TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.

Go down 
+7
Nelson_Blues27
MalaJa
silk82
hop
Admin
Blues
eireen
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Next
Autor/icaPoruka
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:17 am

hop je napisao/la:
hehehehehehehe, trebala bi ti s nama zaružiti jednom pa da vidiš, kako bi ti školjka i krevet bili najbolji drugovi dr. dan ;)
al to me tek zadnjih pol godine očelo, inače mi strusimo litru votke i nikome ništa i gledamo o j.... te stvarno postadosmo kronerice, al počelo to učenje, pa neizlaženje i eto čim rezultira...odmah glavoboljama ;)
a što je najbolje i moja cijela ekipa svi super, uzorn đaci, studoši....a ono...ajmeeeeeeeeeee
za ne povjerovat...ova s faksa jedna kao idemo nas 2 lokat ajde reko... nas 2 i litra votke... ona 3,5 deci popila ja ostalo...ona polu mrtva valja se po podu ja ju skupljam...strava a popila duplo više...e jebote reko stvarno sam zaglibila No .... da me mama vidi kad rakiju ko vodu potegnem onak balončići idu kao pijem iz boce... jedna cura mi je rekla jednom alo alo to je rakija ne voda..a ovi moji kao ma da..nisi ti ništa vidjela... strašno...mater bi me se preko oglasa odreka onda bi me desire mogla posvojit... :D
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:18 am

hop je napisao/la:
čim nađem koji dan....sutra me nema, ni preksutra...pa sam u umagu dr. vikend...a i učit moram...tjedan nakon toga može..... uzet ću malo vremena prelistat stare fotke, koje iovak tu i tamo gledam pa rikavam od smijeha, al i tuge mogu ti reć ;)
ma kad stigneš..nema beda :heart: bounce
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:19 am

hop oćemo mi na spavanje? ko vještice smo nismo ošle pit pa pričamo o alkoholu cjelu noć...kronerice proklete
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:20 am

MalaJa je napisao/la:

za ne povjerovat...ova s faksa jedna kao idemo nas 2 lokat ajde reko... nas 2 i litra votke... ona 3,5 deci popila ja ostalo...ona polu mrtva valja se po podu ja ju skupljam...strava a popila duplo više...e jebote reko stvarno sam zaglibila No .... da me mama vidi kad rakiju ko vodu potegnem onak balončići idu kao pijem iz boce... jedna cura mi je rekla jednom alo alo to je rakija ne voda..a ovi moji kao ma da..nisi ti ništa vidjela... strašno...mater bi me se preko oglasa odreka onda bi me desire mogla posvojit... :D
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
bar bi desire na kraju sretna bila lol!
samo morala bi ti kuvat i spremat, a ne bi više toliko lokala ;)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:21 am

MalaJa je napisao/la:
hop oćemo mi na spavanje? ko vještice smo nismo ošle pit pa pričamo o alkoholu cjelu noć...kronerice proklete
lol! lol! lol! lol!
baš htjedoh predložit, jer moja majka misli da učim, pa bi bilo vrijeme da ne pretjerujem baš ;)
ovaj morala bih onda poć
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:22 am

a niš...da se ne preforsiram učeći ;)
ajmo....
čujemo se
laku noć, kiss :heart: :heart:
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:22 am

ajde laku noć :heart:
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 4:23 am

btw- ja sam sad malo ovaj na cedeviti..... inače, sad sam na dijeti pa sam na vodi...al mogu ti reć...da mi se već svi dive i govore da prelaze na cedevitu jer sam ja luda skroz kad je popijem ;)
ne da mi se busom pa ja idem autom i ločem cedevitu ;)
sad ajmooooooooooo
laku noćććććććććććććććć
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 12:19 pm

majko moja mila, ja sam pijan samo od čitanja ovih postova dotičnih curica pale :dizzy:
ne znam što kazat:affraid:
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 2:19 pm

Admin je napisao/la:
majko moja mila, ja sam pijan samo od čitanja ovih postova dotičnih curica pale :dizzy:
ne znam što kazat:affraid:
e moj Armine,ti ili si zaboravio kako je imati 17,18,19 ili si zbilja bio za primjer decko???

Ili pomalo staris affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 5:19 pm

Admin je napisao/la:
majko moja mila, ja sam pijan samo od čitanja ovih postova dotičnih curica pale :dizzy:
ne znam što kazat:affraid:
buhahahahahaha, pa ovo su priče iz srednjoškolskih dana, nemoj mi reć da si ti bolji bio ;)
pravi uzoran mamin sin, je li?
pa kažem počela sam starit i prešla na cedevitu ;)
hehehehehehehehehe
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 5:20 pm

a ovoga ja vam idem za zg evo za koji sat, pa vas pozdravljam do sutra, preksutra......
uživajte
adio
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 6:26 pm

ajde hop uživaj lijepo se provedi...ja idem učit sad kao lol!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 10:11 pm

hop je napisao/la:
a ovoga ja vam idem za zg evo za koji sat, pa vas pozdravljam do sutra, preksutra......
uživajte
adio
aaaaaaaaaaaaaa??????????????
A TAKO ZNAČI!!!
srami se!! lol! lol! lol!

Nego ovoga ja vam ne idem za Zg ni nigdi,nego sam gledala emisiju
Epicentar i dobila strahoviti poriv da napišem jedan mail,tako da sad malo kao skupljam informacije po netu i pišem mail,da ne pogriješim u nekoj činjenici. :) :D :D :D
inaće tu cam....... cheers
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimened oľu 11, 2007 10:12 pm

MalaJa je napisao/la:
ajde hop uživaj lijepo se provedi...ja idem učit sad kao lol!
riječ izvučena iz konteksta je "kao",kiss!!! cheers
[Vrh] Go down
MalaJa
bravo
bravo
MalaJa


Female
Broj postova : 668
Age : 37
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 12:13 am

Blues je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
ajde hop uživaj lijepo se provedi...ja idem učit sad kao lol!
riječ izvučena iz konteksta je "kao",kiss!!! cheers
pa kao da...šta misliša da sam učila nešto stvarno? naravno da nisam bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 12:57 am

MalaJa je napisao/la:
Blues je napisao/la:
MalaJa je napisao/la:
ajde hop uživaj lijepo se provedi...ja idem učit sad kao lol!
riječ izvučena iz konteksta je "kao",kiss!!! cheers
pa kao da...šta misliša da sam učila nešto stvarno? naravno da nisam bounce bounce bounce
ha,ha,a oćeš ti oćeš,inaće ne bi sve davala odma u tim kolkvijima!;);)
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 12:59 am

evo i mene Blues nisi sama
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 1:00 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:
evo i mene Blues nisi sama
e Amen Bože:):):)
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 1:01 am

što se radi?Ima li koja curica??Ništa novo??;);)
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 1:02 am

jel ovo Predator na slici,akako se ovaj jelen tu našao??
Gledala film par puta,al ga se ne sjećam??Mislim jelena??
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 1:03 am

malo meditiram spava sam popodne cili sam nikakav evo pijen bilu kavu i kokokolu
[Vrh] Go down
Nelson_Blues27
već 3 stars
već 3 stars
Nelson_Blues27


Male
Broj postova : 312
Age : 43
Lokacija : from PM
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 1:05 am

Blues je napisao/la:
jel ovo Predator na slici,akako se ovaj jelen tu našao??
Gledala film par puta,al ga se ne sjećam??Mislim jelena??
ma kaki predator to sam naša na netu neki funny pics il nešto takovo
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 1:05 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:
malo meditiram spava sam popodne cili sam nikakav evo pijen bilu kavu i kokokolu
lipa kombinacija!
inaće moji su se zgražali cijeli život,jer kad sam bila manja iza ribe sam pila bijelu kavu,a sad sokkkkkkkkkkk affraid
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitimepon oľu 12, 2007 1:06 am

Nelson_Blues27 je napisao/la:
Blues je napisao/la:
jel ovo Predator na slici,akako se ovaj jelen tu našao??
Gledala film par puta,al ga se ne sjećam??Mislim jelena??
ma kaki predator to sam naša na netu neki funny pics il nešto takovo
ja ti kažem da je to predator,ček malo..........saš viditi...........
[Vrh] Go down
Sponsored content





PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Empty
PostajNaslov: Re: PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.   PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4. - Page 29 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PETAR PETRU PLETE PETLJU PA IDEMO I MI :-) NO 4.
[Vrh] 
Stranica 29 / 41.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Next
 Similar topics
-
» IDEMO SVE NANOVO NO 1.
» IDEMO SVE NANOVO NO 2.
» IDEMO SVE NANOVO NO 3.
» IDEMO SVE NANOVO-SPAM NO.5!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: KATEGORIJA Br. 1 :: MOLIM OBAVEZNO PROČITATI-
Forum(o)Bir: