TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BB - ŠTAMPA

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Male
Broj postova : 895
Age : 45
Lokacija : http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/9479/
Registration date : 20.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 4:49 pm

Osvrti na BB
[Vrh] Go down
https://ekipa.niceboard.com
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 5:14 pm

e super, moram u grad, jurim... kad dođem nastavljam tu.....
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 8:44 pm

Ni za čim ne žalim. Ponavljam ono što sam rekao kad sam izašao iz kuće. Što je unutra bilo između mene i Tanje, završilo je onog trenutka kad sam izašao. Ako budem s njom, to je samo naša stvar i to nitko ne mora i neće znati, kaže Ante iako je po izlasku iz kuće vikao da počinje "novi život".
Mnogi su mu forumaši nakon te izjave zamjerili da je licemjeran jer se u kući ponašao kao da mu je jako stalo do Tanje.
- Baš me briga što ljudi pričaju o meni, ja se zbog ničega ne kajem. Ne znam u biti što je sve točno prikazano, ovih dana ću pregledati snimke da znam. Ja se nisam prešetavao po kući gol kako bih se ljudima svidio, ali nisam licemjeran, i što sam rekao i učinio, neću demantirati - odlučan je Ante.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 8:45 pm

STARS:

Prvo je prebacilo njega, pa gledatelje, pa su ga izbacili iz showa...Ante Seljak Jakovčev vratio se u svoju Opatiju nakon gotovo tri mjeseca izolacije od vanjskog svijeta, tijekom čega se družio s Tanjom i ostalim ukućanima.
Dosta si dobro stajao u kući, a onda je gledatelje prebacilo...Što misliš zašto?
Da, kao što je mene prebacilo tako je i njih...Vjerojatno im se nije svidjela ta situacija s Tanjom, što da kažem...Ispalo je tako, u toj kući ne možeš baš normalno razmišljati. Unutra si sam, nemaš koga...Tanja mi je tu bila najbliža, najviše sam bio povezan s njom.
Dobro ste se povezali, pogotovo onog dana kad si mislio da traje sat privatnosti...
Vidio sam da je to prikazano kao da smo išli do kraja, ali uopće nismo. Pokušali smo, istina, i onda se mrdnula Violeta-jer je i ona bila s nama u sobi-pa smo stali, pa sam ja išao do wc-a i onda smo opet počeli, ali Violeta se opet okrenula tako da na kraju nismo uopće nastavili...Rekli su mi da je bilo kao zamagljeni moj donji dio, kao da sam bio gol, što mi je totalno bezveze jer znam da sam čitavo vrijeme na sebi imao gaćice. Glupo mi je što je to ispao kao prvi seks u kući jer nije, nije uspio biti pa su ljudi stvorili neku sliku o nama... Mi smo si bili svašta-i najbolji prijatelji, i cura i dečko, i neprijatelji...Ono što se događa u dvije godine, mi smo saželi u dva mjeseca.
Zbog čega ti je onda bio bed?
Jer sam znao zašto sam ušao u kuću i što sam sve govorio. Ove godine sam bio u Međugorju i otada sam se dosta promijenio te sam htio ljudima pokazati neke stvari. Možda sam previše govorio o tome, no nakon mjesec dana u kući pomalo se izgubiš...Ali drago mi je, to me iskustvo promijenilo na bolje.
Bili ste si super, onda tebe prebaci, baš nakon toga. Je li to lijepo?
Tanja je super cura, ne mogu reći ni jednu ružnu riječ o njoj, možda je ponekad ispala glupa ili nešto, kao ne zna matematiku, ali ima puno vrlina pred kojima se druge cure mogu sakriti, ne samo što se tiče izgleda...
Ali-tako ti je mala moja kad ljubi Ante?
Između nas dvoje bilo je osjećaja, nije to bilo ono-moram se ispraznit'...Cura je takva da bi je svatko poželio. Kad sam ja prema njoj osjećao i kad sam htio, ona prema meni nije mogla zbog dečka vani, onda je došlo pismo, a onda je mene prebacilo...Vidio sam čemu to vodi, da to ide malo dalje pa sam joj rekao kako je najbolje da to završimo u kući jer nisam htio da ondje furamo neku romantičnu vezu, moglo je biti i „gorih“ ljubavnih scena.
Pa si je otkantao?
Ma Tanja sve zna...Ona razumije mene, ja ne volim pokazivati neke stvari pred drugima, a kamoli kada gleda milijun ljudi. Da smo negdje drugdje, sami...Neke intimne stvari volim samo toj osobi govoriti, a kad vidim kamere oko sebe, to me trenutno baci u bed.
Dakle?
Ne znam...Dubrovnik-Opatija...To mi se čini predaleko, veza na daljinu ne uspijeva nikad...
Kad naprave most do Pelješca, tamo si začas...
Ona i ja ćemo se naći negdje na kavi, proveli smo lijepe trenutke zajedno...No tek kada izađeš, opet se malo vratiš na zemlju.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 8:53 pm

dubrovački vjesnik

BIG BROTHER: TANJA JOVANOVIć I ANTE SELJAK JAKOVčEV - BEZ ANTE, ALI U FINALU

BB - ŠTAMPA 4cryaz5
Što je bilo u kući, u kući je i završilo, rekao je čim je zakoračio u vanjski svijet famozni Ante iz Big Brother kuće, rasplinuvši tako i posljednja nadanja nježnijeg spola da će se na kraju pokazati dobrim dečkom iz susjedstva. Okarakteriziravši se na kraju balade tek prosječnim seljakom i grešnim muškarcem, priznavši doduše javno da je u njemu problem (hvala ti, Ante, sad mirnije spavamo), Ante je zasada dao zadnju riječ u posljednjem nastavku najpoznatije BB trakavice «Tanja i Ante» koju smo tri mjeseca pratili na našim malim ekranima. Hoće li ova priča završiti «hepiendom»? Teško uz ovakvog, «karakternog» teškog, glavnog muškog lika!
Podsjetimo. Ante se «napalio» na Tanju! Odolijevao je napasti, sve dok Tanja nije dobila pismo od svojih. Potom se prepustio užitcima, a onda ga je počela mučiti savjest. Ipak, tijekom konstantne bitke između dobra i zla koja se vodila u njemu, Ante Tanju cijelo vrijeme drži na laganoj vatrici. Malo ju voli, malo ona nije za njega... Odnos koji je ispočetka «mirisao» na romansu, pretvorio se u reality show horor. Ante koji nas je u rujnu oduševljavao izgledom, spikom, stavom i uvjerenjima, u studenom je pokazao svoje hladno srce. Zašto mu je Tanja prestala biti «napeta» kad ju je dobio, misterija je koja je prisutna u žensko – muškim odnosima otkad je svijeta, a po svemu sudeći ni Tanja i Ante nisu uspjeli preživjeti često puta okrutno «jutro poslije». Međutim, sve to ne opravda Antu koji je imao izbor «odraditi» prekid džentlmenski, ali ipak je izabrao suroviju varijantu i «ostavio» Tanju javno pred cijelom Hrvatskom. Iako se cijelo vrijeme busao u prsa da on privatne stvari drži privatnima.
Tanja još misli na Antu i nada se da će se njihov odnos nastaviti u vanjskom svijetu. Bez obzira na to hoće li Tanja ostati i bez drugog Ante, ipak je u cijeloj ovoj priči pobjednica. Tanja je izravno ušla u finale Big Brothera, a Ante je ispao prije polufinala. (iv)

Još jedno pismo podrške Tanji
Samo naprijed, Tanja!
Nakon što smo u prošlom broju objavili pismo podrške Tanji od strane jedne čitateljice, telefoni u redakciji nisu prestajali zvoniti. Svi mahom staju na Tanjinu stranu, a na našu adresu je stiglo još jedno pismo:
«Nadovezala bih se na pismo reagiranja čitateljice koja piše o Tanji iz BB kuće objavljenom u prošlom Moskaru. Samo mogu reći da se u potpunosti slažem s gospođom koja daje podršku Tanji. Što je to toliko strašno što cura ne zna neke stvari? Bilo bi sramota da se prijavila na kviz znanja, a da ne zna osnovne stvari. Burno reagiraju samo oni koji nisu dovoljno sigurni u svoje znanje pa se idu praviti pametni i oni koji ne znaju razlučiti što je reality show, a što kviz znanja. Samo naprijed, Tanja!!!! (podaci poznati Uredništvu)


Zadnja promjena: ; čet oľu 08, 2007 11:04 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 8:56 pm

24 sata

DANIJEL Cure navijaju za Cunog. Dragica bi voljela da pobijedi Danijel jer to najviše zaslužuje. Istog su mišljenja Violeta, Lea, Ana kao i Nikša, koji smatraju da je Danijelu pobjeda najpotrebnija.
TANJA Ni Ante ne navija za svoju Tanju. Ni jedan od stanara ne predviđa da će milijun osvojiti Tanja. Nemam pojma. Ne znam ništa ni ne mislim ništa-rekao je Ante o pobjedniku.
TOMISLAV Pobjeđuje jer kuha i čisti. Splićanka Lea misli da će pobijediti Tomislav iako bi voljela da to bude Danijel. Tomo kuha, čisti, pere i svima radi frizure pa je svima najbolji, smatra ona.
YAMEISY Favoritkinja. Violeta navija za Yameisy jer joj je draga, a Simonu je Kubanka favorit jer je najkonkretnija osoba u kući. Ana, Dragica i Zoran također se klade na njezinu pobjedu.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 8:58 pm

Pobjednik Big Brothera je - Danijel

"GLEDATELJI su izabrali pobjednika koji je osvojio milijun i 250 tisuća kuna. Pobjednik Big Brothera 2006. je - Danijel!"
"GLEDATELJI su izabrali pobjednika koji je osvojio milijun i 250 tisuća kuna. Pobjednik Big Brothera 2006. je - Danijel!" - priopćio je nešto prije ponoći Big Brother svima okupljenima ispred Kuće, gdje su se na bini nalazili i super-finalisti Tomislav i Danijel.

Danijel je dobio 51.7 posto glasova gledatelja, a Tomislav 48.3 posto.

"Hvala svima koji su glasali za mene. Jebemu mu mater! Ovo je nešto najlipše" - rekao je Danijel nakon proglašenja pobjednika.

*

Najmanje glasova gledatelja u finalu dobila je Yameisy i ona je prva napustila Kuću, nakon nje Kuću je napustila Tanja.

Prva je kuću napustila Yameisy za koju je glasalo 13.2 posto gledatelja. "Sretna sam i hvala svim mojim Porečanima." - rekla je uzbuđena Yameisy.

"Sve je bilo lijepo, plakala sam se smijala, u srcu će mi ostati svi stanari i Big Brother. Ja bih voljela da pobijedi Danijel, ali drago bi mi bilo i za Tanju" - rekla je Yameisy nakon dolaska u studio.

"Sa Simonom što je bilo? Lijep je dečko, simpatičan." - odgovorila je na pitanje Antonije o Simonu.

Zatim joj je Antonija rekla neka zatvori oči. Pred nju je došla njena majka. Uslijedio je dugi zagrljaj i suze radosnice.

"Dobila sam milijone" - rekla je Yameisy nakon što se izgrlila i izljubila s majkom koju nije vidjela skoro dvije godine.

Druga po redu Kuću je napustila Tanja.

"Čudno se osjećam." - rekla je Tanja po izlasku.

"Mislila sam da ću izaći četvrta, a izašla sam treća. Sretna sam. Ne znam za koga navijam. Tomislav mi je super, kao brat mi je bio, ali i Danijel mi je drag" - rekla je Tanja u studiju.

Nakon njih dvije iz Kuće su zajedno izašli Tomislav i Danijel.

*
Ispred BB kuće uz voditeljicu Antoniju Blaće nalazila se i grupa Colonia, čija je pjesma "Do kraja" himna Big Brothera

"Naš novi CD "Do kraja" jednostavno morate imati. Iznenadite svog dragog za blagdane. Seksajte se uz naš CD. Seks je najbolji." - poručila je Indira gledateljima.

"Daj Bože da Danijel osvoji nagradu. Ali ja ne znam, ne mogu govorit o tome. Mislim da će ako dobije nagradu pomoći i drugim ljudima" - rekla je Danijelova mama kristina.

"Jako sam ponosna na Tanju, a tko bude imao sreće taj će odnijeti nagradu. Nisam razmišljala o tome hoće li Tanja odnijeti nagradu" - rekla je Tanjina majka Marija.

"Nisam očekivala da će doći do finala. Ljudi će odlučiti o tome tko će dobiti nagradu. Ja mislim da će on nagradu dat u neku društvenu ustanovu" - rekla je Tomislavova majka Luiza, a njegova baka je dodala kako je prezadovoljna svojim unukom.

Yameisy i njena mama nisu se vidjele godinu dana, a budući je finalistkinja RTL je s Kube doveo njezinu majku Juanu kako bi iznenadio Yameisy. Njena prijateljica Anđela rekla je kako bi bilo dobro prvo dovesti liječnika, pa zatim joj dovesti majku.

"Bila bih sretna da Yameisy pobijedi, i molim Boga za nju" - rekla je Yameisyna majka.

U studio Big Brothera zatim su ušli svi bivši stanari Big Brother kuće.

"Tanji želim sreću kao i svima njima, mi smo kao jedna obitelj, živjeli smo skupa. Vjerujem da kad Tanja izađe, kad prođe neko vrijeme, da ćemo izgladiti sve" - rekla je Lea.

"Bio bih sretan da Yameisy pobijedi, naravno. I da netko drugi pobijedi također bih bio sretan, ali Yameisy mi je favorit" - rekao je Simon.

Zoran bi nagradu dao Danijelu.

"Mislim da je Danijel bio najiskreniji u Kući i on je moj favorit" - rekla je Ana dodavši kako nema ništa loše za reći o drugim stanarima. Dragica se složila s Anom.

"Moj favorit je Tanja. Dogovorili smo se da ćemo ići u Las Vegas, ako jedno od nas osvoji nagradu. Mislim da zaslužuje pobjedu, iskrena je cura, nasmijavala me, zabavljala. Podršku mi je pružala." - rekao je Ante.

Antonija je bivšim stanarima priopćila kako će moći nakratko ući u Big Brother kuću. Stanari su nešto prije pola deset ušli u Kuću. Iako je Ante govorio kako od veze Tanje i njega neće biti ništa, po dolasku u kuću Tanja mu se bacila u zagrljaj nakon čega je uslijedio dugi francuski poljubac.

Nakon što su se izgrlili i izljubili, Big Brother im je priopćio kako se želi zahvaliti svakom od stanara. "Bilo je to 14 tjedana za pamćenje. Big Brother se nada da će vam boravak u kući ostati u dobrom sjećanju, jer Big Brotheru sigurno hoće" - rasplakao je stanare Big Brother.

Finalisti u Ispovjedaonici govore zašto zaslužuju pobjedu

Antonija je svakom stanaru objasnila kako treba navesti zašto bi upravo on(a) osvojili nagradu.

Danijel je bio prvi. "Kako bih ja to rekao? Ne mogu ja to. Ne znam što bih rekao. Meni je to tako teško reći. Neugodno mi je. Iskreno." - rekao je Danijel.

Druga na redu bila je Tanja. "Ne znam. Ja sam otvorena osoba, smijem se zafrkavam, možda ljudi to vole. Mogu još reći da me mama dobro odgojila." - rekla je Tanja.

Tomislav je kazao kako nije očekivao da će doći do finala. "Srce nije kamen" - poručio je gledateljima.

Yameisy je ušla posljednja. "Pokazala sam kako sam dobra osoba, pomoći ću svima i svojoj obitelji i svojima u Poreču." - rekla je Yameisy.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 11:07 pm

dubrovački vjesnik:

TANJA JOVANOVIć, DUBROVAčKA STANARKA BB KUćE - ANTE I JA SE VOLIMO!

BB - ŠTAMPA 2ilfuow
Iako nije osvojila milijun i 250 tisuća kuna, Tanja Jovanović ponosno je s broncom oko vrata izašla u prošli petak iz najpoznatije kuće u Hrvata. Nenaviknuta davati intervjue, nećkala se hoće li komentirati sve što se u tri mjeseca njenog boravka u kući dogodilo, ali na kraju je ipak pristala. Za list iz njenog Grada, govorila je otvoreno i bez zadrške.
Kako je biti doma nakon tri mjeseca izolacije?
- Savršeno! Još ne mogu vjerovati da sam tu! Biti vanka je napeto! Bila sam jučer u Gradskoj na piću, otpjevala Severininu pjesmu Virujen u te, mnogi su mi se javljali, pozdravljali me…Da budem iskrena, još nisam svjesna što mi se događa…
Jesi li pročitala sve što se o tebi pisalo u novinama proteklih mjeseci, pogledala emisije BB – a… Što misliš kako su te ljudi vani doživjeli?
- Još sam u kući pitala Antu kakvi su komentari vani na mene i rekao mi je da situacija nije bajna, ali da se držim. U ovih par dana koliko sam doma uspjela sam pročitati većinu toga što je napisano o meni, pogledala neke od emisija BB – a… Ne znam što bih rekla na sve to osim da me briga što oni koji me ne poznaju misle o meni. Ja sam u Kući bila onakva kakva sam i vani, i normalno mi je što postoje oni kojima se ne sviđam. Važno mi je da su uz mene moji doma i oni koji me vole. Ovim drugima samo bih poručila da ne sude o onome što ne znaju. Teško je biti izoliran u kući s ljudima koje prvi put vidiš u životu, a moraš se naviknuti na njih, na njihove mane… Teško je živjeti u BB Kući, ali to mogu shvatiti samo oni koji su u njoj bili.
Dosta prašine podiglo se oko tvojih izjava, primjerice, da ne znaš gdje su Vinkovci, Slavonija, što je PDV, JMBG…
- Ma znam ja što je PDV, samo što su kamere snimile onaj trenutak kad sam ja rekla ‘ma briga me što je PDV, kao da moram znati što je…’ A što se tiče Vinkovaca i Vukovara, nije da ne znam gdje su, nego jednostavno nisam puno putovala, ali u budućnosti to namjeravam učiniti. Evo, već sutra putujem u Italiju, u Milano…
Sramiš li se svog neznanja?
- Ne! Mlada sam i još stignem o svemu sve naučiti. Ja sam, ponavljam, bila iskrena i ništa nisam skrivala pa tako ni to da o nekim stvarima ništa ne znam. Drugi su bili proračunati, svjesni kamera oko sebe i pravili su se pametni. Svejedno, ne mislim se previše opterećivati onim što je bilo, idem dalje!
Što je s Antom iz kuće? Jeste li u vezi?
- Da, skupa smo! Volimo se, stalo nam je i mislim da će naša veza potrajati!
Jesi li primijetila da je Ante u Kući stalno mijenjao svoje ponašanje prema tebi? Malo te volio, malo se odmicao od tebe?
- Neugodno je voljeti se pred kamerama! A to znaju samo oni koji su bili u Kući! Veze su teške i bez milijunske publike, to svi znamo. Anti je bilo neugodno jer nije znao kako će njegovi reagirati na našu vezu, a meni je bilo lakše jer su mi sestre i mama poslale u pismu poruku da smo Ante i ja ‘preslatki’. Nas dvoje se stvarno volimo i mislim da je naša veza posebna!
Hoće li potrajati s obzirom na činjenicu da ne živite u istim gradovima?
- Vjerujem da hoće. Ja ću uskoro poći u Opatiju kad se situacija malo smiri, a onda će on doći u Dubrovnik.
Znači, nije ti baš lako biti u Gradu ovih dana?
- Dubrovnik je moj grad, nitko mi ne može reći da nije, i ja ga volim najviše na svijetu! Isto tako, svjesna sam da smo mi jako mala sredina i da me ne komentiraju baš najbolje! Ipak, kao što sam već ranije rekla, znam da me ne mogu svi voljeti i neću se time opterećivati. Nemam se kome pravdati. Bilo bi mi možda bolje da sam se Kući pravila glupa, a ne bila iskrena. Još jednom poručujem svima nek’ pođu u BB kuću i nek’ vide što to znači živjeti pod kamerama, da se svaki tvoj pokret, izjava snima…
U Kući je ove godine bilo dosta seksa, najviše do sada. Ti si otvorila sezonu.
- Bilo bi glupo poricati, no nemam kome lagati. Za sebe ću priznati, a ostale stanare ne bih htjela komentirati. Sve se već ionako zna.
Jesi li se srela s Antom Lovrićem?
- Nisam i nadam se da ga neću tako skoro vidjeti.
Znači li to da te razočarao?
- Nije me razočarao, a ni ne mislim pljuvati po osobi s kojom sam godinu dana bila u vezi. Nas dvoje smo zauvijek završena stvar i ja mu želim samo najbolje u životu.
Često puta si u kući znala reći kako je snimanje CD-a tvoja najveća životna želja? Je li se u međuvremenu što promijenilo, želiš li još uvijek biti pjevačica?
- Snimanje CD je još uvijek moj veliki životni cilj koji se u BB Kući snimanjem pjesme Božićno svjetlo i počeo ostvarivati.
Dakle, tvoj motiv za ulazak u Kuću ipak nije bila glavna novčana nagrada, već je to bio prvi korak za ostvarivanje pjevačke karijere?
- Baš tako! ‘Milja’ mi nije toliko važna, znala sam da ću ostati treća! I zadovoljna sam broncom! Želim samo postati pjevačica.
S kim si se od sustanara najviše zbližila?
- Svi su OK, a posebno Yameisy, Nikša i Tomo. Čikita je kraljica, Tomo je toliko brinuo za sve nas, a Nikša je apsolutna legenda. I Violeta je simpa cura, samo malo preozbiljna za svoje godine.
A što je s Leom? Ispočetka ste bile dobre, a onda se sve preokrenulo?
- Nas dvije nismo ostale u dobrim odnosima, ali ja joj i dalje želim sve najbolje u životu.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 11:16 pm

dubrovački vjesnik:

GDJE SU, ŠTO RADE: TANJA JOVANOVIć I ANTE SELJAK IZ BIG BROTHERA - PLANIRAJU ZAJEDNIčKI žIVOT

BB - ŠTAMPA 483ruiq
Nakon što je završila treća sezona najpoznatijeg reality showa u Hrvata, Big Brothera, o stanarima ni traga ni glasa. Sve do prošle subote kada je finalistica showa Tanja Jovanović pustila glas u Zatonu u čijem je Domu kulture prvi put u životu održala koncert. Ulaz je bio besplatan kao i Tanjin angažman, a pred prepunim Domom kulture na repertoaru vesele stanarke našli su se hitovi Colonije, Severine, ET –ja i Ivane Brkić koje je često pjevala i za svog boravka u Kući.
Uz sestre, Tanji je podršku iz publike svesrdno pružao i njen Ante (onaj iz Kuće), koji je svojim dolaskom na koncert u funkciji posebnog gosta demantirao sve one koji su prognozirali da njihova ljubav neće potrajati dulje od reality showa u koji su se oboje prijavili.
- Volimo se ludo, mazimo i pazimo i briga me što drugi misle o nama, kazivao je BB Ante jedva dočekavši da još jednom opravda svoju nespretnu izjavu koju je dao prilikom izlaska iz Kuće. – Kad sam rekao da se našim izlaskom iz Kuće sve završilo, mislio sam na sve loše stvari koje su se događale među nama. A da je naš odnos zaista onakav kakvim su ga mediji prikazali, zar stvarno mislite da bi Tanja i danas bila sa mnom?, zaključuje Ante.
Tanja, presretna što je napokon dobila priliku zapjevati pred publikom, najavljuje da će Ante i ona uskoro planiraju zajednički život, ali kaže i kako «veza preko žice» ima svojih čari.
- Uželimo se jedno drugog i naš svaki ponovni susret je veličanstven. Ante je oduševljen Gradom i ja Opatijom, ali najvjerojatnije ćemo potražiti zajednički stan u Rijeci kako bismo bili što bliže Zagrebu, otkriva Tanja dodajući da još nije odustala od svog najvećeg životnog sna – snimanja albuma.
- Dobila sam nekoliko ponuda za snimanje albuma, ali nijednu nisam prihvatila. Svjesna sam da bi me mnogi htjeli «iskoristiti» dok mojih pet minuta slave traje pa sam oprezna. A i Ante se ponudio da mi bude menadžer pa je možda to i najsigurnija opcija. Lova će ostati pod jednim krovom, kroz smijeh priča BB finalistica.
Možda su razlogom Tanjinog opreza njene obnažene fotografije koje je odmah po završetku treće sezone Big Brothera u jednom tjedniku plasirala Tanjina sad već bivša prijateljica Leona Rajačić.
- Ne želim ništa komentirati, nek' joj je na dušu. Koristim priliku da joj se zahvalim jer sam nakon tih fotografija dobila dosta ponuda za snimanje, zaključuje Tanja.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 11:24 pm

story:
BB - ŠTAMPA 2yvwl0p BB - ŠTAMPA 44i780p
dubrovkinja tanja jovanović i opatijac ante seljak upoznali su se u bb showu i vrlo brzo zaljubili. bio je to samo početak jedne velike ljubavne priče.
napokon su dočekali dan da bez suzdržavanja jedno drugom kažu koliko se vole. bivši stanari bb kuće ante i tanja tako su se službeno proglasili parom čim su izišli iz kuće.no nakon finalne večeri reality showa, gdje su na partyju u zagrebačkom klubu saloon proveli cijelu večer držeći se za ruke, trebalo je proći nekoliko tjedana prije ponovnog susreta.
- nakon partyja čuli smo se svaki dan i jedva čekali da se opet vidimo. a kako je tanja izgubila okladu rekavši mi da će sigurno ispasti kad je bila nominirana sa zokijem, prvo je ona meni morala doć u opatiju - objašnjava ante. no vrckava dubrovkinja nije morala putovati sama jer je ante, kao pravi kavalir, došao po nju u zagreb, gdje je prije opatije provela nekoliko dana.
- ajme bilo je tako čudno zajedno sjest u auto i voziti se negdje skupa. sve nam je bilo neobično i novo - prisjeća se tanja njihova prvog "bliskog susreta". no vrlo brzo shvatili su da više nisu zatočeni u četri zida velike montažne kuće u zagrebačkoj dubravi pa je tanja nakon nove godine ponovno svratila u opatiju na tjedan dana, pa još jednom prošli tjedan. ubrzo su nestali znatiželjni pogledi prolaznika po opatijskom "lungomare" gdje se ante i tanja nerijetko šetaju kad su zajedno, a ako im neko i priđe, stisne im ruku i kaže da mu je drago što se vole. a drago je i njima.
- divno nam je skupa i uživamo jedno u drugome. sad je sve puno ljepše nego u kući. i naš odnos se promijenio jer sada se više ne moramo skrivati, a tanja je žena i pol - romantično je odgovorio ante na pitanje koliko se njihova veza promijenila. i tanja slično doživljava njihovu vezu, ali tvrdi da je njezin voljeni romantičniji od nje.
- ante je zbilja pažljiva i draga osoba. neki dan unajmili smo stan i nije mi dao da uđem u sobu neko vrijeme. no kad sam napokon ušla, imala sam što vidjeti: cijeli krevet bio je prekriven ružinim laticama, a po sobi upaljene svijeće. nisam mogla doći k sebi od iznenađenja! - priča dubrovkinja koja je antinu romantičnu crtu otkrila tek kad su izašli iz izolacije. osim što vrijeme provode kako bi uživali u prelijepoj opatiji, ante je tanji pokazao i platak i učku.
- napokon sam vidjela snijeg! - bio je jedini komentar koji je 20-godišnja tanja uspjela izreći od sreće. a da se ante zaljubio dokazuje i to što ga je tanja uspjela nagovoriti da zajedno pogledaju sve videokazete bb-a.
na pitanje svađaju li se kao i u bb-u, oboje složno odgovaraju da se znaju posvađati "onako po njihovu", no ipak, jedno za drugoga imaju samo riječi hvale. i antinim roditeljima i sestri tanja je prirasla srcu, a sada je red da on upozna i tanjinu mamu i sestre. zato je ovih dana s njom sjeo u autobus i zaputio se u dubrovnik. iako za sad ne mogu biti svaki dan zajedno, to ih ne brine, baš kao što ne žale za milijunom koji su mogli osvojiti jer dobili su nešto dragocjenije - ljubav.
BB - ŠTAMPA 2i97bk3 BB - ŠTAMPA 30ti1w2
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 11:32 pm

story:

I MAME SU ZA ZAJEDNIČKI ŽIVOT

I DOK ANTE I TANJA PUTUJU STOTINAMA KILOMETARA NE BI LI SE VIDJELI, NJIHOVI BIVŠI SUSTANARI NIKŠA KEKEZOVIĆ I VIOLETA HALITAJ ODLUČILI SU SE NA ZAJEDNIČKI ŽIVOT. TAKO JE PROŠLI VIKEND PLAVOKOSA RIJEČANKA REKLA ZBOGOM SVOJEM RODNOM GRADU. ZALJUBLJENI PAR NAŠAO JE I STAN U SPLITSKOM KVARTU BRDA, A NI VIOLETA NI NIKŠA NISU SE NADALI TAKVOM ISHODU VEZE.
- DOK SMO BILI U KUĆI, NISAM SE NADAO DA ĆEMO JEDNOG DANA ŽIVJETI ZAJEDNO, NO ČIM SMO IZIŠLI I PROVELI NEKOLIKO DANA ZAJEDNO, SHVATIO SAM DA ĆEMO JAKO BRZO KRENUTI U ZAJEDNIČKI ŽIVOT- OTKRIO JE NIKŠA DODAJUĆI DA JE ZALJUBLJEN PREKO UŠIJU. VIOLETA JE ZBOG LJUBAVI DALA OTKAZ NA POSLU U RIJECI I SADA JE U POTRAZI ZA POSLOM U SPLITU. NO, VELI,, NIJE JOJ NIŠTA TEŠKO JER JE S ONIM KOJEG VOLI, A I KEKINA MAMA, BAŠ KAO I VIOLETINA, DALE SU BLAGOSLOV NJIHOVOJ ODLUCI.[/b]
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 11:51 pm

Ljubav & Glazba
Dubrovacki casopis DU revija


Na pitanje kakvi su joj planovi u blizoj buducnosti,i ima li nesto sto bi trebali znati,odg je:
Planovi su mi svakako,oni rekla bih najvazniji,raditi na svom Cd-u prvijencu i naravno nadam se da ce sve proci dobro. Bas sam nedavno dobila jos jednu ponudu,no ne bih htjela s time jos u javnost. Bit ce vremena,nadam se pa cemo razglabat,na dugo i na siroko!

Sada kada si izasla iz Big brother kuce i kada je proslo odredjeno vrijeme,kako gledas na sve to? Smetaju li ti tudji komentari i gnjave li te jos ljudi uvijek,odg je:
Naravno da se uvijek nadje ljudi koji ce gnjavit i davati negativne komentare. No oni mi niti malo ne smetaju,ne zelim se opterecivat time-uostalom svi oni koji,tek tako,u negativnom kontekstu pricaju o drugima,ne mislim samo na sebe,trebali bi se prvo okrenuti i pogledati sebe,a tek onda suditi drugima.
Ja dizem glavu gore i idem dalje.Sve smatram jednom velikom odskocnom daskom i pokusat cu to iskoristit.

Na pitanje dali bi sve ponovila,slozila se s Antom,jer su nedavno komentirali,da bi,sve bi ponovila,svaki onaj dan proveden tamo!

Jeli u kontaktu s bivsim stanarima,jeli pukla ljubav,kaze:
Naravno jos se cujemo,a i vidimo.Upravo u trenutku dok ovo pricamo sam kod Ante u Rijeci s Yameisy i Tomislavom koji mi popravlja ekstenzije i super nam je.One lijepe trenutke iz kuce ponavljamo i sada.

Razmisljas li o preseljenju u Rijeku ili Zagreb?
Puno razmisljam o tome.Ja i Ante previse smo zaljubljeni da bi bili tako dalkeo.Mada se cesto cujemo jako falimo jedno drugome! u pitanju je naravno i moja pjevacka karijera.Ako sve krene po planu morat
cu se selit i zbog poslovnih obaveza.

Na zadnje pitanje,jesu li Ante i ona kao pravi zaljubljeni par razmisljali o Valentinovu,odgovara:
Nismo jos nista konkretno.On inace sad dolazi u Dubrovnik kako bi tu bio sa mnom nekoliko dana pa cu ja opet k njemu i tako! Nadam se zaista da cemo bit skupa na taj dan,mada ti je nama svaki valentinovo! (smijeh)....
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimečet oľu 08, 2007 11:56 pm

index portal

BB - ŠTAMPA 2iqi9eb
BB TANJI, koja je u petak napustila Big Brother kuću kao trećeplasirana finalistica, party organiziran u Saloonu samo u čast finalista ipak nije bio dovoljan te ga je - kako doznajemo - zajedno s BB Antom te svojom tetom Mirjanom nastavila u zagrebačkom narodnjačkom klubu Pasha.
Fotke veselog trojca, nažalost, nemamo, no prisutni su - kako također doznajemo - imali prilike svjedočiti i Tanjinom nastupu na pozornici spomenutog narodnjačkog kluba, gdje je zajedno sa bivšom djevojkom BB Simona - Giannom Apostolski - otpjevala i pjesmu Cece Ražnjatović.
Tanju i Antu, koji inače ne žive u Zagrebu, u naronjački je klub - po svemu sudeći - dovela Tanjina teta Mirjana (na fotografiji s Nikšom Kekezovićem) koja već duži niz godina živi u metropoli. Mirjana je nećakinji i novostečenoj joj BB ljubavi, petpostavljamo, željela pokazati gdje većina Zagrepčana, ruku na srce, zaista odlazi u potrazi za malo "prave zabave".
Tanja je, kako doznajemo, već otišla u Dubrovnik, dok se Ante uputio u Opatiju.
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:03 am

baš lijepo :)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:04 am

aha.... napokon...nisam sama ;) bar si ti pogledala koliko se mučim ;)
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:05 am

story- intervjuić- tanja jovanović

ti i ante?
zajedno smo, ali ne želim ništa više o tome govoriti.
kako ćeš prevladati problem veze na daljinu?
uskoro odlazim u opatiju, pa će on meni u dubrovnik. mislim da ću ipak ja malo češće k njemu jer nemam mira.
jesi li koga razočarala svojim boravkom u kući?
nisam. pisalo se da ne znam što je PDV ili JMBG. naravno da znam što je to, ali nisam došla u kuću praviti se pametna.

anu i zokija se jedine nije vidjelo kako se grle i drže za ruke.... od svih parova u kući jedino su njih dvoje odlučili ostati samo prijatelji pa je svatko od njih bio u svom kutu saloona.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:25 am

novi list:

VIOLETA HALITAJ I ANTE SELJAK JAKOVČEV
ZALJUBLJENI SMO


Iskustva i prijateljstva koja će Violeta i Ante ponijeti zauvijek u sjećanju na BB kuću kažu da su neprocjenjiva, ali od svega, kažu, najvažnije je da su oboje iz kuće izašli zaljubljeni

VIOLETA
SEXY
GLUMAC: Antonio Banderas
GLUMICA: Catherine Zeta Jones
PJEVAČ: Miroslav Škoro
PJEVAČICA: Indira Mujkić
VODITELJ: Goran Milić
VODITELJICA: Barbara Štrbac
LJETO: Dalmacija
ZIMA: Gorski kotar
RUČAK: Zelena pašta sa škampima
VEČERA: Kraljevska salata

ANTE
IDEALNA ŽENA
GLAVA: Josipa Lisac
GRUDI: Sandra Bulock
TIJELO: Monika Lewinsky
KG: Da nije preko sto kilograma
VISINA: Da nije preko dva metra
PAMET: Tac
UZEO BIH
GLAVA: Silvester Stalone
TIJELO: Rowan Atkinson
PAMET: Šajeta
KG: 115
VISINA: 2,50 metara
NAJMOĆNIJI U SVIJETU
ŽENA: Oprah
MUŠKARAC: Papa


ČUJEM, VIDIM, GOVORIM
ČUJEM

Violeta: Meni nije neugodno kad čujem da me je netko ogovarao. To je na neki način i dobro, jer znaš tko ti je prijatelj, a tko nije.
Ante: Ne obraćam pažnju na ogovaranja jer se time uopće ne želim zamarati.
VIDIM:
Violeta: Ja od kad sam bila u BB kući više ljude ne sudim na prvi pogled. Oni koji su mi na prvi pogled išli na živce poslije su mi bili najbolji.
Ante: Nikad nisam nikoga sudio na prvi pogled.
GOVORIM
Violeta:
Ne volim biti zlobna i ne volim ogovarati.
Ante: Ja pozitivno ogovaram.
PLJUVAČNICA
Renata Sopek

Violeta: Zgodna pametna žena.
Ante: Bolje izgleda uživo.
Boris Mirković?
Violeta:
Šarmantan, zabavan, pomalo neugodan s pitanjima.
Ante: Totalni kralj.
Antonija Blaće?
Violeta:
Dobro se snašla u voditeljskom poslu.
Ante: Mala, slatka, paprena.
Hamdija Seferović?
Violeta:
Vrlo pametan muškarac.
Ante: Bivši milijunaš.
Saša Tkačević?
Violeta:
Otkačen.
Ante: Pred bivši milijunaš.
Odgovara li vam to što ste sada popularni?
Violeta: Ja još nisam ni svjesna da sam popularna. To mi trenutačno godi, a što će biti kasnije to ćemo vidjeti. Da se ponovo mogu prijaviti i ući u kuću ponovo bih to učinila.
Ante: Ja stvarno nisam svjestan ničega i još ne znam da li mi odgovara to što sam sada popularan. Još mora proći neko vrijeme da bih vidio što mi nosi ta popularnost.
Jeste li čuli kakve negativne kritike vezane za vaš boravak u Big Brother kući?
Violeta:
Ja nisam ništa negativno doživjela. Od kada sam izašla iz kuće dobivam samo pozitivne komentare.
Ante: Ja sam odmah u Salonu dobio kritiku od nekog pijanca da sam dvoličan.
Kakvi su komentari vaših obitelji na boravak u Big Brother kući?
Violeta:
Mojoj mami publicitet ne odgovara. Nije joj baš bilo drago kako se Nikša prvih dva tri tjedna galebski ponašao. Nije joj bilo ugodno kad bi joj ljudi prilazili i komentirali, naročito kako je to bilo negativno. Općenito, mama je jako ponosna na mene i na moj boravak u kući.
Ante: Mislio da će se moji malo odmoriti od mene dok budem u Big Brother kući, ali mislim da sam im dao još više glavobolje nego prije. Zadovoljni su i ponosni na mene.
Jeste li ranije maštali i priželjkivali popularnost?
Violeta:
Uvijek sam željela postići nešto više, drugačije u životu. Priznajem da sam uvijek htjela biti popularna.
Ante: Uvijek sam se isticao i bio drugačiji od drugih. Nisam baš razmišljao o tome da budem slavan, ali sam uvijek želio dokazati ljudima da se u životu može postići nešto više.
Mislite da su vas ljudi imali prilike upoznati onakve kakvi vi zapravo jeste?
Violeta:
Prva dva tjedna nisam bila opuštena, ali kasnije su gledatelji mogli vidjeti i upoznati mene onakvu kakva zapravo jesam.
Ante: Ja sam puk'o unutra. U kući nisam bio ono što ja jesam. Ovaj Ante vani i onaj u kući su potpuno drugačiji ljudi.
Mislite li da ćete iskoristiti trenutačnu popularnost da bi vam u budućnosti bilo bolje?
Violeta:
Ja sam i prije nego što sam ušla u Big Brother kuću željela završiti fakultet i zaposliti se. Mislim da će mi sada biti puno lakše i jednostavnije. Znam da to nije fer da poznatiji ljudi prolaze bolje od ovih koji nisu poznati, ali ja ću se potruditi da to ne iskoristim u negativnom već u pozitivnom smislu. Cilj mog ulaska u Big Brother kuću je bio da mi se neka vrata lakše otvaraju.
Ante: Ja sam svoj cilj ostvario. U bilo koji kafić da dođem svi me časte pivom. Možda me je netko opazio dok sam bio u kući pa me zbog nekih mojih kvaliteta u nečemu angažira.
S kime iz Big Brother kuće mislite da ćete ostati u dobrim odnosima?
Violeta:
Sigurno ću ostati dobra s Leom, Antom i naravno Nikšom.
Ante: Najbolji sam sa Simonom i Rominom i volio bih da se to prijateljstvo nastavi.
Jeste li jako zaljubljeni?
Violeta:
Ja sam zaljubljena. Nikša je definitivno moj tip muškarca. On je jako smiješan, zabavan, šarmantan i jako mi je ugodno u njegovu društvu.
Ante: Ja i Tanja smo isto zaljubljeni.
Vrijeme je darivanja, volite li vi darivati?
Violeta:
Mislim da je Božić i sve vezano uz njega previše komercijalizirano i žalosno je to da se sve svodi na te materijalne poklone. Meni je puno važnije da vlada neki mir i blagostanje nego bacanje novaca na darove.
Ante: Jako volim darivati, pogotovo onima koji nemaju.
Gdje ćete dočekati Novu godinu?
Violeta:
Znam da ću biti s Nikšom i to mi je najvažnije. Uopće mi nije bitno gdje ću biti za doček.
Ante: Nemam pojma. O tome odlučim taj dan. Moguće je i da ostanem doma.

Ante:
Obožavam te, stalno si mi se sviđala, a ono sa Tanjom je bila samo farsa i laž. Uvijek sam se palio na tebe i drago mi je što ćemo dočekati Novu godinu zajedno.
Violeta: Kako si mi sladak, uopće ne znam što sam radila s onim Nikšom. Volim te Ante, ljubavi moja!!!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:27 am

slobodna dalmacija

NI POČETKA, NI KRAJA¸
Do kraja... bi slogan treće “BB” sezone. Iako ponovno među najgledanijim emisijama, ovo je bio najlošiji “BB” do sada. Dosadno, nezanimljivo i već viđeno, tek bi nepoznavanje opće kulture pojedinih kandidata za milijun i kusur znalo nasmijati do suza. Stanari su se pak redom trošili poput zečeva, a gledateljima je tek djelićem sekunde serviran čin “otkačene” Tanje i “sveca” Ante. Ekshibicije Yameisey i Simona, Ane i Zorana, te Keka i Violete znatiželjni su morali potražiti na internetu, a sve pod izlikom kako RTL ne emitira eksplicitne sadržaje?! Podsjetimo ih samo da su prošle godine prikazivali i Ivekovu masturbaciju nad zahodskom školjkom. Neslužbena šuškanja otkrivaju kako je RTL Televizija unaprijed potpisala bogati sponzorski ugovor, koji je imao stavku kako seks ne smije biti prikazan jer bi to štetilo ugledu velike korporacije. Sve samo ne “Do kraja” ili “24 sata bez prekida”. Iako je novi pobjednik Danijel Rimanić, najveću korist mogla bi imati Antonija Blaće, koja se isprofilirala u simpatičnu voditeljicu.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:29 am

24 sata

kao što su i obećali jedno drugome u bb kući, ante i tanja sastali su se kod njega u opatiji. ante je priznao da je zaljubljen i kako se čini, njih dvoje kao i u kući, ostali su par.

osim njih zajedno su i nikša i violeta.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:35 am

stars

Saznajemo i da BB Ante zapravo strašno strasno voli BB Tanju.
Ante Seljak Jakovčev i Tanja Jovanović: To mora da je ljubav!


svakog pravog fana ovosezonskog bb zanima što se dogodilo s najatraktivnijim parom kuće-tanjom i antom. sjećamo se, mladog antu je baš bilo prebacilo netom nakon što su se on i tanja bili zbližili na očigled velikog brata te je to suptilno pokušao objasniti "cimerici" tanji koja je u znak odmazde precrtala njegovo ime na malom srcu pored njezina imena unutar velikog srca njezinog plišanog medvjedića, što je i ritualno označilo prekid ljubavi. tanja se tješila kako je ona još mlada cura trudeći se preboljeti antu, iako je bilo dosta jasno da joj nije bilo baš svejedno. no, tada je ante sa slobode izravno u eter finalistici tanji uspio proturiti ljubavnu poruku u kuću, što je, kako se učinilo, značilo da ga je ipak opet prebacilo te da će je čekat kad iziđe. i stvarno, 3tjedna nakon završetka showa-pitali smo antu što je na kraju zapravo od svega bilo...
"zajedno smo i volimo se"
reče ante dodavši da im je super sada kada su konačno izišli van, na slobodu, izvan dosega znatiželjnih kamera...
"u vanjskom svijetu možemo se volit' k'o ljudi, a ne onako pred kamerama...to me najviše smetalo, nisam baš bio svoj pred kamerama, i htio sam to sve sačuvati za van",
objašnjava ante i kaže da im je sad zajedno:
"puno drugačije, mnogo opuštenije i ljepše".
on je trenutno kod kuće, no planira na put do dubrovnika, a i ona će, kada riješi sve svoje obveze kao finalistica, malo do njega u opatiju dok
"ne smisle što će i kako će".
za božić mu je darovala parfem, a on njoj platinasto izdanje severinine štikle.
"da su ante i tanja skupa?! pa to i 'tice na grani znaju! vi baš i niste nešto informiran novinar",uputila nas je ljupka tanjina teta mirjana.

bilo je dvojbi oko antinih osjećaja (mi ih prvi priznajemo, ne osjećaje , nego dvojbe), a sam je najviše radio na tome da ih izazove, no sad se čini da nema zaljubljenijeg od njega.


bila jednom bb kuća u kojoj je bilo mseksa između tanje i ante, iako su oni to pokušali zanijekati, mi smo sve vidjeli na internetu, ha!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:36 am

stars

nikša i violeta, kao što nisu ni skrivali od znatiželjnika i dalje se, kažu, vole i baš im je super. tako kaže violeta koja je trenutno u splitu gdje je s nikšom dočekala novu. "uživamo, sve je super, sretni smo. tražimo stan u splitu, iako smo isprva mislili preseliti u zg, no nikša ovdje ima posao trenera, a i ja bih voljela biti uz njega", priča nam violeta demantirajući najave skorog vjenčanja. "to su gluposti i prerano je govoriti o tome. trenutno su nam prioriteti završiti fakultet i pronaći posao, a potom ćemo vidjeti..."
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 12:39 am

index portal

Noćne pustolovine vatrene Yameisy


VATRENA Kubanka i bivša stanarka BB kuće, Yameisy Hernandez, prošlog je vikenda posjetila zagrebački Lake City i plijenila pažnju mnogih znatiželjnika koji su je ispitivali o javnosti nepoznatim pikanterijama iz njene tromjesečne avanture.
Yameisy je klub posjetila s prijateljem i prijateljicom, koja joj je prije i nakon Big Brothera bila najveća podrška. Ekipa je uživala u odličnoj atmosferi Lake Citya, a mlada Kubanka strpljivo je odgovarala na razna pitanja, s kojima su joj prilazili mnogi posjetitelji.

Naravno, sve su najviše zanimale "sitnice" koje nisu prikazane na televiziji, ali Yameisy nije htjela odavati tajne bivših BB stanara.


Čini se kako novostečena popularnost godi djevojci koja je, unatoč jezičnim i kulturnim preprekama, u BB kući ostala do samog finala, što je i nju začudilo, ali joj je, kaže, pokazalo da za nju u Hrvatskoj mjesta definitivno ima.

Kako saznajemo, s bivšom sustanarkom Violetom nije se uspjela dogovoriti oko zajedničkog života u Zagrebu, pa će stan u metropoli potražiti sama ili u nekom drugom aranžmanu.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 6:10 pm

24 sata

BB Brankica: Propustila sam priliku ­skinuti se Gereu


Bivša stanarka BB kuće Brankica Čonda prekinula je vezu sa slovenskim poduzetnikom Ludvikom.
- Nije bio dobar prema meni i zato smo prekinuli vezu - rekla je Brankica za Javno.
Makaranka je protekle godine imala ponudu skinuti se u filmu s Richardom Gereom "Praznici u Bosni" ali zbog ugovora s agencijom tu ponudu je morala odbiti.
Prvotne izjave su bile da je lova premala i da joj takvo što ne treba, ali čini se da je sada promijenila mišljenje
- Bila sam spremna na skidanje ali u agenciji su bili protiv toga pa sam propustila priliku - priznala je Čonda ističući kako se nada da će joj se takva prilika opet ukazati.
Iako nakon izlaska iz kuće nije ostvarila karijeru voditeljice što je često isticala, zamrznula je godinu na fakultetu i posvetila se poslu hostese.
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimepet oľu 09, 2007 6:10 pm

24sata

* objavljeno 29.08.2006.

BB Brankica: Ništa od toplesa, ­premala je lova

Neće u toples jer joj je mala lova
Osim poznatih hrvatskih glumica Leone Paraminski, Zrinke Cvitešić, Nataše Janjić, Ecije Ojdanić i glumaca Ljubomira Kerekeša, Zorana Čubrila, Slavka Jurage te Enesa Vejzovića, za nekoliko većih uloga u filmu “Praznici u Bosni”, koji će se se početi snimati u Zagrebu krajem rujna, s Richardom Gereom i Terenceom Howardom u glavnim ulogama, na audiciju se prijavila i pjevačica Žanamari Lalić te bivša stanarka “Big Brother kuće”, Makaranka Brankica Čonda.
- Vrijedi probati, ali ponuđene uloge su preprovokativne i ne zamaram se previše s tim. Imam drugih planova - kaže pjevačica Žanamari Lalić.
Brankica Čonda nije zasad prihvatila ponuđenu ulogu koja je zahtijevala da pokaže grudi.
- Ne namjeravam se skinuti u toples i glumiti agenticu. Premala je lova, niti mi takvo što treba. Za ostalo, vidjet ćemo - objasnila je Brankica Čonda.
[Vrh] Go down
elektra
bravo
bravo
elektra


Female
Broj postova : 761
Age : 42
Registration date : 20.02.2007

BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitimened oľu 18, 2007 1:13 pm

Zbog mjehura BB milijunaš u bolnici

Bigbrotherovac Danijel Rimanić Cuni u subotuje zbog problema s mjehurom bio u zadarskoj bolnici radi pretraga. Upalu mjehura zaradio je dok je pomagao prijatelju žbukati i fugirati.
- Tako mi je uvik kad se ne čuvam - kaže Cuni.

BB - ŠTAMPA 590a2043e59745854e5a4baad4
[Vrh] Go down
Sponsored content





BB - ŠTAMPA Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BB - ŠTAMPA
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: