš vidjeli i bla, bla...a mi navalili na stol ko iz gladi da smo pobjegli, do tada smo 5 dana samo na alkoholu i gastalima živjeli jer je hrana fuuuuuuuuuj.... i sad nakon ručka do 6 popodne smo imali slobodno za po gradu pa nas bus kupi kao u hotel, a ko je htio mogo je odmah u hotel, mi naravno....al kao jednom smo ostale, ovi manijačlki kupuju, a ja i prija nećemo, jer svi sve neš isto kupuju, da ne bi ja šta ostali imaju...i dok su se oni svi probavali i gledali mi u svakoj trgovini sjednemo na police ispod obješene robe i zaspemo ;)
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:34 am

bok cure.....falite mi jako :heart: pa sam vas došla samo nakratko pozdraviti...seminar dobro napreduje, danas sam puno napravila, a i morala sam jer sutra mi dolaze nećaci pa mogu prekrižiti učenje...vidim vi izmjenjujete iskustva s maturalca....lijepo :)
oči me peku i užasno sam pospana pa odoh leći....pusa
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:35 am

elektra je napisao/la:
bok cure.....falite mi jako :heart: pa sam vas došla samo nakratko pozdraviti...seminar dobro napreduje, danas sam puno napravila, a i morala sam jer sutra mi dolaze nećaci pa mogu prekrižiti učenje...vidim vi izmjenjujete iskustva s maturalca....lijepo :)
oči me peku i užasno sam pospana pa odoh leći....pusa
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
pusa
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:36 am

elektra je napisao/la:
bok cure.....falite mi jako :heart: pa sam vas došla samo nakratko pozdraviti...seminar dobro napreduje, danas sam puno napravila, a i morala sam jer sutra mi dolaze nećaci pa mogu prekrižiti učenje...vidim vi izmjenjujete iskustva s maturalca....lijepo :)
oči me peku i užasno sam pospana pa odoh leći....pusa
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
pusa laku noć
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:42 am

MalaJa je napisao/la:

meni se to preko nekolko puta dogodilo...rjeđe u zadnje vrijeme al znala sam se gadno prebit... jedna od boljih kombinejšn mi je bilo kad je netko u bocu pola-pola smješao rakiju i konjak i nitko to nije mogao piti osim nene ofkorz i cure koja se odlučila mjerit samnom... nas 2 smo tako litru toga dernule..naravno da sam ja i vino morala probat domače usput i piva malo... 3 dana bolesne obje
nas 4 ujutro kod mene u dnevnom ležimo po stolu ne možemo gledat u školu trebamo ići još...uđe moja baka...kad nas je vidila odma je izašla van..
ova jedna je u wc-u jela pored školjke da može rigat odma
buhahahahahahahaha... ma na meni nikad ne možeš vidjeti da sam pijana, svi se križaju kad im kažem kako umirem od bolova drugi dan...ja glavu pomaknut ne mogu, jer i inače migrene imam....ma okrenut ne mogu...meni treba samo mrak i tišina......i onda zabrijem bit će mi lakše ako se izrigam i tako ja guram prste i nadražim toliko želudac da ako popijem gutljaj vode idem izrigat to....i samo mi se želudac vrti, a do 15 puta letam do wc-a, a kažem ti moji govore pa kad si se toliko orokala uopće pijana nisi bila...a ne uopće....
zadnji put sad ljetos na moru...taman mama došla na 3 dana....a ja se taj vikend skršim i onako kao što sam opisala....dođem u pol 7 izvana, u 1 se dignem bljuvat i do 7 navečer...prije mi zadnji dan na moru tada a ja ni na plažu....sestra i tetka i bratić otišli, prije već bile, mama ostala mene pazit ;) a ja zombij....ma mumija.....doletile one, urliče tetka sva hepi oće ona na finale atp-a (umag) diži se viče mi, ajmo spremaj se, ma ne mogu ja nigdje...ajmo ajmo počelo je idemo...svii se oni spremili, ja još navlačim, treba pogodit leće stavit, našminkat se...sjede oni u autu...lude...bjesne...a ja mumija.... izlazim šprdaju se, al usput i bijesne, nagovaraju bratića (4.god.) da me pita kak sam toliko pila, kak sam pijandura i bla, bla...a meni ni do mene....i završio meč, kak je završio, hvala bogu đoković se sroko...jedva ja čekala ić sjest ;)
prije nadobudne, svi ekipa luda...liču kao zadnji dan atp-a, njima dvjema zadnji dan tamo...guraju mi alkohol pod nos...a ja....ajmeeeeeeee
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:42 am

mala jesi tu još?
ja puno pišem :(
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:54 am

ma joj..more... ovo ljeto nisam propalo zbog prijemnih al 2 godine nas 7 legica u zadru same... prvo se putem već naderemo... u vlaku po rakiji a put 14 sati traje...
svako veče vani do 6 cuga đabe skoro u hostelu..naderemo se..napravimo dernek... odemo van... doručak ne doživimo uopće u 12 se poustajemo do konzuma po neke hrane..pa na plažu i nastavimo spavat tamo... ne moramo se mi mazuckat s kremicama jer imamo zaštitni omotač od akloholnih isparavanja.. pa na ručak pa malo odspavamo ... do plaže na 2 sata da se iskupamo i onda opet sve... kući sam došla s 50 lipa jedne godine a druge s 4 kune...ništa kupila nisam...sve sam popila... strašno
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:55 am

hop je napisao/la:
mala jesi tu još?
ja puno pišem :(
tu sam...neću ja bez pozdrava uteč :heart:
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:57 am

MalaJa je napisao/la:
ma joj..more... ovo ljeto nisam propalo zbog prijemnih al 2 godine nas 7 legica u zadru same... prvo se putem već naderemo... u vlaku po rakiji a put 14 sati traje...
svako veče vani do 6 cuga đabe skoro u hostelu..naderemo se..napravimo dernek... odemo van... doručak ne doživimo uopće u 12 se poustajemo do konzuma po neke hrane..pa na plažu i nastavimo spavat tamo... ne moramo se mi mazuckat s kremicama jer imamo zaštitni omotač od akloholnih isparavanja.. pa na ručak pa malo odspavamo ... do plaže na 2 sata da se iskupamo i onda opet sve... kući sam došla s 50 lipa jedne godine a druge s 4 kune...ništa kupila nisam...sve sam popila... strašno
heheheehhehehehe...ma to je to..... to je ljetovanje......
ja ineče imam dosta prijatelja i rodbine na moru, pa sam po 2 mj. negdje potez istra-dalmacija, zadnje 2 god. uglavnom umag...omiš po tjedan dana...al ovoga...bilo je super u srednjoj pa od 20.6. do 30.8. moš bit, a sad od 15.7. do 15.8. uvrh glave, samo učenje i ispiti nažalost
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 3:58 am

MalaJa je napisao/la:
hop je napisao/la:
mala jesi tu još?
ja puno pišem :(
tu sam...neću ja bez pozdrava uteč :heart:
hehehehehehe...ma vidim nema te dugo, ja već skoro pošla, al opet razmišljam valjda bi pozdravila :heart:
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:02 am

ma ludnice same... đizs u školi sam s profesorima na vježbama pravila liker od menete i pila... na stručnoj eskurziji... dolazim pred bus u 7 ujutro s litrom viskija u torbi...legica 7 deci rakije... ova 4 litre bambusa i 3 litre vina ova pola litre mastike... u pola 9 ujutro smo krenule... još tamo imale neki dernek organiziran i cugu i sve prestala sam pit drugi dan u 10 navečer..i za ručkom mi je profesor vino točio...smjeh
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:04 am

o bože....al fkat same ludnice...nemoš vjerovat...mi di god dođemo ljudi u čudu gledaju u nas koliko možemo popiti...a mi ono...a iz siska smo....i na kraju...pazi ušokirala sam se kad sam čula...a da, da...sisčani su poznati po tome ;)
na maturalcu prija pila apsent i beherovku i mi svi da ublažimo ljevamo pivu..a ona votku :)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:07 am

ma ne mogu ti se ja sad ovako ni sjetiti svega.... postala bi slike da bolje dočaram...al ovaj...ne daj bože da netko sazna za ovo pa vidi....strpali bi me u top taj tren.... možda ti na mail pošaljem koju kad izvučem..... ;)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:08 am

ali ovaj kako digitalne fotiće nije baš imalo puno ljudi gotovo nitko kad smo na maturalc išli tako su te slike samo one normalne, nemam u kompu, al ak premjestim pošaljem ti koju...od pišanja nasred metroa pa nadalje.... ;)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:08 am

al ne ja, ne ja...ja sam dobra i uzorna, ja sam samo slikala takve ;)
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:09 am

hop je napisao/la:
o bože....al fkat same ludnice...nemoš vjerovat...mi di god dođemo ljudi u čudu gledaju u nas koliko možemo popiti...a mi ono...a iz siska smo....i na kraju...pazi ušokirala sam se kad sam čula...a da, da...sisčani su poznati po tome ;)
na maturalcu prija pila apsent i beherovku i mi svi da ublažimo ljevamo pivu..a ona votku :)
hahaha...meni se svi čude kad piju samnom... ovi iz škole tko me nije znao dobro prije..izađe samnom ono ja koa odlikašica sva neka uzorna miljenica profesora po natjecanjima...izađem van i popijem duplo više od njih svih... ono svi affraid ... nedavno mi legica rekla da ona neće slavit rođendan jer mi svi previše pijemo kao samo meni treba gajbu piva i litru žeste kupit...
a pivo i tekila to je kombinacija...samo i drugi dan smo krevet i ja isto kombinacija
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:10 am

hop je napisao/la:
ali ovaj kako digitalne fotiće nije baš imalo puno ljudi gotovo nitko kad smo na maturalc išli tako su te slike samo one normalne, nemam u kompu, al ak premjestim pošaljem ti koju...od pišanja nasred metroa pa nadalje.... ;)
može može... bounce bounce bounce da se smijem malo...
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:12 am

MalaJa je napisao/la:

hahaha...meni se svi čude kad piju samnom... ovi iz škole tko me nije znao dobro prije..izađe samnom ono ja koa odlikašica sva neka uzorna miljenica profesora po natjecanjima...izađem van i popijem duplo više od njih svih... ono svi affraid ... nedavno mi legica rekla da ona neće slavit rođendan jer mi svi previše pijemo kao samo meni treba gajbu piva i litru žeste kupit...
a pivo i tekila to je kombinacija...samo i drugi dan smo krevet i ja isto kombinacija
hehehehehehehe, trebala bi ti s nama zaružiti jednom pa da vidiš, kako bi ti školjka i krevet bili najbolji drugovi dr. dan ;)
al to me tek zadnjih pol godine očelo, inače mi strusimo litru votke i nikome ništa i gledamo o j.... te stvarno postadosmo kronerice, al počelo to učenje, pa neizlaženje i eto čim rezultira...odmah glavoboljama ;)
a što je najbolje i moja cijela ekipa svi super, uzorn đaci, studoši....a ono...ajmeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:14 am

MalaJa je napisao/la:
hop je napisao/la:
ali ovaj kako digitalne fotiće nije baš imalo puno ljudi gotovo nitko kad smo na maturalc išli tako su te slike samo one normalne, nemam u kompu, al ak premjestim pošaljem ti koju...od pišanja nasred metroa pa nadalje.... ;)
može može... bounce bounce bounce da se smijem malo...
čim nađem koji dan....sutra me nema, ni preksutra...pa sam u umagu dr. vikend...a i učit moram...tjedan nakon toga može..... uzet ću malo vremena prelistat stare fotke, koje iovak tu i tamo gledam pa rikavam od smijeha, al i tuge mogu ti reć ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 28 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.
[Vrh] 
Stranica 28 / 41.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 1.
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: