TALIYA-tales from the Cript
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TALIYA-tales from the Cript


 
Početna stranicaPortailGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BB - ŠTAMPA

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 19, 2007 1:30 pm

Producent Big Brothera Jan Štedul otišao s RTL-a

"Veliki Brat" Jan Štedul otišao je s RTL televizije jer je pokrenuo vlastitu produkcijsku kuću.


Dvadesetpetogodišnji Bjelovarčanin nakon tri godine napušta televizijsku kuću RTL u kojoj je stajao iza niza velikih projekata poput Big Brothera, Sudnice, Fear factora i Salta. Razlog odlaska nije svađa, već otvaranje produkcijske kuće.

Štedul nije bio dostupan za komentar, jer mu je mobitel isključen, vjerojatno zbog godišnjeg odmora na kojem se trenutno nalazi.

Mladi producent iz Bjelovara završio je srednju policijsku školu te je do nečasnog prekida radnog odnosa radio kao policajac u Zagrebu. Jan Štedul je, osim na RTL-u, radio i na Novoj TV kao scenski radnik.
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 19, 2007 3:20 pm

elektra je napisao/la:
Zbog mjehura BB milijunaš u bolnici

Bigbrotherovac Danijel Rimanić Cuni u subotuje zbog problema s mjehurom bio u zadarskoj bolnici radi pretraga. Upalu mjehura zaradio je dok je pomagao prijatelju žbukati i fugirati.
- Tako mi je uvik kad se ne čuvam - kaže Cuni.

BB - ŠTAMPA - Page 2 590a2043e59745854e5a4baad4


ajme jadannnnnnn.................... BB - ŠTAMPA - Page 2 338595 opet!
[Vrh] Go down
Blues
Admin
Blues


Female
Broj postova : 2083
humor : sarkastičan
Registration date : 20.02.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimepon oľu 19, 2007 3:21 pm

hop je napisao/la:
Producent Big Brothera Jan Štedul otišao s RTL-a

"Veliki Brat" Jan Štedul otišao je s RTL televizije jer je pokrenuo vlastitu produkcijsku kuću.


Dvadesetpetogodišnji Bjelovarčanin nakon tri godine napušta televizijsku kuću RTL u kojoj je stajao iza niza velikih projekata poput Big Brothera, Sudnice, Fear factora i Salta. Razlog odlaska nije svađa, već otvaranje produkcijske kuće.

Štedul nije bio dostupan za komentar, jer mu je mobitel isključen, vjerojatno zbog godišnjeg odmora na kojem se trenutno nalazi.

Mladi producent iz Bjelovara završio je srednju policijsku školu te je do nečasnog prekida radnog odnosa radio kao policajac u Zagrebu. Jan Štedul je, osim na RTL-u, radio i na Novoj TV kao scenski radnik.





Hop ovo je vijest!!!!! :/riesen_guru.g BB - ŠTAMPA - Page 2 385565 BB - ŠTAMPA - Page 2 464484 BB - ŠTAMPA - Page 2 464484 BB - ŠTAMPA - Page 2 464484
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimesri oľu 21, 2007 12:33 am

Jan Štedul: 'Odlazim jer sam ostvario sve pobjede'

Glavni producent Big Brothera prošle je godine bio prozivan zbog sudskog postupka oko ‘prodaje droge’


ZAGREB - Nakon tri godine suradnje s RTL Televizijom glavni producent reality showa Big Brother, 24-godišnji Jan Štedul, sporazumno je raskinuo ugovor o suradnji te se, kako je otkrio, posvećuje privatnom poduzetništvu. Do raskid ugovora došlo je na Štedulovu inicijativu, a na RTL-u ističu da prekid suradnje nije povezan sa prošlogodišnjim medijskim napisima da se protiv Štedula, bivšeg policajca, vodi sudski postupak zbog navodne prodaje droge.

Za mjesec Štedul planira otvoriti vlastitu produkcijsku kuću pod radnim nazivom “Jan Štedul produkcija”. - Nakon tri godine zaključio sam da sam doživio sve pobjede u profesionalnom radu koje sam mogao doživjeti, pa sam se odlučio malo posvetiti privatnom poduzetništvu i otvoriti produkcijsku kuću. Na RTL-u su me podržali i dali mi raskid ugovora - otkriva Štedul.

- Imam sina od osam mjeseci i posvetit ću se malo njemu, a onda krećem s radom. Bavit ćemo se televizijskim formatima i svime što produkcija uključuje - kaže bivši RTL-ov djelatnik. Na RTL-u podržavaju Štedulovu odluku. - Odlučio se povući s televizije i mi ga podržavamo - navode na RTL-u.
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 1:41 pm

Jao o nasem VB-u su toliko pisali......najvise o Marku i Eni....Marko je tri, cetiri puta bio na naslovnoj Blic Pulsa....i Ena i sto...tri, cetiri puta su dali intervju za Svet, 100 puta bili na naslovnoj Scandala i ima ih u svakom (bukvalno svakom) broju Sveta....
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2007 2:33 pm

kod nas ni o kome nigdje ništa, pa čak ni o pobjednuku.....
[Vrh] Go down
k@lle
idemo još!
k@lle


Broj postova : 35
Lokacija : Beograd
Registration date : 11.04.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2007 9:04 pm

hop je napisao/la:
kod nas ni o kome nigdje ništa, pa čak ni o pobjednuku.....


Hehe...pobednika nema ni kod nas....HVALA BOGU!
[Vrh] Go down
hop
Mount Everest
Mount Everest
hop


Female
Broj postova : 1372
Age : 39
Registration date : 23.02.2007

BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitimened tra 15, 2007 5:03 pm

k@lle je napisao/la:

Hehe...pobednika nema ni kod nas....HVALA BOGU!

lol! lol! slažem se sa tvojom konstatacijom, hvala bogu, jer pobjednik vam je............ svaka riječ je suvišna
[Vrh] Go down
Sponsored content





BB - ŠTAMPA - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BB - ŠTAMPA   BB - ŠTAMPA - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BB - ŠTAMPA
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TALIYA-tales from the Cript :: TELEVIZIJA :: BB-
Forum(o)Bir: